| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:23
Tydzien 10: z niebieskimi
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2006-12-08, 20:07   

pozazdrościć doht :)

Bartek 
Siedlce Agents (C)

Ulubiony Zawodnik: Brendan Shanahan
Wysłany: 2006-12-08, 20:32   

palo napisał/a:
ok - jeden komentarz jeszcze co do Dacjuka. Ja wiem, ze to juz bylo przerabiane i w ogole ale... CIESZ SIE CHLOPAK!!!!!!!!!!! kurde, strzelil GWG w dogrywce i nic - jedzie dalej. Tamci w niego wpadaja a on juz tylko mysli o tym, zeby zjechac do szatni i wziac prysznic i sie zamknac w swoim mieszkanku... alien jeden :)

zabawa!! RADOSC!!! wygrany mecz... wszyscy kibice sie bardziej cieszyli niz on...

Oj tam, nie rób problemu ;)
Jak przyzwyczaiłeś się do strzelania goli to ta kolejna bramka staje się czymś co raz bardziej normalnym.. Też tak mam :D Zresztą widziałeś w ostatni weekend u nas na zlocie, co Palo? ;)

--------
Widzisz Leszku, zarejstrowałem się wreszcie, postaram się tu regularnie wpadac ;)

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-12-08, 21:41   

Bartek napisał/a:
Widzisz Leszku, zarejstrowałem się wreszcie, postaram się tu regularnie wpadac ;)

No, masz szczęście ;) . Witamy!

Co do Twego tłumaczenia: cały pic polega na tym, że za bardzo Dacjuk nie mógł przywyknąć do strzelania goli w tym sezonie ;) . Poza tym widziałem, jak Paweł cieszył z bramek, ale w Dynamie Moskwa... No cóż, taki charakter. Ważne, żeby utrzymał formę i dalej punktował.

PS. Bardzo mi się podobało podanie Datsa do Zetterberga, który walnął z one timera gola Mańkowi. Niby zwykłe podanie, a jednak błyskotliwe :D ;) .

PS 2. Marsjan też zapowiadał, że jak nadrobi jeszcze trochę to się zarejestruje.
PS 3. Fajnego masz avatara, Bartek 8-) ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-12-08, 23:41   

wlasnie juz chcialem zagadac na zlocie czemu Cie nie ma u nas na forum ale widac, ze kibice Wings sie lapia na odleglosc [lub sa nagabywani przez Leszka ;) ] Witam :D

ja widzialem, ze taki Dawid czy marsjan to sie z bramek cieszyli :P to jakis siedlecki nastroj taki minorowy... :D

a tak na serio to fakt, ze Pawel sie cieszy ale jakos nie w Wings. ciagle brakuje mu tego rosyjskiego przyjaciela? ciagle klopoty z aklimatyzacja? jakos musi to przebolec w koncu i wziac sie za punktowanie jak za starych, dobrych lat :)

Leszek 

Wysłany: 2006-12-09, 00:32   

palo napisał/a:
a tak na serio to fakt, ze Pawel sie cieszy ale jakos nie w Wings. ciagle brakuje mu tego rosyjskiego przyjaciela? ciagle klopoty z aklimatyzacja? jakos musi to przebolec w koncu i wziac sie za punktowanie jak za starych, dobrych lat

No Ruskiego już ma w drużynie... BTW: Czy czasem po strzeleniu jakiegoś gola w tym sezonie się nie cieszył? Bo coś kojarzę... w każdym razie już raz widziałem jak się uśmiechnął po strzeleniu gola :D .

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-12-09, 00:47   

w tym sezonie Dats z zadnej swojej bramki sie nie cieszyl - duzo ich nie bylo to szybko obejrzalem :) zawsze lapie kij w jedna reke i jest lekki ruch piescia ale nic poza tym ... :D no ale juz sie go nie bedziem tyle czepiac - niech tylko zacznie strzelac jak rok temu.

btw: czujecie juz te energie w powietrzu? jeszcze tylko 24 godziny i 13 minut :)

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2006-12-09, 11:41   

YOU'RE GOING DOWN, BITCHES :!: :!: :!: *

mecz musi byc ciekawy, juz sie gracze Toronto o to postaraja ;) . w ostatnich 3 spotkaniach Leafs prowadzili z przeciwnikami do 3. tercji, niestety mecz hokejowy trwa te dodatkowe 20 minut ;) . cy'all :) .

* or not

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-12-10, 22:28   

chyba jednak 'or not' :)

zaraz sciagna highilightsy bo w sumie jak te bramki padaly to nie kojarze :) szczegolnie dlatego, ze meczu w koncu nie ogladalismy bo nie bylo, potem byl ale korbil a potem znowu nie bylo :)

doht byl na tyle mily, ze nam zapodal slideshow, za co bardzo dziekujemy!! fajny motyw byl taki, ze wizja miala jakies 10-15sek przewagi nad fonia, wiec widzimy gol a za kilkanascie sekund w radio - 'He scorees!!' :)

ogolnie mecz zaliczam do pozytywnych, z czym pewnie zgodzi sie wiekszosc forumowiczow :) Strong narzekal caly czas juz od 0:1 ale laczymy sie z nim (i keckiem) w bolu. Przynajmniej kebab byl dobry... i bez niespodzianek :P

Leafs - 14 kar, ponad 19 minut na lawce w sumie - to nie moze byc dobry znak... Wszyscy popunktowali - Cleary dalej cianie serie, Zeta i Sammy po 2G, Dats i Schneider 3A - i teraz wybierdz gracza tygodnia :D Schneider tez juz 6 meczow z punktami...

dobrze, ze obudzil sie PP i PK nie gra tak tragicznie. Od 1. grudnia Wings zdobyli 10 bramek na 35 szans - to zdecydowanie wiecej niz 30. miejsce w lidze. oby tak dalej.

teraz trudny mecz z Ottawa ale to zwyciestwo powinno chlopakow zmotywowac i kilka punktow pod rzad jeszcze wpasc powinno.

Leszek 

Wysłany: 2006-12-11, 15:17   

A propos Dacjuka:

:shock: ;)

W jednym meczu 2 razy uśmiechnięty... wow ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-12-11, 15:24   

ta fotka na dole to standardowy 'ryj' Dacjuka jak jest zmeczony, moim zdaniem :) no ale na gorze sie usmiecha, fakt...

tylko ja bym chcial zobaczyc jak jakos rece do gory podnosi, podskakuje czy cos takiego... :)

btw: dzieki za raport :det:

Leszek 

Wysłany: 2006-12-11, 16:52   

palo napisał/a:
btw: dzieki za raport :det:

Przestań dziękować za raporty. Tak samo ja mam obowiązek je pisać jak i Ty ;) . Poza tym jakby każdy członek redakcji miał Ci dziękować za każdy raport to każdy temat o tygodniu miałby po 10 stron ;) .

Mart 

Wysłany: 2006-12-15, 20:18   

Jakieś święto na CIFie i aż dwa mecze Wings nie były na diwanie, więc mogłem w końcu pooglądać. :)

Dacjuk po strzale gola w dogrywce nie cieszył się od razu, ale potem były zbliżenia na "kupę ściskających się Wings" i było widać jego radochę. Nawet wydzielał energiczne uściski. Chyba Draperowi. Nie widać dokładnie. Dacjuk rozgrzeszony.

Taki mój wkład do raportu pala, żeby wszyscy mieli bardziej jasny obraz meczu:

Myślę, że Babcock powinien na ten mecz wprowadzić kogoś do napierdalanki. Według mnie pierwsza tercja była polowaniem na Lebdę i Schneidera. Czym się zasłużył Mathieu wiem, bo pokazali urywek z poprzedniego meczu. :) Wcześniej widziałem meczyk Kaczek z Królami i podobny numer uszedł na sucho. Ale co im zrobił Lebda? :)

Schneider wcześniej zdradził swoje przemyślenia na temat pewnych zachowań na lodzie i jak powinny zadziałać Skrzydła. W meczu było widać, że już traci nerwy i z chęcią by przypieprzył komuś. No, ale warunki ma słabe, żonę i dzieci ma, więc się ogranicza do wysmarowania gęby wroga rękawicą. Zaczęło się około 10 minuty. Cajanek próbował pchnąć go na Haszka, który mroził krążek i klęczał na lodzie. Kontuzja Haszka murowana jakby się udało Cajankowi. Następna zmiana i Cajanek pod swoją bramką ma jakiś problem do Lebdy. I tu trzeba było, żeby trener zadziałał i wybił z głowy łyżwiarzowi Cajankowi zdobywanie bramek i nieuprzejme zachowanie, i nie było by 0:2 na koniec tercji. Mądry Babcock po szkodzie. Takie nowe przysłowie hokejowe. ;)

Łowy trwają. Około 5 min. do końca i preludium do tego za co Drejk dostał dwa mecze zawieszenia. Najpierw próbują wgnieść Schneidera w bandę. Uciekł, ale niezbyt daleko i wpadł w sanwicha z dwóch Blusów. Był elbowing, ale sędzia spał. Tuż obok dopadli Lebdę przy bandzie. Gwizdek i mega młyn na lodzie. Sędziowie się starają zarobić na swoje dolary (to taki mój żart :) ) i robią porządek na lodzie. Wznowienie. Blusy wypadają z tercji, ale zaraz wrzutka za bramkę. Lebda idzie do krążka i co? Tarzan Drejk wskakuje mu na głowę i przygniata do bandy. Wszystko jest czysto. No niech mi ktoś powie co to miało być. Ten skok był pewnie w każdym hajlajtsie z tego dnia.

A potem kolejny popis sędziów. Rucinski sobie przejeżdża przez nasze pole bramkowe i podcina Haszka. Ten stał do niego tyłem bo patrzył na krążek za bramką, więc pad na lód był autentyczny i nie udawany (ważne w świetle tego co było w meczu z Toronto :D ). I jest w porzo wg sędziów. Za chwilę Zeta przewala pod ich bramką Blusa i przy okazji zachacza bramkarza. Dostał karę za interference. Gdy mu to gwizdnęli (no fakt, że się należało), to myślałem, że wyrzucę monitor przez okno. Tyle, że sobie przypomniałem ile mnie kosztował, więc ciągle stoi na biurku cały i zdrowy. :)

Myślę, że teraz już każdy wie co powiedział Ilitch sędziom po tym jak zszedł do nich po drugiej tercji.

@ palo: co to znaczy "popisał się swoim popisowym uderzeniem" ? :mrgreen:

Wreszcie mecz z Listkami. Wow 5 goli w PP. Już w meczu z Blues widać było poprawę, no ale tu aż ciężko znaleźć odpowiednie słowa. Widać, że chłopaki ciężko pracują nad PP. I w końcu mnóstwo szybkich ataków w meczu. Nasz znak firmowy. No grają jak "stare Skrzydła". Haszek trochę schrzanił gola, a tak by miał SO.

Mecz oglądałem z CBS. Po podcięciu Haszka przez Sundina i pięknym piruecie jeden z komentatorów zaczął się wydzierać, że on za tą figurę by dał 9.5. :lol: Nieźle się uśmiałem, a potem starli mi uśmiech, bo triping nie było. Dopatrzyli się tylko niesportowego zachowania u Haszka. Żenada. Kiedy w końcu ktoś się weźmie za sędziów. Niech gwiżdżą z jakąś logiką. No musi być konsekwencja w tym co robią, a oni raz tak, raz inaczej.

Idę oglądać porażkę z Senatorami. Trzymajcie się sędziowie. :D

Strong 
Go Leafs Go..

Wysłany: 2006-12-15, 20:30   

Ajaj.. biedni Red Wings, wyrgywają tylko 4-3 po dogrywce ze słabymi Blues, to i trzeba czegoś szukać na usprawiedliwienie :P .. meczu z Blues całego nie oglądnałem (tego w Hockeytown), ale akurat fragment bodika Drake'a na Lebdzie.. wiem, że się o niego na pewno martwcie, zdolny chłopak, tym niemniej ja tam nie widziałem niczego nadzwyczajnego.. oprócz oczywiście big-hita Drake'a i upadku na lód Lebdy..
to jest hokej.. pewnie, że Lebda to zdolny chłopak, nie jakiś nerwowy, itp, itd. ale Blues to nie obchodzi.. St.Louis ma taki styl po prsotu.. już przed lockautem grali niesamowicie siłowo, strzelali mało bramek, ale też mało tracili.. o to w tym wszystkim chodzi.. nie odpuszczają, i choć Drake niewątpliwie mógł sobie darować ta wejście to nie zrobił tego.. to jest rivalry (i to nie takie w stylu rzucania sumami) i kości trzesczą.. to nic, że Blues obecnie są w tabeli gdzie są.. ale mecze z Wings zawsze wyzywalają Nutkę agresji u Nutek ;) ..

Mart 

Wysłany: 2006-12-15, 20:43   

Jakby to był hokej to bym nic nie mówił. To co było w tym meczu, to zwykłe chamstwo. "New NHL" miało za zadanie wykluczyć taki syf. Bo to jest syf, a nie hokejowy krajobraz. Jak myślisz dlaczego Drejk dostał zawieszenie. Bo bandę odrapał?

Blues niech się wezmą za grę i zdobywanie punktów i wybiją sobie z głowy jakieś rivarly. Za wysokie progi po prostu. Jeśli ktoś szuka usprawiedliwienia to oni. Pewnie nie czytałeś o pretensjach Blues, że Ilitch poszedł pogadać z sędziami. Właśnie do tego nawiązałem tutaj:

Mart napisał/a:
Myślę, że teraz już każdy wie co powiedział Ilitch sędziom po tym jak zszedł do nich po drugiej tercji.

:D

Strong 
Go Leafs Go..

Wysłany: 2006-12-15, 21:02   

Mart napisał/a:
Jakby to był hokej to bym nic nie mówił. To co było w tym meczu, to zwykłe chamstwo. "New NHL" miało za zadanie wykluczyć taki syf. Bo to jest syf, a nie hokejowy krajobraz. Jak myślisz dlaczego Drejk dostał zawieszenie. Bo bandę odrapał?

wczesniej była przepychanka, były brzydkie słowa, obrażanie sie nawzajem, Drake jest znany z tego, że nie ma nerwów do takich sytuacji.. i chyba dlatego to wykluczenie - własnie, żeby pokazac, że nie ma miejsca dla takich, co nie trzymają nerwów na wodzy i szarżują na rywala, który akurat nie ma ochoty sie w to mieszac .. przypuszczam, że reakcja władz ligi byłaby inna gdyby to był np. taki powiedzmy Laraque..
co nie zmienia faktu, że atak był efektowny.. IMO czysty.. troche przegiął z tym szarżowaniem, bo widać było, że na pędzi juz z niebieskiej za bramkę w jasnym celu..

Mart napisał/a:

Blues niech się wezmą za grę i zdobywanie punktów i wybiją sobie z głowy jakieś rivarly. Za wysokie progi po prostu.

Jakieś ? No dobra nie bede polemizował, bo możnaby długo dyskutować.. była kiedys taka druzyna, która nieraz i nie dwa ogrywała Red Wings.. teraz ma kryzys, ale to chyba nie powód, żeby to nie było rivalry.. chyba, że wolisz rzucanie sumami? co kto woli ;) ..

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi