| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:23
Tydzień 8: vs Canucks, vs Blues, @ Predators
Autor Wiadomość
Mart 

Wysłany: 2006-11-27, 00:00   

Leszek napisał/a:
gdyż jest kontuzjowany.

Po tak zwanym "typowo hokejowym" wejściu Miczela z pierdolonych Kanuków. :D Miałem tego nie oglądać, ale chciałem przekonać się, czy te wszystkie faki na LGW i portalach były uzasadnione. I były jak cholera. To nie było przypadkowe. Co ten koleś chciał zrobić? Urwać głowę Franzenowi? Myślałem, że jak pozbyto się z tej drużyny "osobistości" typu Alen, Kraułford czy Bertucci, to będzie to normalny team. Nic z tego... syf pozostał. Chyba w powietrzu vancouverskim coś specyficznego się unosi, że to miasto robi z ludzi takie coś. :) Szkoda, że nie było Nortona, bo wpierdol się należał. A tak tylko dziadek Chelios się awanturował.

Przegrali mecz do wygrania, ale się nie dziwię. Gdy widzisz, że grasz i przeciwko sędziom, to nie chce się starać. :) Dupki w pasiakach nawet nie potrafili dać przekonywującej wymówki dla anulowania gola. Spiker mówi jedno, a powtórka pokazuje co innego. :) A Mikael tak dziękował Bogu, że w końcu trafił. Ale jak to śpiewa Depeche Mode w jedym ze swoich kawałków, Bóg ma niezdrowe poczucie humoru i susza dla Mikaela trwa dalej. Jedyne co dobre z tego zajścia, to to że w końcu przeczytałem prawie wszystkie tabelki z rulebooka szukając wyjaśnienia dlaczego. :)
Żeby ostatecznie dobić Wings, to jeszcze pyknęli karę za hakowanie dla Lidstroma (5 na 3). Było tak. Jeden sędzia stał w kole wznowień i rzucał, drugi w przeciwnym kole wznowień, a trzeci gdzieś na niebieskiej i widział plecy Nicka. Konkurs: który gwizdnął karę? To zbyt podchwytliwe, więc podpowiem... trzeci. Ten, który rzucał i powinien wszystko widzieć, na gwizdek zamarł na ugiętych nogach w pozycji pajacyka nie wiedząc co się dzieje. :) Babcock natomiast zrobił swoją fimową minę i wytarł nos. No bo co zostało do zrobienia po takiej decyzji? Żeby dopełnić obrazu komedii polecam zobaczyć jak Wings stracili drugą bramkę. Odpowiedzialna gra w obronie. Super. Możliwe, że w powtórkach nie było całej akcji, bo to było długie. To nie Naslund był tu problemem. Kanuki straciły krążek w naszej tercji, a nasi nawet nie wyprowadzili gry z tercji, tylko grali w głupiego Jasia. Po prostu. No a wyrównanie. :D Panie, litości. Czy oni wiedzą co to koncentracja? Jakbym dostawał parę baniek, to dla przyzwoitości bym sprawdził w słowniku.

Kupiłem ostatnio jerseya Yzermana, więc kilka centów w ich wypłatach jest ode mnie, więc mogę wymagać i narzekać. ;)

Żeby nie było, że tylko narzekam, to Kopecky fajnie wszedł i wywalczył PP zamieniony na gol. No i Cleary. Ma jednak trochę techniki. :)

No a dzisiejszy popis jeszcze lepszy. Co to za pomysł, żeby Haska wystawić na Blues, a na groźniejszą drużynę MacDonalda? Logika Babcocka. Ale lepsze jest ciąganie ze sobą Haska jako zmiennika. Po co, skoro boją się go wypuścić w środku meczu? Nie lepiej wystawić kolejnego młodzika? Mam nadzieję, że Holland już zaczął żałować swoich decyzji. No ale trudno go winić. Zbiera kasę na nowy kontrakt dla Dacjuka. Niedługo zacznie się szopka.

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-11-27, 00:12   

Mart sie obudzil i od razu jaki ciekawy post :D

ja meczu nie widzialem - zauwazylem, ze jak zaczely byc w LiveTV to stracilem motywacje do sciagania bo i tak nie mam czasu :)

z bramkarzami faktycznie dziwnie jakos wyszlo - juz nawet mysle Hasek bylby w stanie dwa mecze zagrac ale masz racje mowiac, ze i tak by go nie wpuscili. Babcock powiedzial, ze tak an razie wymyslili ale beda to zmieniac w miare potrzeby. Mysle, ze potrzeba jest, wiec i zmiana byc powinna :)

a tak z innej beczki to co tam u Ciebie, ze tak cicho ostatnio siedzisz? :)

Mart 

Wysłany: 2006-11-27, 00:18   

Ze 20 minut go tworzyłem, więc musi być fajny. :D Kolokwia ostatnio robiłem, więc tylko zadania wymyślam, albo sprawdzam. A to duża sztuka wymyślić nierozwiązywalne zadanie i podać je w takiej formie, żeby wydawało się łatwe. Żart. Ani meczów, ani hajlajtsów nie oglądam, więc trudno komentować.

edit: 10 post, hura.

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-11-27, 10:32   

Mart napisał/a:
No a dzisiejszy popis jeszcze lepszy. Co to za pomysł, żeby Haska wystawić na Blues, a na groźniejszą drużynę MacDonalda? Logika Babcocka. Ale lepsze jest ciąganie ze sobą Haska jako zmiennika. Po co, skoro boją się go wypuścić w środku meczu? Nie lepiej wystawić kolejnego młodzika?

Nie chca zeby Hasek wchodzil bez rozgrzewki, ze wzgledu na jego pachwine. Babcock zapowiedzial, ze Hasek bedzie wchodzil ewentualnie po przewrwie miedzy tercjami(czego nie dalo sie zrobic w meczu z Predators, bo po pierwszej bylo wzglednie dobrze, a po drugiej juz po wszystkim).
Sciagac mlodych? Liv siedzial jeden mecz na lawce, wiec nie ma raczej sensu zeby oslabiac GRG, moze sprobowac Howarda, choc teraz nie patrze na AHL i nie wiem jakie ma statystyki.

palo napisał/a:
ja meczu nie widzialem - zauwazylem, ze jak zaczely byc w LiveTV to stracilem motywacje do sciagania bo i tak nie mam czasu

Mam to samo-jesli nie uda mi sie obejrzec meczu to go nie sciagam(szczegolnie jesli jest przegrany), tylko ogladam brameczki.

Mart napisał/a:
edit: 10 post, hura.

ja zawsze swietuje w jeden sposob:)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-11-27, 14:25   

tyle ile postow tyle browarow...

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-11-27, 17:46   

Mart napisał/a:
Kolokwia ostatnio robiłem, więc tylko zadania wymyślam, albo sprawdzam. A to duża sztuka wymyślić nierozwiązywalne zadanie i podać je w takiej formie, żeby wydawało się łatwe.

Proszę. To się nazywa wykładowca/ćwiczeniowiec z powołania ;) . Witamy spowrotem!

Cytat:
tyle ile postow tyle browarow...

Sam siebie wpakowałeś... Na zlocie będziesz miał 2 dni na jakieś 150 piw. Powodzenia! ;)

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2006-11-28, 21:49   

Leszek napisał/a:
Sam siebie wpakowałeś... Na zlocie będziesz miał 2 dni na jakieś 150 piw. Powodzenia! ;)

2 dni na 67, no, make it 68 piw. yeah.

tak w ogole, kto je kupuje? stawia redakcja, nie?

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2006-11-28, 22:35   

TYLE PIWWWWWAAAAAAAA!!!!!!!! :shock: - cholera a mi nie można zasrana przegroda :cry: :cry: :cry: :cry:

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-11-28, 22:37   

keck napisał/a:
tak w ogole, kto je kupuje? stawia redakcja, nie?

Tak, ale mapleleafs.nhl.info.pl :P . BTW: powiedziałem Strongowi ostatnio, że się kroi zlot i był bardzo chętny na spotkanie. Macie coś przeciwko?

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2006-11-28, 23:13   

Leszek napisał/a:
Tak, ale mapleleafs.nhl.info.pl :P . BTW: powiedziałem Strongowi ostatnio, że się kroi zlot i był bardzo chętny na spotkanie. Macie coś przeciwko?

zaproś więcej kibiców :tor: jak zlot wypali 9.XII to zrobimy jeszcze ustawke po meczu hee ;)

EDIT: 34x (dobrze by było jeszcze nabić postów)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2006-11-28, 23:35   

Kurcze, jakos przeoczylem dyskusje w tym miejscu... Post Marta fantastyczny - cala prawda o naszych i tej lidze. No i napisane dosadnym jezykiem, lubie ostrzejsze kawalki ;)

Co do Liva - to nie za bradzo oslabi on Griffins, bo oni w tym sezonie slabi sa nawet z nim ;) Nie ma dla nich ratunku, jezeli Hudler, Kpecky i Filppula zostana w Red Wings... kaplica drogi panie ;)

Co ja jeszcze chcialem napisac... hm? Bilobil by sie przydal. Aaa, zlot 12 grudnia? A piwo kupuje gospodarz? Ja jako nieletni oczywiscie przywioze ze soba termosik z herbata...

Bajus 

Wysłany: 2006-11-29, 20:11   

Impreza 9 grudnia, gospodarz stawia wysmienita nalewke cytrynowa(40%), ewentualnie postara sie o jakies latwe i gupie panienki(przeciez nikt z nimi nie bedzie gadal, bedziemy mecz ogladac) i przygotuje makaron na kolacje, oraz zapewni po 2 m^2/na osobe do spania.

Uprasza sie tych co stawiaja piwo(czyli moderatorow) o przesuniecie powyzszych postow do odpowiedniego tematu

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2006-11-29, 21:52   

Bajus napisał/a:
gospodarz stawia wysmienita nalewke cytrynowa(40%), ewentualnie postara sie o jakies latwe i gupie panienki(przeciez nikt z nimi nie bedzie gadal, bedziemy mecz ogladac)

picture'nalem sobie calen ten sielski obrazek i usmiech facyjate ma rozpromienil :D .

ustawka? a niech no ktos podskoczy. Strongowi oczywiscie bo ja kontuzjowan jestem i bic sie bic nie bede ;) .

x 69.

Bajus 

Wysłany: 2006-11-29, 22:22   

Leszek napisał/a:
Sam siebie wpakowałeś... Na zlocie będziesz miał 2 dni na jakieś 150 piw. Powodzenia!

Przypomnialo mi sie ze palo odstapil mi piwa za typowanie, a wiec mysle ze tak samo bedzie z tymi co beda za jego posty

A z ustawka? Moze wyjdziemy na osiedle i skopiemy pare dresow, duzo nas bedzie

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-11-29, 22:39   

bedziemu kopac dresow kibicow Flyers :P

a piwka odstepuje Bajusowi jak najbardziej!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi