| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Sezon 2017/18 czyli koniec serii, wysoki draft i nowa hala
Autor Wiadomość
Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2017-06-29, 15:29   

Cytat:
Taki McJesus ma dostać 13 melonów, do tego :edm: dorzucą 9 melonów Draisaitla i będą mieli w dwóch zawodnikach 22 miliony utopione :mrgreen:

To i tak mniej niż duet Chicago. Bez mrugnięcia okiem dałbym tyle dla core players niż 4-5mln jakie Holland porozdawał dla patałachów :facepalm: .

Cytat:
Regrettably, I believe that we're going to witness yet another lateral free agent signing come Saturday at noon, and it's probably going to be a vet in his mid-30's on a multi-year deal.

Wypisz, wymaluj Dan Girardi. Wolny, stary, dno w ofensywie - idealnie wpisze się w klimat :lol:

Cytat:
According to an NHL source, there has been contact between the Red Wings and Grigorenko’s camp but it’s hard to gauge how serious that contact has been and it puts them in company with quite a few teams.

Nie będę nawet robił sobie nadziei, bo Tampa i Chicago i tak nas uprzedzą.

jacak76 

Ulubiony Zawodnik: Steve Y, obecnie Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1998/99
Wysłany: 2017-06-29, 19:53   

Roggi napisał/a:
Cytat:
According to an NHL source, there has been contact between the Red Wings and Grigorenko’s camp but it’s hard to gauge how serious that contact has been and it puts them in company with quite a few teams.

Jeśli Hollandowi, jakimś cudem, udałby się ten ruch to jestem w stanie wybaczyć mu ten bajzel, który zrobił w ekipie. O ile to na ostro się kręci, oczywiście.

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2017-06-29, 19:59   

Pierre LeBrun ✔ @PierreVLeBrun
Boston and Detroit both contenders for the services of UFA D Trevor Daley.

Ciekawe co z tego wyniknie.

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2017-06-29, 21:12   

jacak76 napisał/a:
Jeśli Hollandowi, jakimś cudem, udałby się ten ruch to jestem w stanie wybaczyć mu ten bajzel, który zrobił w ekipie. O ile to na ostro się kręci, oczywiście.

To jest Grigorenko a nie McDavid. Przyklad goscia wysoko wybranego w drafcie, ktory jednak nie bardzo ogarnia ta lige bo w Buffalo i Colorado wielkich rzeczy nie robi/l i zdecydowanie nie pokazuje tego co niby mial pokazywac.

bukaj22 napisał/a:
Pierre LeBrun ✔ @PierreVLeBrun

Boston and Detroit both contenders for the services of UFA D Trevor Daley.

Ciekawe co z tego wyniknie.

Oby nic, tzn oby Boston (lub ktos inny) go wzial. Taki Daley to dla nas gosc na chwile, poslizga sie, zgarnie kase i zniknie, puchar wygral wiec nie bedzie umieral na stare lata dla Red Wings, podobnie jak Hainsey czy Girardi. Typowe transfery na przetrwanie. Bo holland to tylko na przetrwanie juz gra.

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2017-06-29, 22:26   

Roggi napisał/a:
Cytat:

Jeden nie wypalił to może z drugim się uda ;) . Ktoś jeszcze pamięta Igora?

bukaj22 

Wysłany: 2017-06-29, 22:31   

Oj tak Igor to był przechwyt. :D Choć tak na serio, to w KHL wykręca przyzwoite cyferki.. Solidnie grał w CSKA i Ufie.

jacak76 

Ulubiony Zawodnik: Steve Y, obecnie Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1998/99
Wysłany: 2017-06-30, 00:02   

Noodles napisał/a:
To jest Grigorenko a nie McDavid. Przyklad goscia wysoko wybranego w drafcie, ktory jednak nie bardzo ogarnia ta lige bo w Buffalo i Colorado wielkich rzeczy nie robi/l i zdecydowanie nie pokazuje tego co niby mial pokazywac.

Owszem, mistrzem świata nie jest. A le ma 23 lata, gabarytowo tez przyzwoicie, jest centrem i jeszcze moneta w granicach rozsądku. A po Fiedorowach, Łarionowach pozostał u mnie pewien sentyment do kacapów. Wolę zdecydowanie jego niż któregoś UFA grubo po trzydziestce, w nadziei że może nagle jakimś cudem stanie się drugim Daciukiem. Marzenia ściętej głowy, ale w naszej sytuacji....?

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Jakub Vrana, Filip Zadina, Filip Hronek
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2017-06-30, 06:39   

Noodles napisał/a:
Oby nic, tzn oby Boston (lub ktos inny) go wzial. Taki Daley to dla nas gosc na chwile, poslizga sie, zgarnie kase i zniknie, puchar wygral wiec nie bedzie umieral na stare lata dla Red Wings, podobnie jak Hainsey czy Girardi. Typowe transfery na przetrwanie. Bo holland to tylko na przetrwanie juz gra.

Dokładnie. Daley wygrał dwa Stany w dwóch ostatnich sezonach, teraz będzie walczył tylko o $$

Leszek napisał/a:
Jeden nie wypalił to może z drugim się uda ;) . Ktoś jeszcze pamięta Igora?

bukaj22 napisał/a:
Oj tak Igor to był przechwyt. :D Choć tak na serio, to w KHL wykręca przyzwoite cyferki.. Solidnie grał w CSKA i Ufie.

W barwach :det: grał tylko w meczach preseason, a w :grg: 5 spotkań. Ktoś pamięta czemu nie zagościł na dłużej w Stanach?

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2017-06-30, 07:31   

Zion napisał/a:
Ktoś pamięta czemu nie zagościł na dłużej w Stanach?

Jak mnie pamięć nie myli to miał wypadek samochodowy i po zakończonej rehabilitacji miał problemy z nogami (kolana). Na NHL się już nie nadawał.

Lukas 
Lukas

Ulubiony Zawodnik: Tomas Tatar
Za Red Wings od sezonu: 2007
Wysłany: 2017-06-30, 16:02   

Najlepsze jest to, że Rangers klepnęli Smitha na 4 lata :troll:

redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wysłany: 2017-06-30, 23:21   

Lukas napisał/a:
Najlepsze jest to, że Rangers klepnęli Smitha na 4 lata :troll:

śmiechłem już wyżej z tego faktu
=======
nam też niestety problemów nie brakuje
http://www.mlive.com/redw...ng_to_si_1.html
daley/hainsey :cry: :facepalm: Kenny idzie po całości nie ma to tamto
jak tak dalej będzie brykał to klepnie i Thorntona a może nawet Doana - idealnie się wpiszą w klimat zdychającej organizacji
na dzisiaj jestem raczej na 100% pewien że KH klepnie dwóch obrońców - mam nadzieję że choć na krótko

Jedynego którego widziałbym w :det: w tej plejadzie nazwisk jest tylko Vanek. Co jak co ale druga linia Vanek - Nieslen - AA pięknie sobie radziła a i młodziak sporo zyskiwał . Chciałbym tą linię z powrotem w DET pod warunkiem że cena za Thomasa będzie się zgadzała.
Tatara wtedy bym pożegnał.

Leszek 

Wysłany: 2017-06-30, 23:35   

redwingsfan napisał/a:
na dzisiaj jestem raczej na 100% pewien że KH klepnie dwóch obrońców - mam nadzieję że choć na krótko

Krążą ploty, że tym drugim jest Luke Witkowski z :tbl: . Ziomek, który obił Manthę, gdy ten sobie złamał palec podczas bójki pod koniec sezonu.

Jeśli to się sprawdzi, to KH nie jest w stanie nawet ogarnąć składu na poziomie AHL. Po co nam drugi enforcer na D w :grg: ? Przecież przedłużony został McIlrath, który się odnalazł w Gryfach, a do tego mamy od zarąbania obrońców w systemie: Lashoff, Russo, Hicketts, Hronek, Saarijarvi, McIlrath, Renouf i do tego dojdzie Witkowski. Jeśli podpiszemy Daley'a to w :det: też zostaniemy z 8 obrońcami. PO CO :?:

EDIT: Zapomniałem o Sulaku i Cholowskim, z którymi się jeszcze okaże czy będą grać odpowiednio w Finlandii/WHL czy jednak zostaną w organizacji po obozie przygotowawczym

Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2017-07-01, 11:53   

Leszek napisał/a:
redwingsfan napisał/a:

Krążą ploty, że tym drugim jest Luke Witkowski z :tbl: . Ziomek, który obił Manthę, gdy ten sobie złamał palec podczas bójki pod koniec sezonu.

Jeśli to się sprawdzi, to KH nie jest w stanie nawet ogarnąć składu na poziomie AHL. Po co nam drugi enforcer na D w :grg: ? Przecież przedłużony został McIlrath, który się odnalazł w Gryfach, a do tego mamy od zarąbania obrońców w systemie: Lashoff, Russo, Hicketts, Hronek, Saarijarvi, McIlrath, Renouf i do tego dojdzie Witkowski. Jeśli podpiszemy Daley'a to w :det: też zostaniemy z 8 obrońcami. PO CO :?:

EDIT: Zapomniałem o Sulaku i Cholowskim, z którymi się jeszcze okaże czy będą grać odpowiednio w Finlandii/WHL czy jednak zostaną w organizacji po obozie przygotowawczym

Gdy chodzi o Witkowskiego jestem podobnego zdania. Nowa umowa dla McIlratha była logicznym ruchem. Co prawda nie dostał one-way. I słusznie, ale przecież zostawiono mu furtkę do NHL. Więc obie strony zadowolone. Tłok wśród grajków o takiej charakterystyce zupełnie nie jest potrzebny.

Leszek, blok obronny uzupełnia jeszcze McCarron (kontrakt AHL). Russo jest RFA (ma prawo do arbitrażu). Więc w tej chwili w zaplecze celuje już 9 obrońców (jednak liczę z Cholowskim). Witkowski dostarczy tylko nowego bólu głowy i rozmieni całość na drobne.

A jak słusznie zauważyli chyba wszyscy. Klepnięcie Daley'a, czy innych nazwisk. Sprawia, że na liście odrzutków w październiku wylądują Sproul, czy Ouellet. I zamiast ogrywać swój narybek. Ponownie pomachamy im na pożegnanie, gdy powędrują do innych organizacji ZA DARMO...

Leszek 

Wysłany: 2017-07-01, 16:01   

Cytat:
A jak słusznie zauważyli chyba wszyscy. Klepnięcie Daley'a, czy innych nazwisk. Sprawia, że na liście odrzutków w październiku wylądują Sproul, czy Ouellet. I zamiast ogrywać swój narybek. Ponownie pomachamy im na pożegnanie, gdy powędrują do innych organizacji ZA DARMO...

Dokładnie o tym samym pomyślałem. A potem się okaże, że Kronwall da radę grać tylko 40 spotkań, a Ericsson znowu wypadnie na kilka miesięcy i wtedy nie będzie miał kto grać.

Naprawdę mam dość tego, że tak szumnie zapowiadali jak to młodzież musi przejąć stery i nie będą kisić zawodników w AHL, bo potrzeba ich wcześniej w NHL, a potem robią wszystko, żeby temu zaprzeczyć.

I jak wjedzie Daley za parę baniek na ponad 2 lata to życzę powodzenia z przedłużeniem Larkina, Manthy i Mrazka po sezonie.

bukaj22 

Wysłany: 2017-07-01, 16:12   

Chodzą słuchy, ze Daley trafi do nas na 3 lata za 3 mln rocznie.

Odpowiedz do tematu