| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2015-06-26, 13:25
ROUND 1 - GAME 1 - Detroit Red Wings : Tampa Bay Lightning
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2015-04-12, 22:15   ROUND 1 - GAME 1 - Detroit Red Wings : Tampa Bay Lightning

ROUND 1 - GAME 1 - 16.04.2015 - Czwartek - 7:30 pm (1:30)

3DETROIT RED WINGS : TAMPA BAY LIGHTNING2
Stan rywalizacji: 1:0 dla Red Wings

Tampa - Amalie Arena

:det: 0-0-0 :tbl: 0-0-0

Mecze w sezonie zasadniczym:
:tbl: : :det: - 4:3
:det: : :tbl: - 1:5
:det: : :tbl: - 1:3
:tbl: : :det: - 0:4

Mecze w Play-Off:
:det: : :tbl: - -:-
:det: : :tbl: - -:-
:tbl: : :det: - -:-
:tbl: : :det: - -:-
* :det: : :tbl: - -:-
* :tbl: : :det: - -:-
* :det: : :tbl: - -:-

Punkty: :det: - 0 :tbl: - 0
Bramki: :det: - 0 :tbl: - 0
Asysty: :det: - 0 :tbl: - 0
Kary: :det: - 0 :tbl: - 0
Plus/Minus: :det: - 0 :tbl: - 0

:det:
Johan Franzen
Jonas Gustavsson
Erik Cole

:tbl:
Mattias Ohlund
Michael Blunden
Braydon Coburn
Jason Garrison
Andrej Sustr
Alex Killorn
Jonathan Drouin

34 - Petr Mrazek

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0

30 - Ben Bishop

0 - 0 - 0 - .000 - 0.00 - 0

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), Sun Sports (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:det: WXYT (1270 AM)
:tbl: WDAE (620 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Seider
Wysłany: 2015-04-13, 21:59   

Trzęsienie ziemi po dzisiejszym, pierwszym posezonowym treningu.

Okazuje się, że Babsa stać więcej niż może się wydawać. Po części z konieczności (urazy Muła, Cole'a i Abrakadabry), po części zmęczony schematami. Namaścił Mrazka na startera. Marczenkę jako uzupełnienie top-4. A z tego co widzę to i Ferraro załapał się na przygodę życia. Kto by się spodziewał jeszcze tydzień temu, że ten chłopak zdoła strzelić pierwszą bramkę w karierze, przed końcem sezonu i ślizgać się w 12 napastników przed starciem z raptusami.

A jeszcze sporo może się wydarzyć. Niemniej odsunięcie od składu Howarda, który zachował się dziś nieprofesjonalnie. Czy Smitha, sprawia, że w tej chwili i z takim zasobem kadrowym. Trudno sobie wyobrazić wystawienie przeciwko :tbl: mocniejszego składu.

Czekam cierpliwie i trzymam kciuki!

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2015-04-14, 15:56   

Jeżeli tak konserwatywny trener, dla którego remis oznaczał wybór weterana decyduje się w przeddzień fazy play off na tak odważne ruchy to ja szczerze mówiąc nie mam wątpliwości, że jest to ostatni rok pracy Babcocka w Detroit. Skoro nie trzeba przejmować się co zrobić z kiepskimi kontraktami w przyszłości to można szaleć.

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2015-04-14, 19:49   

Tak, Tak a Babs te decyzje podejmował na strychu i celowo gra na nosie Hollandowi, bo przecież obaj Panowie się nie cierpią. Czy Babs zostanie, to się okaże i nie ma co snuć jakiś teorii spiskowych, bo jak jest naprawdę wiedzą tylko nieliczni. Jak się Roggi bawisz już w takiego Nostradamusa, to może nas oświeć kto zastąpi Babsa ? :D

Równie dobrze można powiedzieć, że zarówno Babs jak i Holland stracili cierpliwość do Smitha a i pozycja Howarda nie wygląda na zbyt pewną i od nowego sezonu być może czeka nas przebudowa defensywy nadal z Babsem jako Kapitanem okrętu. To, ze Holland popełnił kilka błędów transferowych nie znaczy, ze to słaby GM i nie wie jak się sprawy mają. Obaj Panowie maja niezłe relacje i mam nadzieję, ze się dogadają, bo lepszego trenera raczej nie znajdziemy. Przynajmniej ja takiego nie widzę.

Tomasz 

Wysłany: 2015-04-15, 23:26   

Roggi napisał/a:
Jeżeli tak konserwatywny trener, dla którego remis oznaczał wybór weterana decyduje się w przeddzień fazy play off na tak odważne ruchy to ja szczerze mówiąc nie mam wątpliwości, że jest to ostatni rok pracy Babcocka w Detroit. Skoro nie trzeba przejmować się co zrobić z kiepskimi kontraktami w przyszłości to można szaleć.

Będę twierdził coś zupełnie odwrotnego. Skoro dobrze mu się tutaj pracuje i zdoła osiągnąć umiarkowany sukces z tą młodą grupą grajków już teraz. To dlaczego miałby odchodzić mając perspektywę na jeszcze lepsze wyniki.

Kontrakty to ból głowy głównie menedżera...

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2015-04-16, 14:02   

Tomasz 

Wysłany: 2015-04-17, 11:49   

Jestem na świeżo po odgrzaniu kotleta - niestety.

Ale to co zobaczyłem utwierdziło mnie w przekonaniu, że dokładnie tak sobie to wyobrażałem. Będą kardynalne błędy (tym razem Zidlicky), będą niewykorzystane okazje (Miller) i będzie zwycięstwo (a jak!!).

Ten mecz miał trzech głównych bohaterów.

Glenny, który wykonywał tytaniczną pracę. Szczególnie ważną i szczęśliwą w końcówce meczu. Plus dołożył trafienie które dało prowadzenie w serii.

Pasza, zawsze znajdujący sposób na pokonanie bramkarza i wykorzystujący głównie rywali do zasłon (przy obu bramkach). Magik jest po prostu katalizatorem, a utrudniano mu życie niemiłosiernie.

I wreszcie M-R-A-Z-E-K. Świetny występ w debiucie. Wręcz rewelacyjny początek. Pozycjonowanie, refleks, agresywność na zwyczajowym poziomie. Bez oznak poddenerwowania. Mentalnie bardzo dojrzały. Pewny siebie. Kilka świetnych interwencji łapaczką, które podrywały człowieka z miejsca. Podobnie jak to wjeżdżanie w niego desperatów z :tbl: .

Przy rajdzie Boyla nie miał większych szans. Kanadyjczyk w pełni wykorzystał swój zasięg. Zwód był banalny, ale przy takich warunkach fizycznych... skuteczny. Strzał Nesterowa... cóż. Dokonał wyboru, przemieścił się. Pokrył bliższy słupek, a widział niewiele. Również nie można mu niczego zarzucić.

Ogromnie się cieszę, że ekipa pokazała, iż jednak należy się z nią liczyć!

Kilka ciekawostek statystycznych:

DET 32 shot differential (46-14) is largest neg. diff. in a regulation playoff win for club in 50 yrs.

Petr Mrazek is 5th rookie goaltender in DET history to win playoff debut (Osgood/Champoux/Hall/Mowers). Mrazek, 23, is the third-youngest DET goalie to win his Stanley Cup playoffs debut. Champoux (21), Osgood (21) were the youngest.

Jeśli dobrze pamiętam to drugie zapalenie koguta przez Paszę, pobiło stary rekord samego Howe'a. Obecnie wystarczyło jedynie 8 sekund.

A oto potwierdzenie: Datsyuk's second goal at 0:08, is the DET fastest goal to start a playoff period, breaking Gordie Howe's 0:09 mark (4/1/1954!)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2015-04-17, 21:28   

Niesamowity mecz Mrazka ! Bardzo mi imponuje jego spokój w grze. To był jego debiut w PO a grał, jak by takich meczów rozegrał kilkadziesiąt. Świetnie ustawiony i bardzo skoncentrowany w grze, do tego rewelacyjna gra kijem co ułatwia grę naszym obrońcom i cóż to był wielki mecz młodego Czecha.

Wielkie słowa uznania dla naszego PK. Tytaniczna praca Glendeninga i Millera w tym aspekcie i cóż 7/7 budzi wrażenie. Z drugiej strony stanowczo za dużo tych kar z naszej strony. Inna sprawa, ze w kilku przypadkach pasiaki dawali kary z kapelusza.

Chciałbym pochwalić DeKeysera, który łatał wszystkie dziury w naszej obronie. To był najlepszy mecz tego chłopaka w tym sezonie. Naprawdę świetnie się ustawiał i nie stronił od gry ciałem. Jestem pod wrażeniem jego gry. ;)

Na koniec nasz Czarodziej Datsyuk. Niesamowity mecz Rosjanina okraszony dwoma świetnymi bramkami. Jak tak patrzę na jego grę, to mam wrażenie, że czas się zatrzymał w jego przypadku. Pav jest jak wino im starszy, tym lepszy. ;) Wciąż nie mogę uwierzyć, że w drafcie szedł w 6 rundzie.... Jakim cudem można było przegapić tak genialnego gracza ? Dats jest geniuszem. ;)

No cóż z niecierpliwością czekam na game 2 w, którym musimy zagrać o niebo lepiej jeśli marzymy o zwycięstwie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi