| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zion
2021-04-30, 20:05
GAME 33 & 34 - Detroit Red Wings : Nashville Predators
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Jakub Vrana, Filip Zadina, Filip Hronek
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2021-03-22, 16:40   GAME 33 & 34 - Detroit Red Wings : Nashville Predators

GAME 33 - 23.03.2021 - Wtorek - 8:00 pm (1:00)

DETROIT RED WINGS 0:2 NASHVILLE PREDATORS

GAME 34 - 25.03.2021 - Czwartek - 8:00 pm (1:00)

DETROIT RED WINGS 1:7 NASHVILLE PREDATORS

Nashville - Bridgestone Arena

Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Seider
Wysłany: 2021-03-22, 21:30   

Pierwsza potyczka dopiero jutro, ale dziś nie obyło się bez treningu. Bez niespodzianek, gdy mowa o Bertuzzim oraz Bernierze. Z wiadomych przyczyn zabrakło ich na lodzie.

Raportowane formacje do gry w przewadze:

(1st) Rasmussen (net front), Erne (bumper), Larkin-Zadina (flanks), Hronek (point)

(2nd) Mantha (net front), Gagner (bumper), Fabbri-Ryan (flanks), Cholowski (point)

A także reszta zestawień:

Fabbri-Larkin-Mantha
Zadina-Namestnikov-Gagner
Svechnikov-Rasmussen-Ryan
Helm-Glendening-Erne
Brome-Filppula-Nielsen (extras in gray)

DeKeyser-Hronek
Staal-Stecher
Nemeth-Merrill
Cholowski-Djoos/Biega

Greiss
Pickard

Po rozruchu Cholowski w kosmetycznym ruchu został odesłany do taxi squad. A ja liczę, że Blashill wreszcie wróci do gry 12 napastnikami.

Materiały wideo:

Tomasz 

Wysłany: 2021-03-24, 19:20   

GAME #33

Wyjściowy skład:

Fabbri-Larkin-Mantha
Zadina-Namiestnikow-Gagner
Helm-Glendening-Erne
Ryan-Rasmussen-Cholowski (7D rotacyjnie)

DeKeyser-Hronek
Staal-Stecher
Nemeth-Merrill

Greiss (starter)
Pickard

Bez zmian w składzie, ale za to, z drobnymi przetasowaniami w ustawieniu dwóch formacji (wprawne oko wychwyci, których).

O samym meczu nie bardzo jest sens i ochota się rozpisywać. Po raz drugi z rzędu kompletnie zabrakło skuteczności. I jeśli mam być szczery. Gołym okiem było widać, że brakuje tego ognia, który niósł tą ekipę jeszcze niedawno. Za to gospodarze wykorzystali te słabości.

Przyznam, że brakuje mi Berniera między słupkami. Ale jestem też daleki od zrzucania winy za tą porażkę na barki Greissa. Tym bardziej, że wszedł w mecz bardzo solidnie. Za to swoje dobre okazje zmarnowali w pierwszej tercji min. Gagner, czy w szczególności Helm (w drugiej wykonał także nieskuteczny rajd) i można wyliczać kolejnych. Z drugiej strony takie wymienianie nazwisk nie ma sensu.

Minionej nocy cześć z istotnych wydarzeń miało miejsce w special teams. W których Skrzydła tradycyjnie poległy. Wiem, że oczekiwania nie są duże. Ale w tej chwili jestem zawiedziony tym "produktem" na lodzie. I ciekawe, czy w czwartek szykuje się powtórka z rozrywki. Ponieważ właściwie nikt się nie wybija, a tym bardziej nie zachwyca.

Paczka pomeczowych materiałów:

Tomasz 

Wysłany: 2021-03-26, 19:40   

GAME #34

Wyjściowy skład:

Fabbri-Larkin-Mantha
Zadina-Namiestnikow-Gagner
Helm-Glendening-Erne
Ryan-Rasmussen-Djoos (7D rotacyjnie)

DeKeyser-Hronek
Staal-Stecher
Nemeth-Merrill

Greiss (starter)
Pickard

Sztab zdecydował o jednej zmianie. Zamiast Cholowskiego, wskoczył Djoos, który, jak się okazało. Asystował przy honorowym trafieniu.

Mam do napisania jedno słowo, które trafnie określi ten mecz: Pogrom.

I to nie jest tak, że Skrzydła zaczęły na wstecznym biegu. Wręcz odwrotnie. Ale co z tego, gdy po niecałych 8 minutach ugotowany był Greiss, który w krótkim odstępie czasu przepuścił trzy krążki. I zostały zmieniony przez Pickarda, który także nie potrafił powstrzymać rywala. Błędy, brak skupienia i niepotrzebnie łapane kary wybiły hokej z głowy podopiecznym Blashilla. O dziwo Skrzydła wygrały o włos koło wznowień i popisały się takim samym bilansem w special teams, jak rywal.

Generalnie ta niemoc zaczyna być frustrująca. Przynajmniej tym razem nie było czystego konta dla Sarosa, którego pokonał Ryan na niecałą minutę przed końcem pierwszej części gry. Meczu nie dokończył Staal, który wypadł ze składu w drugiej tercji.

Teraz przed ekipą Z Detroit dwumecz przeciwko Kurtkom o przyjaznych dla Polskich kibiców porach (sobota & niedziela).

Paczka pomeczowych materiałów:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi