| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Zion
2015-06-15, 21:23
Gryfy w sezonie 2012/13
Autor Wiadomość
Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Seider
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-06-19, 13:14   

bukaj22 napisał/a:
Niesamowita praca Blashilla przyniosła nam wspaniały puchar.

Tak sobie myślę , że ten puchar jest zwieńczeniem pracy Nilla w Skrzydlatej Organizacji , bo przecież wykonał doskonałą robotę jeśli chodzi o Draft i proszę... Efekt jest imponujący.

A teraz cynicznie podbierze nam Blashilla. Obaj panowie rozmawiali o nowej posadzie jeszcze przed ostatecznym sukcesem. Teraz można tylko odliczać dni do czasu, aż sieć obiegnie wiadomość o przeprowadzce Amerykanina do Teksasu. ;)

Jak emocje opadną to plecam rzucić okiem poniżej. Przepraszam osoby nie znające dobrze języka, ale wnioski Malika pokrywają się z moimi. Dlatego pozwoliłem sobie na wklejkę:

An AHL team's roster changes in a hurry.

We know that Nyquist, Andersson, Tatar and Danny DeKeyser will all play for Detroit next season, and that the Wings have to make a decision on Brian Lashoff and his one-way deal. The Wings want to sign Luke Glendening and possibly Chad Billins to NHL contracts. Jan Mursak is, for better or worse, headed to Khabarovsk, Russia, to play for Amur of the KHL. Jeff Hoggan may retire, Triston Grant, Nathan Paetsch, Brennan Evans and Brett Skinner are all AHL-only signed veterans who may pursue better opportunities to play in the NHL elsewhere.

The Wings probably won't bring back UFA-to-be Francis Pare, and they're probably going to qualify Jordan Perace or Tom McCollum, cutting ties with a first-round draft pick as Jared Coreau and Mrazek will be the team's goalies next season. Players like Trevor Parkes, Willie Coetzee, Andrej Nestrasil and Gleason Fournier, who spent the majority of the season with the ECHL's Toledo Walleye, have to establish themselves at the AHL level, or they'll be facing the same fates as Pare, Raedeke, Pearce and McCollum.

The Griffins' blueline is jam-packed with Ryan Sproul, Xavier Ouellet, Nick Jensen, Alexei Marchenko and Richard Nedomlel all turning pro Max Nicastro returning and Billins possibly playing for the team, and they'll want to sign a veteran or two, too.

Up front, Tomas Jurco, Riley Sheahan and Landon Ferraro are surely going to be called up next season as injury replacements, and they must step up as leaders with Tatar, Andersson and Nyquist graduating; Mitch Callahan needs to keep improving as a gritty Tootoo style grinder, Louis-Marc Aubry needs to reestablish himself as
a power center in the making, Brent Raedeke has one more chance to prove that his size won't hold him back as a gritty 4th line center, and while Teemu Pulkkinen's going to require an AHL internship, and we don't know whether the team
will decide that Calle Jarnkrok's better-served as a first-line center at the AHL level or working his way up the Wings' roster as it's so crowded up front.

And we all know that Jeff Blashill will be speaking to Jim Nil regarding the Dallas Stars' vacancy soon. If he leaves, it's entirely possible that Jim Paek may replace him after half a decade of service as an assistant coach, and we may or may not see Chris Chelios eventually join the team's coaching staff, too.

It's June 19th, and starting on July 5th, NHL'ers and AHL'ers alike are free agents. Ryan Martin faces a huge challenge as the Griffins' general manager, attempting to deal with massive roster turnover and attempts to defend a championship going forward, all while balancing the Griffins' needs with the fact that their primary purpose is to develop the Wings' prospects while filling Van Andel Arena on a regular basis.

But the next couple of days are about celebrating and cherishing the Griffins' amazing accomplishments over this past season. They'll have time to worry about what happens later in a couple of days.

Feta zaczyna się dziś o północy czasu polskiego!

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-20, 11:02   

Ferraro wśród kibiców na ulicach Grand Rapids:

Mam ograniczony dostęp, więc podrzucę tylko namiaty do tego co przygotowały lokalne media. Przyjemnego oglądania i słuchania.

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-21, 12:27   

Przeżyjmy to jeszcze raz. Blisko 12 minut wartych uwagi każdego kibica!

Ponoć Mrazek wybiera się na dniach do Meksyku. A powrót planuje dopiero na 10 lipca.

Z kolei Tatar wrócił dziś do rodzinnej Dubnicy. Znając jego charakter to teraz czekają go dwa tygodnie ostrego imprezowania.
Ostatnio zmieniony przez Zion 2013-06-21, 19:29, w całości zmieniany 8 razy  

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2013-06-21, 16:04   

Tomasz, tak jak pisałem tu dodałem dodatkowe tagi HTML teraz powinno już działać. Popraw kod i wrzuć jeszcze raz twoje video.

Co do Mrazka to przyjechałby lepiej oblać zwycięstwo na Stodolní do rodzinnej Ostravy (z pucharem ;) ) a nie gdzieś po Meksyku będzie jeździł :P

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2013-06-21, 17:27   

Proszę o zmianę nazwy tematu na "Mistrzowski sezon 2012/13" lub coś w tym stylu ;)

Tomasz 

Wysłany: 2013-06-21, 18:31   

Zion napisał/a:
[Co do Mrazka to przyjechałby lepiej oblać zwycięstwo na Stodolní do rodzinnej Ostravy (z pucharem ;) ) a nie gdzieś po Meksyku będzie jeździł :P

Niepozorny chłopak, ale właśnie takich potrzebują tamtejsze kartele, gdy chcą przechytrzyć amerykanów. ;)

Znienawidziłem te kody. 7 razy poprawiałem poprzedni wpis według wytycznych. Sam widzisz, co z tego wyszło. Zerknij fachowym okiem po raz ostatni i skoryguj co trzeba. Ja już i tak rumienię się ze wstydu. ;)

Paweł napisał/a:
Proszę o zmianę nazwy tematu na "Mistrzowski sezon 2012/13" lub coś w tym stylu ;)

Popieram. Zwięzły, prosty i od razu wiadomo o co chodzi.

-------------------------------

Wracamy do spraw bieżących. Prasa donosi, że Blashill zostaje z organizacją!

I tutaj już nie chodzi o to, że ma ważne jeszcze dwa lata kontraktu na zapleczu. Czy też to iż Martin oficjalnie nie wyrażał zgody na jakiekolwiek rozmowy na linii Nill-Blashill.

Jeff jest po prostu zainteresowany dalszym rozwojem klubowej młodzieży. Inna sprawa, że wczoraj na HFBoards czytałem wpis kogoś z jego rodziny (podobno szwagra). I tam wyraźnie było wspomniane o znaczeniu hokeja w jego życiu. Profesjonaliźmie jako szkoleniowca i ogólnie same zalety. ;)

Tym lepiej. Pozostaje tylko przyklasnąć.

Na koniec jak zawsze solidne źródło informacji o zapleczu, czyli "Griffins Central". A konkretnie podsumowanie wszystkich 4 rund!
Ostatnio zmieniony przez Tomasz 2013-06-22, 09:38, w całości zmieniany 2 razy  

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2013-06-21, 19:28   

Paweł napisał/a:

Tomasz napisał/a:
Popieram. Zwięzły, prosty i od razu wiadomo o co chodzi.

Kilka godzin po zdobyciu mistrzostwa wrzuciłem do opisu tematu "Grand Rapids Griffins 2013 Calder Cup Champions!". Ale jeśli jest za słabo widoczne to możemy zmienić główną nazwę tematu :)

Tomasz, jeśli chodzi o wideo podrzuć mi na PW oryginalnego linka.

EDIT: już działa.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi