| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:23
Tydzien 11 - v Senators, @ Blackhawks, @ Devils
Autor Wiadomość
Mart 

Wysłany: 2006-12-16, 23:45   

palo napisał/a:
Kronwall na niebieskiej podal miedzy nogami, tylem do... Schneidera albo Lidstroma. Ten podal do tego drugiego (5 lub 23 :) ) po lewej rece Brodeura. Szybkie podanie do Lebdy na druga strone, strzal, Brodeur nie zdazyl i gol. (o ile sie pytales nieironicznie i nieretorycznie to juz wiesz :) ).

Ilu w tym momencie mieliśmy obrońców na lodzie? 4? Lebda znowu grał w ataku?

Miałem wyjść z psem, ale przypomniało się o meczu. :D Trafiłem na samą końcówkę, gdy było PK 5 na 3. Haszek coś tam mega, hiper, super wybronił, zdaje się to Gomez strzelał. Ken się wydzierał pod niebiosa, a biedny pies wił się pod drzwiami. Dobrze, że Haszek obronił i nie było dogrywki, bo bym ścierał plamę spod drzwi. :D

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-12-17, 00:41   

ech... pomylilem bramki :) pamietalem o Williamsie ale jakos nie wiem czemu znowu Lidstrom i Schneider mi do glowy przyszli. Kronwall zagral do Langa, ten do Williamsa a ten przerzucil do Lebdy na druga - sorki, pomylka :)

btw: ciekawe kiedy przy bramkach PP beda inne nazwiska w asystach niz Lidstrom i Schneider :) tak na dluzej..

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-12-17, 10:40   

Chelly najpierw go rzucil na bramke i koles przyrabal glowa w poprzeczke.

palo napisał/a:
btw: ciekawe kiedy przy bramkach PP beda inne nazwiska w asystach niz Lidstrom i Schneider tak na dluzej..

to zle? w koncu ta nasza zabojcza maszyna w PP powoli sie rozkreca( o czym moglo sie przekonac ostatnio Toronto hehehehe), gdy gramy w przewadze siedzimy przez 2 minuty w tercji obronnej rywali, a Dats, Zetta,Lidstrom i Schneider stanowia ogromne zagrozenie.

off top:Leszek nic nie pisze, pewnie zapil na osiemnastce (choc ja wolalbym zasnac na jakiejs osiemnastce....)

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2006-12-17, 13:35   

ogloądałem tylko 2 tercje ale było co oglądać (dla pikanterii dodam ze towarzyszyłm mi mój najlepszy przyjaciel zapalony kibić colorado heheheeheh) jak się domyślacie atmosfera w pokoju była gorąca :) no ale cóż takei życie :P

po straconej bramce chcuiaęłm wyrzucić kumpla z pokoju no ale to w końcu gość -a co do samej bramki Hasek nie maił szans- krżek chyba się odbił jesze od łyżwy Lidstroma

dziś sobbie oglądnęłmem skrót no i cóż wiedziałęm zę wygrają :)
dacjuk był tma gdzie powinien no i taka prawda ze Brodeur nie miał szans tak jak i przy 2 bramce dla Skrzydeł :)

kolejne zwycięstwo na wyjeździe- gdyby nie te wpadki u sibie to pozycja w tabeli pewnie była by lepsza i to o dużo no ale i tak jest dobrze Hasek znów wymiata tak jak był by młodzianem dacjuk zetta punktują zresztą tak jak Cleary oby tak dalej :mrgreen:

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-12-17, 15:07   

Bajus napisał/a:
off top:Leszek nic nie pisze, pewnie zapil na osiemnastce (choc ja wolalbym zasnac na jakiejs osiemnastce....)

Leszek nie zapił, tylko poszedł późno spać, późno wstał, a teraz idzie się uczyć, więc nic konstruktywnego o meczu nie powie ;) .

PS. Trzeci jackpot w sezonie :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi