| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
Tydzień 14 - vs Ducks, @Sharks, @Kings, @Ducks
Autor Wiadomość
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-01-06, 17:08   

keck napisał/a:
Mart napisał/a:
Oni to chyba zrobili dla promocji hokeja w Polsce. Nawet w Teleekspresie o tym mówili.

o Leafs tez? ta-raaaaaaa-rara

O Leafs zaczeli, ale material byl z meczu Det. Zdziwilo mnie to ze zobaczylem Haska w bramce. Teraz kumpel mi przywiozl kompa, ale nawet nie chce mi sie highlightsow zapuszczac.
Dla poprawienia humoru obejrze sobie czwarty odc Scrubs a potem poslucham jak rozjedziemy LA

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-01-06, 17:49   

Mart napisał/a:
Ceremonia pojawiła się dzisiaj na demonoidzie. Około 950 MB i długość 101 minut. Jakość pewnie będzie powalająca, bo to mp4. Więcej powiem, gdy się ściągnie.

Możesz podać bezpośredniego linka? :)

Bajus 

Wysłany: 2007-01-06, 19:03   

http://www.demonoid.com/f...595769/6976998/

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-01-07, 01:00   

Bajus napisał/a:
a potem poslucham jak rozjedziemy LA

to juz wiemy kto raport pisze :)

Bajus 

Wysłany: 2007-01-07, 15:39   

Avery ma wpierd..

Szkoda ze znow chlopaki dali sobie wyrwac zwyciestwo, ale i tak na polmetku rozgrywek prezentujemy sie calkiem calkiem, lepiej niz w moich prognozach

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2007-01-07, 20:49   

Bajus napisał/a:
Avery ma wpierd..

Maltby mu oddał za naszego "C" ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-01-09, 00:10   

obejrzalem mecz z Ducks i jestem niezadowolony...

od czego zaczac? masa bledow w obronie, glownie mam na mysli te okropne straty na wlasnej niebieskiej, ktore sie zamieniaja potem w 3-na-1. Lazy Lang bryluje mam wrazenie w tym. wlasciwie to Ducks grali dobry pressing i to na pewno tez zasluga tego ale ogolnie Wings nie tylko w tym meczu mieli ten problem.

strzelanie samobojow ;) Wczesniej Markov, tym razem tez Markov i jeszcze jeden... ale zapomnialem i nie mam czasu, zeby lookac w recapy...chyba Lebda. Hasek nie mial nic do powiedzenia. dwa redirections i dwie brameczki. Trzecia brameczka po ladnym slap shocie, ze myslalem, ze przebije siatke i jeszcze plekse z tylu :)

u nas w miare ladnie brameczki w PP, chociaz skutecznosc mogla byc wieksza. Bryzgalov pokazal naprawde klase wyjmujac kilka niesamowitych krazkow, w tym juz w koncowce Dacjuka. a byloby 3:3...

no wlasnie Dacjuk... byl z nim wywiad w przerwie i swoim pieknym angielskim powtarzal 'shoot more, shoot more, I give Christmas present, I shoot more'. i co? i nic... jak podawal tak podaje... Pawel, see me at camera 3 (kto oglada Daile Show zrozumie joke :) )

Dear Pawel, wszyscy wiemy, ze nie jestes samolubem i chcesz, zeby koledze strzelali bramki. Ale pamietaj, ze jestes bardzo dobry technicznie i potrafisz kiwac wszystkich w tej lidze, wlaczajac bramkarzy. masz dobry strzal, szybko zrywasz kij, wiec o co chodzi? jak bedziesz strzelal to bedzie wpadac. zaufaj nam...

ok - to by bylo na tyle. Ogolnie mam wrazenie za malo walki miejscami i za duzo nonszlancji. z drugiej strony jednak to juz nie ten sam zespol. teraz czwarta linia to Langfeld, Hudler i Filppula :) Ja wiem, ze mlodzi wnosza sporo do zespolu (i prawde mowiac, graja naprawde dobrze) to jednak jakos dziwnie sie patrzy na takie nazwiska... :D ciekawe jak sie czuja kibice z 50-letnim stazem.. :D

Strong 
Go Leafs Go..

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Wysłany: 2007-01-09, 18:23   

palo napisał/a:

no wlasnie Dacjuk... byl z nim wywiad w przerwie i swoim pieknym angielskim powtarzal 'shoot more, shoot more, I give Christmas present, I shoot more'. i co? i nic... jak podawal tak podaje... Pawel, see me at camera 3 (kto oglada Daile Show zrozumie joke :) )

Coś w tym jest.. jak już Paweł ma pozycję i zdecyduje sie na strzał to robi się gorąco.. ma naprawde groźne uderzenie i chyba pasuje tutaj bardziej zająć się stroną psychiczną.. IMO Dacjuk jest nadal w znakomitej formie..
wystarczy spojrzeć choćby na mecz z Kings.. znakomity, mierzony strzał i od razu bramka.. powininen mieć troche wiecej samolubności, jak jego rodak Alex :) ..

Ducks są mocni u siebie.. potrafia rozniesc kazdego, że przypomne wygraną z Sharks 5-0.. dlatego nie zdziwiła mnie zbytnio ta porazka Wings.. sądziłem własnie, że bedzie na styk, w okolicach 2:2, 3:3.. i nie dużo sie pomyliłem..
coś mi sie wydaje, że w meczu z Avs "Skrzydełka" moga sobie to odbić.. obym się mylił, w LT dałem na AVS, wiara mi nie pozwala inaczej :) ..

forever69 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk Pavel
Wysłany: 2007-01-11, 15:03   

Witam wszystkich milosnikow Detroit Red Wings od roku jestem mieszkancem Detrit wczesniej nie bardzo interesowalem sir hokejem ale bedac tutaj zlapalem bakcyla i probuje zalatwic sobie aktualnie bilety na meczyk wiec moze ktos ma takie mozliwosci albo wie w jaki sposob mozna je kupic bede bardzo wdzieczny Pozdrawiam wszystkich fanow Pavla Datsyuka bo to co zrobil w ostatnim meczu bramka w trakcie meczu i zut karny to jest wlasnie to co przyciaga miliony przed telewizory a tysiace na hale

Bajus 

Wysłany: 2007-01-11, 15:10   

forever69 napisał/a:
probuje zalatwic sobie aktualnie bilety na meczyk wiec moze ktos ma takie mozliwosci albo wie w jaki sposob mozna je kupic bede bardzo wdzieczny

moze doht Ci pomoze, on czasami smiga na mecze. Z tego co wiem frekwencja w JLA w ostatnim czasie znacznie sie zmniejszyla, wiec moze sa szanse na nabycie biletu najzwyczajniej w kasie, a tak to najwygodniejszym sposobem na nabycie biletu jest internet

forever69 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk Pavel
Wysłany: 2007-01-12, 13:09   

Dzieki za podpowiedz w kasie no nie wiem mozna kupic podobno ale tylko na miejsca stojace wszystko podobno jest wysprzedane

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi