| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:24
Tydzien 5: v Flames, @ Blackhawks, v Blue Jackets
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-11-02, 16:58   Tydzien 5: v Flames, @ Blackhawks, v Blue Jackets

kilka dni przerwy i gramy znowu. Ponownie jednobramkowe zwyciestwo Wings. Ale naprawde meczy byl slabiutki, nie liczac kilku fajnych akcji. Przez cala druga tercje jezdzili sobie w jedna i druga ale tak naprawde nic sie nie dzialo..

Troszke szmata Lebdy, ktora okazala sie GWG no ale ladnie zaslonil krazek tym obronca i jeszcze tak przyfarcil najlepszy kat i wpado po slupku. Znowu dobrze zagrali Homer i Dacjuk, znowu bez punktu Zetterberg, znowu kilka glupich akcji i slabych wykonczen Langa - ciekawe keidy sie cos zmieni w tym obrazie :) oczywiscie pierwszy element niech sie nie zmienia.

dzisiaj broni Osgood.

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2006-11-02, 17:20   

no Homer znowu punktuje heehehhe dacjuk też a co z tym zetą niech chłopka idzie na basen albo coś w tym stylu żeby się odstresować
a co do tych 2 brmaek straconych Hasek nie miał szans zwłaszcza przy tej 2
no ale kolejne zwycięstow z rzędu i to cieszy :)

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-11-02, 22:16   

palo napisał/a:
znowu kilka glupich akcji i slabych wykonczen Langa - ciekawe keidy sie cos zmieni w tym obrazie

Po tym sezonie, jak jego miejsce przejmie Valterri Filppula ;) .

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-11-02, 23:39   

moze jeszcze w tym sezonie? :) jakis trade bylby tutaj mysle wskazany. nie wiem, moze sie jakos na nim uwzialem ale naprawde gra tak nieprzekonujacy i... ciamajdowato.

Wczoraj byla taka akcja jak wyszedl 2 na 1 nie pamietam z kim ale jego crossowe podanie bylo tak czytelne, ze obronca Flames po prostu przyjal to podanie od Langa jakby wlasnie do niego ono bylo adresowane. Myslalem, ze jakos sie Robert popisze wlasnie w tej akcji, jakis zwod i strzal w okno a on niby patrzy na Kiprussoffa i tak leciutko podaje wszerz, ze ten obronca zadnych klopotow z odczytaniem zagrania nie mial...

pieniek

Wysłany: 2006-11-03, 11:27   

Widać Zet czyta to forum i poszedł na basen sie odstresować bo strzelił gola z Blackhawks :lol: No to teraz czekamy na same sukcesy ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-11-03, 11:36   

ma i brame i asyste, wiec brawo :D
mecz chyba nie byl ciekawy bo Bajus poszedl spac po pierwszej tercji :) a moze to dlatego, ze przegrywali... nie wiem.

no i nie chce mi sie wierzyc ale widzicie, kto strzelil druga bramke? :) nie chce byc niemily ale na pewno to byla jakas szmata (jeszcze nie widzialem - czekam az sie sciagnie :) ) po super strzale Lebdy :D

brawo dla TRD (cicho Leszek - w naszych sercach Lebda bedzie rookie nawet jak juz bedzie kapitanem Wings :) ) i Homera - szosty mecz z rzedu z punktem.

jedmans 
RED WINGS

Wysłany: 2006-11-03, 13:38   

ciekawe ile Zeta przepłynął basenów??? :P
szoda tylko ze nie strzelił 2 przy tej ookazji 1 na 1
a ta bramka Langa to nawet nawet niczego sobie ładny strzał

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-11-03, 19:29   

palo napisał/a:
mecz chyba nie byl ciekawy bo Bajus poszedl spac po pierwszej tercji :) a moze to dlatego, ze przegrywali... nie wiem.

Ano rano do pracy trzeba bylo wstac, bynajmniej tak sobie myslalem jeszcze wtedy, bo rano juz zmienilem zdanie:)

palo napisał/a:
nie chce byc niemily ale na pewno to byla jakas szmata (jeszcze nie widzialem - czekam az sie sciagnie :) ) po super strzale Lebdy :D

niestety musisz to jakos skasowac-bardzo ladny strzal z nadgarstka, ale jeszcze ladniejsze podanie Zetterberga do Lebdy, przy pierwszej bramce Szwed mial fuksa bo dobrze sie odnalazl, cala prace odwalil Homer, ktory zostal mimowolnie powalony na lod, ale przez to powstrzymal az 4 rywali. A tak w ogole Zetta bardzo sie staral-8 strzalow(chociaz to i tak o polowe mniej niz Hossa:))

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2006-11-03, 19:48   

Bajus napisał/a:
palo napisał/a:

Ano rano do pracy trzeba bylo wstac, bynajmniej tak sobie myslalem jeszcze wtedy, bo rano juz zmienilem zdanie:)

Bajus, "bynajmniej" nie dziala tak samo jak "przynajmniej" ;) .

a strzal Lebdy byl celny, to najwiekszy komplement na jaki mnie stac przy jego ocenie :) . Kiper ma 90% udzialu w tej bramce.

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-11-03, 19:58   

keck napisał/a:

Cos mi sie wydaje ze juz to kiedys slyszalem......

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2006-11-04, 00:04   

Bajus napisał/a:
keck napisał/a:

Cos mi sie wydaje ze juz to kiedys slyszalem......

no to czyja to wina, co? ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-11-04, 10:46   

jedna (jedyna, powinienem powiedziec :) ) dziewczyna ode mnie z kierunku tez mowi 'bynajmniej' zamiast 'przynajmniej' a nawet zamiast innych, losowych slow :D ale powoli jej to wyperswadouwujemy :D (to jest dopiero wyraz! :) )

fakt - Lang strzelil bardzo ladnie - niech mu bedzie :) ale i tak na razie mnie wkurza i zdania nie zmienie. Chociaz o ile punktuje i o ile wygrywamy to ta jego niezdarnosc moze zostac pominieta ale niech no tylko cos skopie wiekszego...!

Hossa 16 strzalow w 1 meczu? :) wlasnie spojrzalem na boxscore - przegrac 2:5 mimo przewagi 42:18 w strzalach... cos jak Wings :P

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2006-11-05, 13:13   

I co ja mam myslec o Hasku? Ta bramka w puszczona w oslabieniu byla tak dziwna, jak to, ze Holland zatrudnil Haska ;) Wygladalo to niespecjalnie, ale czy to byla wina Haska czy byl zasloniety za bardzo zeby moc prawidlowo zareagowac - przeciez strzal nie byl az taki silny znowu...

Filppula chce pokazac, ze nalezy mu sie te meijsce w skladzie... on przez piec meczow poklazal wiecej niz Kopecky i Hudler razem, a przezciez obaj graja dluzej w USA niz Fin. Mam nadzieje, ze pierwszy podtrzyma dyspozycje, a Huds z Kopey'em znajda swoja forme i zatrzymaja na dluzej.

Co do drugiej bramki Cleary'ego - kto stawia na to, ze jakby to byl Lang to tej bramki by nie bylo ;) Swietna szybkoc i w pore zrobiony zwod. Dla przykladu wczoraj Sundin majac dwa gole na koncie nie wykorzystal podobnego brejka w oslabieniu.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2006-11-05, 17:43   

z tym Sundinem to sie naraziles komus chyba :D

jedmans 
RED WINGS

Wysłany: 2006-11-05, 17:50   

no ta 2 bramka Cleary'ego to majstersztyk na pełnej prędkości :)
co do Haska cały mecz bronił dobrze ale ta brmka- on w tym momenice musiał zasnąć albo się zawiesić 8-)
a co najbardziej mnie cieszy to to ze Filppula pokazuje że należy mu się miejsce w składzie :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi