| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
2017 NHL Entry Draft & Expansion Draft
Autor Wiadomość
bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2017-06-21, 21:30   

Ponoć Vegas celuje w Noska.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2017-06-21, 22:17   

Wiedziałem k...., wiedziałem. Kiedy ta organizacja przestanie być w końcu walona notorycznie w dupę?
Podebranie naszego najlepszego grajka z AHL to swoisty policzek dla Hollanda. Facet zbudował takie gówno, że nawet za darmo nikt go nie chce :facepalm: .

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2017-06-22, 02:37   

A wiec jednak Tomas Nosek w :vgk:

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2017-06-22, 02:52   

Zion napisał/a:

Najgorzej. Nie ma to jak wynaleźć gościa w Czechach, ściągnąć go do AHL, gdzie rozwija się w dobrego zawodnika i nie zrobić jakiejś wymiany, żeby go zatrzymać. Mamy 11 picków - serio Nosek nie był wart, żadnego z nich?

Roggi 

Wysłany: 2017-06-22, 04:58   

Wyjaśnię może skąd ta moja złość...
Czuję się jak dziecko, któremu odebrano właśnie nową zabawkę. Strata Noska oznacza, że jesienią na lód wyjedzie dokładnie ten sam beznadziejny produkt.
Nie chce mi się nawet porównywać Czecha do tych grajków z naszego bottom 6, bo smutno się robi jak cholera.
Szkoda. Wypada życzyć chłopakowi powodzenia.

Tomasz 

Ulubiony Zawodnik: Zadina
Za Red Wings od sezonu: 2006-07
Wysłany: 2017-06-22, 07:38   

Leszek napisał/a:
Zion napisał/a:

Najgorzej. Nie ma to jak wynaleźć gościa w Czechach, ściągnąć go do AHL, gdzie rozwija się w dobrego zawodnika i nie zrobić jakiejś wymiany, żeby go zatrzymać. Mamy 11 picków - serio Nosek nie był wart, żadnego z nich?

O tym samym pomyślałem. Nie mogę napisac, że :vgk: mnie zaskoczyli, ale sam wybór ciekawy. Tym bardziej, że sięgnęli także po Bellemare (do wczoraj :phi: ).

Zion napisał/a:

Sądzę, że w takim wypadku Bertuzzi dostanie szansę w NHL. Pod warunkiem, że będzie miał dobry obóz i zaznaczy się mocno w meczach przedsezonowych. Tym bardziej, że może zabraknąć Glendeninga, który będzie na finiszu dochodzenia do pełni sprawności.

Tanik 

Ulubiony Zawodnik: Tyler Bertuzzi / Darren McCarty
Za Red Wings od sezonu: 97-98
Wysłany: 2017-06-22, 08:23   

Udało mi się trafić 10 picków VGK.
Zaskoczony jestem, że jednak Jets udało się zatrzymać Dano, wymieniając picki, no i ten amok z wymianą z Islanders też był nieco szalony.
Natomiast mocno zdziwiony jestem, że z Ducks poszedł Stoner a nie Vatanen i Haula zamiast Dumby z Wild.

Co do Noska to mam mieszane odczucia. Może tam odpalić, może nie. Zbawić by nas i tak nie zbawił, ale można go było chronić kosztem Abry, który ma kontrakt odstraszający nawet wampiry. Ale logiki w działaniach naszego sztabu przestałem się doszukiwać już dawno.

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2017-06-22, 10:38   

Tanik napisał/a:
Natomiast mocno zdziwiony jestem, że z Ducks poszedł Stoner a nie Vatanen i Haula zamiast Dumby z Wild.

Vegas za rezygnacje z Vatanena dostali Theodore'a czyli tez bardzo ciekawego obronce. Zreszta Ducks maja tylu mlodych ciekawych D, ze ktoregos musieli po prostu stracic.
Minny natomiast oddala swojego czolowego prospekta Alexa Tucha dzieki czemu zatrzymali Dumbe czy Scandelle.

Mrazek zostaje. Mnie to cieszy bo jednak to wciaz bramkarz, ktory moze wiele dac (i na lodzie i w wymianie) jesli sie odbuduje. Szkoda Noska, najpewniej o tym wyborze zadecydowaly rewelecyjne PO w AHL w jego wykonaniu. W sumie wiec wybor Vegas dziwic nie moze, zadne Ouellety ich nie interesowaly skoro nabrali kilku lepszych i ciekawszych obroncow.

Roggi 

Wysłany: 2017-06-22, 15:47   

Według mnie wybór Noska to ostatnia rzecz jakiej Holland się spodziewał. Z pewnością liczył na to, że :vgk: podbierze kogoś ze składu żeby 1 lipca mieć trochę elastyczności.

Spodziewam się jutro wymiany zwrotnej, w której za Czecha powędruje inny grajek + pick. My swoich tak nie zostawiamy :mrgreen: .

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2017-06-22, 23:27   

Roggi napisał/a:

Spodziewam się jutro wymiany zwrotnej, w której za Czecha powędruje inny grajek + pick. My swoich tak nie zostawiamy :mrgreen: .

Przez rok drużyny nie mogą pozyskać swoich graczy wybranych przez :vgk: z tego co wiem. Innych, jak najbardziej.

Tomasz 

Wysłany: 2017-06-23, 10:11   

Roggi napisał/a:
Wiedziałem k...., wiedziałem. Kiedy ta organizacja przestanie być w końcu walona notorycznie w dupę?
Podebranie naszego najlepszego grajka z AHL to swoisty policzek dla Hollanda. Facet zbudował takie gówno, że nawet za darmo nikt go nie chce :facepalm: .

Roggi napisał/a:
Według mnie wybór Noska to ostatnia rzecz jakiej Holland się spodziewał. Z pewnością liczył na to, że :vgk: podbierze kogoś ze składu żeby 1 lipca mieć trochę elastyczności.

Jestem pewien, że dzisiaj wszyscy skupimy się na drafcie. Ciebie jako "proroka" trzeba jednak zapytać, jak widzisz przyszłość Mrazka w tej organizacji? Pisamcy zdołali Cie przekabacić?

Roggi 

Wysłany: 2017-06-23, 19:34   

Cytat:
Ciebie jako "proroka" trzeba jednak zapytać, jak widzisz przyszłość Mrazka w tej organizacji?

Tomasz, przecież kontrakty u nas są podpisywane na bazie charakteru zawodnika. Jeżeli jesteś przydupasem to pal licho talent, masz zapewnioną emeryturę.
Mrazek kimś takim nie jest i nie będzie...

Tomasz 

Wysłany: 2017-06-23, 22:12   

Równo od tygodnia całkiem sporo się dzieje na rynku wymian. Oczywiście głównie za sprawą :vgk: , ale podoba mi się, że część menedżerów mocno potrząsa swoimi organizacjami. Chyba nie muszę pisać komu nie udaje się niczego dopiąć. Mimo, iż sytuacja jest coraz bardziej dynamiczna. Najnowszym celem okrzyknięty Hamonic. Ale ciężko komentować same plotki.

Roggi 

Wysłany: 2017-06-24, 04:18   

“…he’s a big man w/ a lot of character.” - #RedWings’ Ken Holland.

:mrgreen:

redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wysłany: 2017-06-24, 08:59   

Roggi napisał/a:
“…he’s a big man w/ a lot of character.” - #RedWings’ Ken Holland.

:mrgreen:

porównania do Mantha za 3.2.1....
dobry pick :)

Odpowiedz do tematu