| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Trade Deadline
Autor Wiadomość
Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2008-02-10, 01:47   Trade Deadline

Zbliża się Trade Deadline...

Zastanówmy się kogo najlepiej pozyskać. Do pewnego czasu uważałem, że najlepszym wyjściem będzie Campbell z :buf: , ale po ostatnich "wyczynach" naszych linii ataku (poza Datsyuk & Co) dochodze do wniosku, że może lepiej sprowadzić kogoś do przodu :/
No ale kogo? Hossy wolałbym jednak uniknąć :?

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2008-02-10, 11:22   

Hossa i wszystko jasne :P

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2008-02-10, 12:04   

nikt nie przyjdzie, nikt nie pojdzie. takie jest moje stanowisko :)

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2008-02-10, 13:01   

ja bym jednego "SuperStara" wykopał :P :)

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2008-02-10, 13:21   

Ja optuję za sprowadzeniem jakiegoś Campbella. Jeszcze jak wyleciał Kronwall to już w ogóle nie mamy typowych ofensywnych obrońców prócz pierwszej pary. A sądzę, że takiego obrońcę można by było jeszcze zatrzymać później w obliczu np. odejścia Cheliosa (jeśli to nastąpi ;) ).

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2008-02-10, 13:37   

Hossa chyba nie jest dobrym wyborem. Jeśli nadal będzie tak grał, jak grał w playoffach, to ja wolę postawić na naszą młodzież - na jedno wyjdzie, a właściwie jeszcze taniej ;)

Campbell natomiast dałby nam głębie w defensywie i spowodował ogólny wzrost overallu. Lilja lub Chelios na ławkę co jakiś czas, a za to mamy dwie bardzo mocne pary, które z łatwością mogą kreować grę oraz jedną - tę trzecią, która gra tak, aby nie stracić bramki. Tylko nie bardzo wiem kogo moglibyśmy oddać.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2008-02-10, 13:58   

jak kogos chcemy to pewnie w zamian za picki wysokie lub jakiego Filppule czy cos. to troche bez sensu jest. Kronwall nie wylecial - wroci i bedzie gral dobrze :)

RadeKas 

Wysłany: 2008-02-10, 14:11   

Kwiat napisał/a:
Hossa chyba nie jest dobrym wyborem. Jeśli nadal będzie tak grał, jak grał w playoffach, to ja wolę postawić na naszą młodzież - na jedno wyjdzie, a właściwie jeszcze taniej ;)

Tak jak Dats sezon temu? :P

Generalnie takie gadanie "ten to w PO znika" jest wedlug mnie bzdurne i bez sensu. Kazdy jest w stanie grac jezeli ma przy sobie odpowiednio dobrych kolegow. Atlanta byla rok temu zjedzona to i Hossa gral slabo. Tak jak Wings byli zjedzeni przez Oilers 2 lata temu. Rok temu juz druzyna grala na swietnym poziomie to i Pavel gral. Hossa bylby olbrzymim wzmocnieniem kazdej druzyny. Gorzej z jego zatrzymaniem po sezonie. To raczej bylby rental typowy, w obliczu zblizajacych sie wielkimi krokami negocjacji z Z.

Swoja droga media za oceanem mowia glownie o Hossie, Sundinie i Forsbergu (chociaz ten podobno odrzucil juz kontrakt od RW) w kontekscie naszych wzmocnien.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2008-02-10, 14:20   

Forsberg odpadl na pewno - jego agent dzwonil do masy zespolow i mowil, ze tam na pewno nie pojdzie. najprawdopodobniej pojawi sie ponownie we Flyers. na Sundina tez raczej nie ma co liczyc - tutaj niech sie nasi eksperci od Leafs wypowiedza :D

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2008-02-10, 15:31   

ale zastanówcie się po co nam gracz ataku???- moim zdaniem nie ma czego wzmacniacz bo mamy najlepszy atak w lidze( na temat :ota: nie będę się wypowiadał )
jeśli któryś z liderów by odpadł w PO to jest kim go zastąpić
faktem jest ze można by było zastanowić się na temat pozyskaniem dobrego obrońcy i to co napisał Kwiat ma sens
wydawanie kupy szmalu na Hosse nie ma sensu bo i po co, stracili byś my tylko któregoś z młodych graczy

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2008-02-10, 15:38   

Według mnie jeśli zespół gra tak jak RW w tym sezonie to najlepsze,co można zrobić to po prostu im nie przeszkadzać.

Lurtzek 

Wysłany: 2008-02-10, 15:58   

red wing napisał/a:
Według mnie jeśli zespół gra tak jak RW w tym sezonie to najlepsze,co można zrobić to po prostu im nie przeszkadzać.

Nie popadajmy w samozachwyt... Przez większą cześć sezonu pracowała tylko Dacjuk & Co. Reszta miała małe przebłyski formy, a w ostatnich meczach mają nawet problem z wjechaniem do strefy przeciwnika (sic!). Jeszcze na dodatek wyleciał nam Cleary.
Z chęcią powitałbym na dłuższy czas Campbella, dzięki czemu mogli byśmy uniknąć powtórki akcji popisowej Lilji z zeszłorocznych PO :roll:

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2008-02-10, 16:02   

ostatnio popisowki serwuja nam Lidstrom i Chelios :P ale ich bym jakos tak nie chcial oddac za bardzo...

Lurtzek 

Wysłany: 2008-02-10, 16:04   

No oni są na pewno nie do ruszenia... Chociaż Papa Cheli chyba już odejdzie na emeryturke... CHYBA :) W jego miejsce można potem utrzymać Campbella (o czym pisał już Leszek ;) )

Btw. Palo gratuluje liczby postów ;)

RadeKas 

Wysłany: 2008-02-10, 16:32   

Byla taka fajna plotka z 2 tygodnie temu. Chelios za Khabibulina :P :P :P :P .

Co do naszego ataku, to wcale tak bym nie skakal z radosci. Raz ze Cleary wylecial i nie wiadomo jak to z nim w PO bedzie, po kontuzji. Dwa, ze nasza sila opiera sie glownie na Z&D bo nawet Homer juz tak nie cisnie po kontuzji, jak robil to na poczatku sezonu. Ja bym Hossa nie pogardzil, ale cena oczywiscie bedzie ogromna wiec ciezko bedzie.

Spekulowano, ze moze przyjsc Dumont, ale ten podpisal kontrakt z Nashville wiec nie ma o czym mowic. Mowiono tez o Robie Blake'u ale zlapal kontuzje. Wspomina sie czasem o Adamie Foote (moim zdaniem calkiem ciekawy pomysl) ale czy Columbus nam go odda to ciezko stwierdzic. No i przede wszystkim BARDZO GLOSNO mowi sie o powrocie do Wing n91. Jak dla mnie to bylaby raczej klapa, bo Siergiei skonczyl sie na Killem'All ;)

Odpowiedz do tematu