| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:24
Tydzień 4: v Sharks, @ Stars, @ Blues
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-10-26, 10:51   Tydzień 4: v Sharks, @ Stars, @ Blues

no, nareszcie!!! :) udalo sie wygrac, chociaz jak dostali baty w pierwszym PK to myslalem, ze pojdzie po staremu. na szczescie potem bylo juz tylko lepiej. W trzeciej tercji doszli do wniosku, ze nie ma sensu robic takich dziwacznych wjazdow, jak to probowali robic Lang czy Dacjuk, tak czesto tylko trzeba strzelac z daleka. przynioslo rezultat.

Bardzo podobala mi sie gra naszych mlodych - Lebdy i Kopecky'ego. Naprawde wkladaja w gre duzo zdrowia i serca. Scigaja sie mocno do krazkow, nie boja sie kogos powalic. Kopecky przewrocil jednego Rekina mimo iz zgubil wczesniej kij. po prostu wpadl w niego, trach i na lod ;)

Z kolei zawiodl mnie troche, mimo bramki, Lang, ktory jakos tak mnie po prostu nie przekonuje. Albo stara sie przekombinowac albo wali takie boby juz na wstepie, ze ciezko sie polapac w jego pomysle gre. No i Markov wczoraj pokazal sie ze slabej strony ale ja wiem, ze takie bawienie sie we wlasnej tercji z krazkiem to nie jego najmocniejsza strona. Prawie kosztowal nas zwyciestwo pod koniec meczu a i wczesniej mial jakas glupia strate.

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2006-10-26, 12:04   

w końcu wygrali :) ale znowu dwie bramki padły po akcjach obrońcy Mathieu Schneidera
co jest z tymi napastnikami czy oni naprawde nie potrafią się pokazać z dobrej strony??
jeszcze jedno ciekawe czy to tymczasowy przebłysk czy skrzydłą zaczną grać ????

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-10-26, 15:40   

Starzeje sie niestety.....moj organizm wytrzymal tylko 2 tercje. W calym zeszlym tyg wyszla mi srednia 4h snu/dobe i musze to jakos odrobic, a tu ciagle upominaja sie o mnie-Magda i jakis dziekan(nie wiem co to za gosc, w zyciu go nie widzialem).

Jak dalej bedzie taki progres to nastepny sezon bedziemy ogladac siedzac w JLA, w tamtym roku torrenty, teraz na zywca( dzieki keck za info)-probowalem na najszybszym laczu i smiga elegancko, takze zlot mozna robic u mnie.

Generalnie to nasi calkiem sprytnie jezdzili po lodzie i walczyli o kazdy krazek, wiecej napisze po meczu z gwiazdkami kiedy bede moze w lepszej formie

pieniek

Wysłany: 2006-10-27, 13:32   

Myśle, że po ostatnim meczu morale powinny się podnieść i może dziś pojadą po Gwiazdach. A jescze przy okazji to mam pytanie OT gdzie oglądacie spotkania wings ? tzn w internecie czy jakas platforma TV?

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-27, 16:08   

@ pieniek

sprawdz tutaj

Mart 

Wysłany: 2006-10-28, 08:08   

Yeeeeaaaaah. Znowu wygrali i to ze Stars na wyjeździe. Znowu będzie dobrze. :mrgreen: Ale niech popracują nad PK.

Bajus 

Wysłany: 2006-10-28, 09:37   

Z PK rzeczywiscie jest fatalnie-najpierw Modano wjechal jak w maslo miedzy dwojke naszych najlepszych obroncow, potem strzelil bramke zaledwie po kilku sek gry w przewadze.

PP tez nie uklada sie najlepiej, gralismy 5:3, na dodatek Barnes chyba dwa razy zgubil kij, a nawalanka Lidstroma dlugo nie przynosila skutku,na szczescie jeden z jego strzalow wpadl do bramki. Duza w tym zasluga Homera, ktory swietnie znalazl sie pod bramka (podobnie bylo przy golu nr 2 i 3).

Obiektywnie patrzac-nalezalo nam sie to zwyciestwo,patrzac chociazby na ilosc strzalow. Miejmy nadzieje, ze dzisiaj bez problemow pojedziemy nutki i ze Zetta sie odblokuje, bo to juz chyba 6 mecz bez punktu.

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2006-10-28, 16:44   

no i to nazywam grą :) wygrać na wyjeździe z dalas :) heheehhe
ta 2 bramka Lidstrom to mniodzio 8-) no ale obrona to tak sobie za bardzo modano szalał
a ta 1 bramka modano no to tak jakby ograł juniorów

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-28, 23:46   

mnie wkurzylo to, ze nie wyszedl mecz na CIF forums i nie obejrzalem w ogole... tylko koncowke 1 tercji.

z tego co widzialem w highlightsach i co nie trudno wyczytac ze statystyk to fakt, ze znowu mamy atak w obronie a nie mamy go w ataku. tym razem bylo lepiej bo i Dacjuk i Hudler bramki zdobyli. do tego Dacjuk ladnie podal Lidstromowi prze bramce na 2:1 ale to ciagle nie to samo...

widzialem live moze 10 min meczu i Lang znowu mnie tak wkurzyl, ze glowa mala. to byl akurat moment, w ktorym wjechal w tercje Stars, wlaczyl hamules i.... wywali sie :) na szczescie za nim jechal inny nasz zawodnik i akcja byla kontynuowana (po chwili walki) ale i tak to niesmak wzbudzilo we mnie :)

Ciesze sie, ze Lidstrom sie odblokowal i Dacjuk w sumie troche tez. Martwi postawa (nie zaskocze nikogo) ekipy Penalty Kill - mamy... 29. miejsce w lidze - 75% skutecznosci - to jest katastrofa. w PP jakos otwieramy ostatnia dziesiatke - 22 albo 23. tutaj tez niefajnie. Musi zaczac grac ten Lang i Zetterberg. a raczej musi zaczac grac ZESPOL bo chyba z tym jest najwiekszy problem.

dzisiaj meczu w TV nie ma, niestety. musimy to wysoko wygrac! bede sluchal koncowki jak sie skonczy mecz Buffalo.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2006-10-29, 00:07   

palo napisał/a:
. Martwi postawa (nie zaskocze nikogo) ekipy Penalty Kill - mamy... 29. miejsce w lidze - 75% skutecznosci - to jest katastrofa.

Z calym szancunkiem dla naszej szacownej obrony i calej formacji grajacej w oslabieniu, ale ja w swojej dynastii mam lepszy procent wybronionych oslabien, choc dwa lata z zredu zajmowalem ostatnie miejsce w lidze w tym aspekcie ;) Special team w tym sezonie jak na arzie jest nasza bolaczka, a pzreciez mamy i kim stzrelac z niebieskiej i kim bronic... cos tutaj nie gra, a Babcock nie potrafi sie z tym uporac :/

Nie wiem co dolega Hankowi, wyrazny dolek od dluzszego czasu - szkoda, ze nie ogladalem meczu, bo czekalem, czekalem i w koncu obejrzalem druga tercje Columbus z L.A.. Detroit sie nie doczekalem, niestety.

Cieszy, ze mimo wszytsko Hudler cos pogrywa... oby tak dalej :) Martwi to, ze Modano wjechal i zaladowal nam gola tak jakby pzreciwko niemu byla jakas ekipa mlodzikow, pierwszy raz majaca lyzwy na nogach - co to mialo byc?

A co do Langa, to jak bronilem go poprzez wyniki w dwoch ostatnich latach w playoff, to teraz z tego co palo narzeka i nie tylko on, zaczynam sie wkurzac na tego lenia patentowanego. Do choelry koles zarabia poand trzy banki i sie opiernicza, gdzie te poprzednie lata z znakomitym dorobkiem punktowym? Gdzie ta atmosfera w zespole, ze kazdy gral na 100%, a jak nie to reszta potrafila takiego delikwenta postawic do pionu... nikt w tym zespole nie ma jaj, zeby Langa do porzadku doprowadzic?

Mart 

Wysłany: 2006-10-29, 09:51   

Mecz z Dallas pojawił się na CIF dzisiaj, ale... zgadnijcie... ;) jak zwykle na zamkniętym trakerze (czy jak to tam zwą). Nie potrafię zrozumieć zamysłu jaki wykluł się w główkach caperów odnośnie takiego postępowania. A w sumie zmyślny ze mnie chłopak.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-10-29, 13:06   

no faktycznie - juz nie sam tracker jest zamkniety co forum, na ktorym mozna sciagnac torrenta a to juz przesada... porobowalem zalogowac sie z mozillowym bugmenot ale tez nie idzie... bez sensu.

co do meczu z STL - fajnie, ze wygralismy, fajnie ze napastnicy strzelili wszystkie bramki i je wypracowali. brameczka Filppuli, cala akcja, po prostu super. podanie Kronwalla z naszej tercji, lekkie pykniecie Drapera i Fin na calym speedzie wyrolowal trzech obroncow i pieknie podniosl krazek z backhandu. oby jego nastepne bramki byly jeszcze ladniejsze :)

ja wiem, moze sie czepiam i powtarzam, dlatego tego nie skomentuje jakos bardziej. chcialbym tylko, zebyscie zwrocili uwage, przy ogladaniu meczu/highlightsow, na to, kto zgubil krazek przy stracie bramki w PP. nie omieszkam wspomniec o tym zaraz jak bede pisal newsa... powiem tylko, ze ze statystyk ten pan nie wyglada najgorzej ale zupelnie mnie nie przekonuje jego gra w tym sezonie (juz co bystrzejsi powinni sie domyslic o kim mowa :) ). tutaj widac jaka jest roznica pomiedzy patrzeniem w suche cyferki a ogladaniem calej gry...

Mart 

Wysłany: 2006-10-29, 14:26   

Wydaje mi się, że Polak, który dziękował w temacie o meczu ze Stars, to koleś z forum matki. Może zapytajcie go czy by nie ściągnął nam tego torrentu?

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2006-10-29, 14:35   

Jesli idzie o Mikiego, to to nie jest ten Miki. A Lang is lazy and he sucks ;)

Bajus 

Wysłany: 2006-10-29, 14:52   

Cudna ta brameczka Filppuli, wjechal jeszcze lepiej niz Modano:), pierwsza bramka Homera tez niczego sobie, szczegolnie ten dzwiek, gdy krazek odbijal sie od slupka.
Szwed zagral dwa bardzo dobre spotkania z rzedu, Dats tez powoli zbiera punkciki, tym razem dobrze poszlo PK, choc stracilismy brameczke grajac w oslabieniu.

Jakby nie patrzyl to powoli odbijamy sie,nastepny tydzien tez powinien przyniesc pare punktow, miejmy nadzieje, ze graczem tygodnia zostanie w koncu Zetta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi