| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2015-06-26, 13:25
GAME 82 - Detroit Red Wings : Carolina Hurricanes
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2015-04-10, 07:46   GAME 82 - Detroit Red Wings : Carolina Hurricanes

GAME 82 - 11.04.2015 - Sobota - 7:00 pm (1:00)

2DETROIT RED WINGS : CAROLINA HURRICANES0

Raleigh - PNC Arena

:det: 42-25-14, 3rd Atlantic :car: 30-40-11, 6th Metropolitan

:bos: : :det: - 3:2 :car: : :fla: - 1:6
:det: : :min: - 2:3 :phi: : :car: - 3:2
:was: : :det: - 2:1 :car: : :buf: - 3:4
:car: : :det: - 2:3 :car: : :det: - 2:3
:det: : :mon: - 3:4 :car: : :phi: - 3:1

Punkty: :det: Henrik Zetterberg 66 :car: Eric Staal 54
Bramki: :det: Tomas Tatar 29 :car: Eric Staal 23
Asysty: :det: Henrik Zetterberg 49 :car: Justin Faulk 34
Kary: :det: Kyle Quincey 77 :car: Brad Malone 74
Plus/Minus: :det: Pavel Datsyuk 12 :car: Andrej Nestrasil 2

:det:
Johan Franzen
Jonas Gustavsson
Erik Cole
Tomas Jurco
Justin Abdelkader

:car:
Joni Pitkanen
Jack Hillen
Rasmus Rissanen
Riley Nash

34 - Petr Mrazek

15 - 9 - 2 - .914 - 2.48 - 2

30 - Cam Ward

22 - 23 - 5 - .909 - 2.43 - 1

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), FSSouth (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:det: WXYT (1270 AM)
:car: WCMC (99.9 FM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2015-04-11, 21:38   

Jakub Kindl-Jonathan Ericsson

Danny DeKeyser-Alexey Marchenko

Kyle Quincey-Marek Zidlicky

Kronwall za Kindla i możemy zaczynać play off 8-) . To bardziej moje pobożne życzenie aczkolwiek ta wypowiedź: Babcock replied, "everything is a reflection on everything you do, that's just life." daje nadzieję.

Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2015-04-12, 20:39   

Zgodnie z logiką trzem podstawowym weteranom dano odpocząć.

A to co zobaczyłem na lodzie w ostatnim meczu sezonu. Naprawdę napawa optymizmem. Sporo młodych, chętnych do gry twarzy. Chcących pokazać, że i w fazie posezonowej potrafią dać głębię. Mnóstwo energii zostawiły na lodzie te zmiksowane formacje. Zasłużone zwycięstwo.

Czyste konto Mrazka na które zapracował. Prawdziwy ból głowy. Widziałbym jednak Czecha między słupkami już w czwartek. Ale niech trener sam dojdzie do podobnego wniosku.

Pierwsza, przepiękna bramka Ferraro juniora. Dodając do tego kolorowy komentarz zwyczajowej pary z Fox Sports Detroit zdałem sobie sprawę z tego, że faktycznie oglądam sporą grupę grajków którzy będą budować nowy rozdział historii klubu. Z dumą, z poświęceniem. Jestem z nich dumny.

Po meczu okazało się, że z jedną z pierwszych potwierdzonych informacji jest obecność Marczenki w składzie na pierwszy mecz serii przeciwko :tbl: . Rozumiem, że kosztem Smitha. I nie ukrywam. Należy przyklasnąć Babsowi. ;)

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2015-04-13, 20:14   

Na koniec sezonu wygrywamy z Canes 2-0 i warto odnotować pierwsze trafienie w karierze Landona Ferrary, tata na pewno jest dumny z syna i warto wspomnieć, że SO notuje Mrazek.
Bardzo fajnie, że Skrzydlaci na końcówkę sezonu regularnego zdołali się spiąć i pokazać charakter. Jeszcze wracajac do meczu z Caroliną, to warto powiedzieć że graliśmy bez liderów, tzn Datsa, Zetty i Kronwalla, tak więc była okazja przyjrzeć się młodzieży. Na pewno w tym meczu mógł się podobać Marchenko, który grał bardzo dojrzały hokej i trzeba przyznać ze inteligentny z niego gracz i co ważniejsze nie przegrywa zbyt wielu pojedynków przy bandzie. Zresztą, to nie pierwszy dobry mecz młodego Rosjanina w barwach Red Wings i konsekwencja tego jest wywalczenie sobie miejsca w zespole na pierwszy mecz z Tampa o czym informował Babs parę dni temu. Jak mniemam będzie, to kosztem Smitha co bardzo mnie cieszy ponieważ Brendan gra cały sezon słabo i coraz częściej myślę o pozbyciu się go.... Mamy na zapleczu kilka ciekawych nazwisk jak np Sproul czy Jensen no i przede wszystkim Ouellet, tak więc dla tak grającego Smitha jak obecnych dwóch sezonach może wkrótce zabraknąć miejsca w rosterze. Muszę też przyznać, że wspomniany wcześniej Ferraro zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo energiczny gracz w dodatku sprytny, taki mały zadziora potrafiący robić sporo szumu z przodu. Ciekawe czy będzie w stanie wywalczyć sobie miejsce w składzie Skrzydeł w niedługim czasie. To tyle jeśli chodzi o obserwacje wyniesione z meczu przeciwko Carolinie.

W związku z tym, że Sezon Regularny się skończył chciałbym pokusić się o podsumowanie i kilka spostrzeżeń kibica Red Wings.

Jaki to był RS w wykonaniu Red Wings ? Myślę, że naprawdę dobry. Tak naprawdę w ten sezon ruszałem, jak w podróż w nieznane, bo ciężko było tak naprawdę określić czego się spodziewać po Red Wings. Zeszły sezon z powodu wielu kontuzji kluczowych graczy spowodował, ze tak naprawdę ciężko było odszukać punkt zaczepienia jeśli chodzi o określenie prawdziwych możliwości zespołu. Poza tym Holland kolejny raz nie zatroszczył się o naszą największą bolączkę, jaka jest defensywa i szczerze przyznaje, że miałem naprawdę sporo obaw przed rozpoczęciem tego sezonu.

Jednak zarówno sztab szkoleniowy jak i zawodnicy wykonali kawał dobrej roboty i Red Wings ogląda się naprawdę przyjemnie. Owszem nadal maskujemy swoje niedoskonałości poprzez bronienie całym zespołem, ale na duży plus w tym sezonie zasługują nasze special teams. Długo byliśmy liderem w PP, choć przecież wcale z początku sezonu różowo w tym elemencie nie było. Bodaj w pierwszych 15 meczach mieliśmy 4 bramki na 31 prób, jednak im dalej w sezon tym PP był skuteczniejszy i na koniec sezonu z bilansem 23,8 procenta zajmujemy drugie miejsce w lidze w tym aspekcie. Gdyby ktoś mi, to powiedział przed sezonem to bym nie uwierzył... Niezwykły tutaj wyczyn Nyquista, który ustrzelił 14 bramek w PP. Jednak i Dats i Zetta też dorzucili swoje i trzeba przyznać, że rozłożenie dwóch największych gwiazd na dwa osobne zestawy gry w przewadze było dobrym pomysłem Jima Hillera i spółki. Trzeba też oddać Granato, ze wykonał kawał świetnej roboty z naszym PK, które przez długi czas było w absolutnym czubie ligi, ale z czasem obniżyło loty. Jednak w porównaniu do zeszłego sezonu nasza gra w osłabieniu jest agresywniejsza a tacy gracze jak Glendening czy Miller wykonują tytaniczną pracę w tym elemencie gry. Tak więc raz jeszcze duże uznania dla naszych Special teams i jeśli, tak będziemy spisywać się w tych elementach podczas PO, to będzie dobrze.

Jeśli chodzi o ofensywę Skrzydeł, to trzeba powiedzieć że jest to zaskakująco dobry sezon Skrzydeł. Mamy w swoich szeregach czterech graczy, którzy zdobyli ponad 20 bramek w sezonie i tak naprawdę to pierwszy taki przypadek od paru lat do tego Cole, który także przekroczył tą granicę ale większość bramek nastrzelał w Dallas. Wygląda, to następująco :

Tomas Tatar 29 G
Gustav Nyquist 27 G
Pavel Datsyuk 26 G
Justin Abdelkader 23 G
Erik Cole 21 G

Rzucają się w oczy zwłaszcza dokonania Abdelkadera, który ma sezon życia jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Jeśli dodać do tego fakt, że kilku graczy przekroczyło barierę 10 i więcej bramek, to okazuje się, że nasza siła rażenia rozkładała się naprawdę przyzwoicie. Tak prezentuje się zestawienie graczy, którzy zdobyli +10 bramek.

Henrik Zetterberg 17 G
Darren Helm 15 G
Riley Sheahan 13 G
Luke Glendening 12 G

Warto pochwalić Glendeninga, który długo grał w 4 formacji a zdołał ustrzelić 12 trafień. Także duże słowa uznania dla Helma, który nigdy nie był wybitnym strzelcem a jednak na piórku u Datsa potrafił te 15 bramek ustrzelić, choć nie taka jest jego rola w zespole,

Tak więc siła rażenia w drużynie jest a weterani w postaci Zetty czy Datsa dają tej drużynie naprawdę wiele pewności siebie i kreatywności. Pod Skrzydłami naszych największych gwiazd młodzież naprawdę daje radę i tak po prawdzie, gdyby nie fatalna gra w Marcu można się było nawet pokusić o wygranie Presidents Trophy. Dość powiedzieć, że bardzo długo byliśmy ekipą, która w raz z Preds nie przegrała dwóch meczów z rzędu w Regulaminowym czasie gry. Ta passa pękła bodajże pod koniec lutego. Przed rozpoczęciem tego sezonu w życiu bym nie przypuszczał, ze tak solidnie będziemy grali przez tak długi okres czasu. Owszem końcówka sezonu była słaba w naszym wykonaniu, przez co trzeba było walczyć o awans do PO do samego końca, jednak patrząc całościowo na ten sezon Skrzydlatym należy się dużo pochwał. Osiągamy 100 punktów co też jest miłym akcentem i udało się tego dokonać bodaj 12 raz na 13 podejść. :smile:

Tyle z mojej strony i mam nadzieję, że nikogo nie zamęczyłem swoimi wypocinami. Wiem, ze nie jestem mistrzem pisowni, ale chciałem się z wami podzielić kilkoma spostrzeżeniami z tego sezonu okiem kibica Red Wings. :smile:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi