| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zion
2015-06-15, 21:23
Gryfy w sezonie 2012/13
Autor Wiadomość
Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-06-10, 23:00   

Breverin Lux napisał/a:
Po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją i może bym ją przyjął do wiadomości, gdyby nie to, że czas został cofnięty do poziomu 3:50 do końca tercji. Teoretycznie wszytko ok, jeżeli wtedy padła bramka na 4:4, tak? No dobrze, ale co, jeśli któraś z drużyn zdobyłaby w tzw. międzyczasie gola? I w której minucie zostałby on zapisany? A może gol strzelony w tym okresie byłby anulowany? Nadmienię, że wtedy właśnie mieliśmy 1 na 1 (dobrze pamiętam, Pare?) i gdyby nie świetna interwencja Desjardinsa...

Przy tego typu sytuacjach jeżeli gol jest zaliczony to wszystko co miało miejsce po zostaje anulowane

Breverin Lux 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2011/2012
Wysłany: 2013-06-10, 23:26   

Dzięki za rozstrzygnięcie moich wątpliwości.

Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-06-13, 13:56   

http://kuklaskorner.com/t...er-syracuse-but

Malik jak zwykle trafnie i zwięźle, ale ja nie o tym. Panik, prywatnie przyjaciel Tatara o czym juz byla mow. Robil wczoraj co chcial. Z sedziami - ktorzy nie chcieli go skarcic. Lecz co najwazniejsze z podopiecznymi Blashilla takze sie nie piescil.

Wsmarowal w bande Almqvista, dzieki czemu Szwed wypadl ze skladu. Nie wiem na jak dlugo. To nie wszystko. Lopatke jego kija dobrze zapamieta kapitan Gryfow - Hoggan.

Ogolnie gracze rywala w calej serii graja mega fizycznie i mega bezmyslnie. To juz nie jest takie typowo posezonowe przepychanie sie czy pokazanie pazura po gwizdku. To juz jest glupota. Ale widocznie malo wyrafinowana gra bierze gore w AHL.

Juz tylko jednego zwyciestwa brakuje aby zlamac mit.

Powodzenia chlopaki & do boju :gra: !

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2013-06-13, 22:55   

No i mamy 3-0 w serii dla Gryfów ! W niezwykły sposób toczy się ta seria...

Faktycznie gramy chyba na przekór wszystkim , bo wczoraj znów komentatorzy i chłopcy w pasiastych uniformach niezbyt nam sprzyjali....

Wielka szkoda Almqvista , który został wsmarowany w bandę i pewnie Skinner wskoczy w jego miejsce.

Świetna była ta trzecia tercja w wykonaniu Gryfów gdy kilka razy nacisnęliśmy Crunch i po bramkach Mursaka i Hoggana Gryfy przypieczętowały zwycięstwo. W ogóle po tej bramce Hoggana Desjardins wkurzył się nie na żarty i , to dobrze rokuje przed game 4. Wytrąciliśmy Crunch duży atut w postaci pewności siebie jakiej nabrali podczas tych PO.

Brakuje jednego zwycięstwa do uniesienia Caldera niby już blisko a zarazem tak daleko...

Lets go Griffins !

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-14, 09:57   

bukaj22 napisał/a:
No i mamy 3-0 w serii dla Gryfów ! W niezwykły sposób toczy się ta seria...

Wielka szkoda Almqvista , który został wsmarowany w bandę i pewnie Skinner wskoczy w jegoo miejsce.

Dokładnie tak się stanie. 22-latek doznał wstrząśnienia mózgu i zapewne nie wróci już do gry w tej serii.

Ogólnie polecam jeszcze sięgnąć tutaj: http://kuklaskorner.com/t...d-on-mrazek-win

Przed ostatnim meczem finałowym (?) w sam raz. Toć nie wiedziałem jak utytułowanego ojca ma frankofon Aubry. ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2013-06-15, 08:53   

A jakie w Waszej ocenie szansę na ponowne spróbowanie gry w NHL ma Mursak po tym co prezentuje od czasu zesłania do Gryfów?

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2013-06-15, 09:18   

Kwiat napisał/a:
A jakie w Waszej ocenie szansę na ponowne spróbowanie gry w NHL ma Mursak po tym co prezentuje od czasu zesłania do Gryfów?

Przez najbliższe dwa lata raczej nie powróci do NHL jak wiadomo podpisał kontrakt z drużyna Amur Khabarovsk. Zobaczymy co pokaże w KHL.

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-15, 20:27   

Zion napisał/a:
Kwiat napisał/a:

Przez najbliższe dwa lata raczej nie powróci do NHL jak wiadomo podpisał kontrakt z drużyna Amur Khabarovsk. Zobaczymy co pokaże w KHL.

To pokazuje jak wysokiej klasy jest profesjonalistą. Wszyscy wiedzieli o jego decyzji jeszcze przed startem fazy pucharowej. Ma kontrakt do dogrania i to właśnie robi. Będąc jednym z liderów. Mocno zaznaczając swój akcent w finałach.

Po wczorajszej wpadce mam spory niedosyt. Nie będę jednak pastwić się. nad brakiem dyscypliny, doświadczenia i skuteczności. Mi osobiście pięść się zaciska gdy słyszę nazwisko Panik. To dokładnie taki typ zawodnika przeciw ktoremu jest najciezej grac. Typowy pain in the ass, a wczoraj przeszedł samego siebie. Pieprzony "nurek" za sprawą ktorego Nyquist moze miec wiecej problemów. Czyli zawieszenie jesli liga zechce go dodatkowo ukarac. 200 baksów grzywny już bedzie musiał wylozyc za ta kare meczu.

EDIT: Zgodnie z przewidywaniami absencja Almqvista się przedłuży. Ale na szczęście Nyquist nie stał się ofiarą ligowego absurdu i wyjedzie dzisiaj na tafle.

U rywala ruch, który był do przewidzenia. Blok defensywny wzmocni powracający Gudas. Czyli najbardziej fizycznie grający z wszystkich obrońców Crunch. I to nie jest dobra wiadomość. Będą nas jeszcze bardziej "agitować". ;)

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-16, 12:52   

Dzięki :gra: mam dość hokeja na najbliższych kilka tygodni. I really mean it...

Czuję się niewygodnie z myślą, że i na tym poziomie rozgrywek zwyczajnie dano się wciągnąć w te małe gierki, co odwróciło uwagę i siły od głownego celu.

Jeszcze w piątek zapowiadał się wyśmienity weekend. Brakowało jednego zwycięstwa i jak się okazało... aż jednego.

Wertuję lokalną prasę, wszelkie dostępne materiały wideo, komentarze blogerów i dalej nie wiem co się stało z tą ekipą.

W tej chwili chłopaki przegrywają wojnę ze stylem gry rywala. Podobnie jak werbalne i emocjonalne pojedynki z ich pestami. Wiadomo kogo głównie mam na myśli. Tym bardziej gdy patrzę jak Callahan w końcówce wczorajszego blamażu pragnął przechytrzyć Panika. Atakując i próbując wyładować złość za to co do tej pory uchodziło mu na sucho. Ponieważ poziom stada zebr jest tak żenujący iż już nie warto sobie nimi wycierać wpisów na forum. Tylko drobny uśmiech pojawił się na mojej twarzy, gdy Słowak kulił się niczym żółw, którego okładał niegdyś McCarty. Tutaj analogia jest więcej, niż uzasadniona.

Nie mogę także patrzeć na te słabe bramki wpuszczane przez Mrazka. Wczoraj dwie, w piątek conajmniej jedna. Widziałem na własne oczy jak te błędy o których w wywiadach wspominali Bedard, czy nawet Babcock. Przekuwają się na obnożenie lotów tego chłopaka. Ale pewnie rację mają Ci ktorzy pisza ze po prostu widać u Czecha zmęczenie. Fakt, nikt się tak nie napracował, a po drugiej stronie ma doświadczonego kata.

Kłuje w oczy to iz przy całym talencie jaki posiadają. Tacy Jurco, Ferraro, Andersson, Tatar, Nyquist i momentami reszta. Potrafią spudłować niejedną patelnię.

I choć cały czas do końcowego sukcesu brakuje tylko solidnych 60 minut. Ja postanowiłem wysiąść na tej stacji.

Pozdrawia was zdegustowany pies... ten leżący na plecach, którego nie mogę dobudzić od wczoraj. ;)

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-17, 09:23   

Ale jaja. Okazuje się, że front office nie zamierza opuszczać swojego zaplecza w potrzebie.

Otóż Ryan Martin, czyli asystent Hollanda w Detroit, a osoba mająca pełnię władzy w :gra: . Potwierdziła, że kierownictwo użyczy klubowego samolotu (Red Bird 3) swojej afiliacji. Tym samym podróż zajmie tylko nieco ponad godzinę.

Chłopacy mieli wczoraj day off, co zrozumiałe. A do Syracuse wylatują dziś o 16 czasu polskiego. I jak twierdzi prasa zdążą jeszcze zrobić popołudniowy rozruch.

To mi się podoba! :P

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Wysłany: 2013-06-17, 11:22   

Tomasz napisał/a:
Ale jaja. Okazuje się, że front office nie zamierza opuszczać swojego zaplecza w potrzebie.

Otóż Ryan Martin, czyli asystent Hollanda w Detroit, a osoba mająca pełnię władzy w :gra: . Potwierdziła, że kierownictwo użyczy klubowego samolotu (Red Bird 3) swojej afiliacji. Tym samym podróż zajmie tylko nieco ponad godzinę.

Bardzo dobrze! przecież nie będą wracać z Pucharem 850km busem ;) :P

Jutro kończymy finał!
Lets Go Griffins! :gra: :det:

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-18, 09:54   

Pierwsza nowość jest taka. FSD pokaże na antenie 6 mecz finału. Ale to takie info raczej cla kibiców ze Stanów. Wątpię, aby ktoś tutaj odbierał ich sygnał. ;)

Druga to naciągane fakty. Otóż poznałem prawdziwie amerykański sekret sukcesu...

Stoi na pierwszym planie. ;)

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Wysłany: 2013-06-18, 11:05   

Tomasz napisał/a:
Pierwsza nowość jest taka. FSD pokaże na antenie 6 mecz finału. Ale to takie info raczej cla kibiców ze Stanów. Wątpię, aby ktoś tutaj odbierał ich sygnał. ;)

Dla nas to też dobra wiadomość przecież jest RWL :)

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-19, 02:46   

Puchar leci do Grand Rapids!

To jest jak sen, bo wiem, że ekipa już nie spotka się w takim składzie...

Jestem dumny z chłopaków!

Dorosły facet, a cieszę się teraz jak dziecko. 8-)

Moje prywatne MVP dla Mrazka. Popracował parkanami kiedy było gorąco, a to jak potrafi się cieszyć jest niesamowite.

Dziękuje wszystkim kibicom z Polski. Było warto prawda?

Jednak ten setny mecz miał w sobie to coś!

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2013-06-19, 03:22   

Coś pięknego mamy Puchar !

Wielkie brawa dla Gryfów !

Ten sezon był jak ze snów... Kto by się spodziewał przed sezonem , że Gryfy zgarną Puchar. :] Przyznaje się bez bicia , ze nawet o tym nie śniłem.

Niesamowita praca Blashilla przyniosła nam wspaniały puchar.

Tak sobie myślę , że ten puchar jest zwieńczeniem pracy Nilla w Skrzydlatej Organizacji , bo przecież wykonał doskonałą robotę jeśli chodzi o Draft i proszę... Efekt jest imponujący.

Kamień spadł mi z serca.

Niesamowicie bronił Mrazek w tej trzeciej tercji. Była tam taka sekwencja trzech strzałów z bliska i wszystko wyciągał.. Co za refleks. :]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi