| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
PO Runda 2: Detroit v San Jose
Autor Wiadomość
RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99

Wysłany: 2007-05-03, 14:59   

Meczu ogladac nie moglem, ale ze skrotu najbardziej rzucilo mi sie w oczy, to jak pieknie uciszyla sie hala SJ po golu Langa. To bylo cos :mrgreen: . Teraz KONIECZNIE trzeba wygrac game 5 i damy rade.

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-05-03, 17:26   

niestety nie mogłem być ze "skrzydełkami" w tych ważnych meczach, jak zobaczyłem wynik kamień spadł mi serca, teraz po prostu trzeba wygrać mecz numer 5 nie ma innego wyjścia. GO WINGS GO!! p.s Palo dzięki za "moje typy".

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Wysłany: 2007-05-05, 22:36   

No to wygląda na to,że "czerwona maszyna" się rozkręciła, oby tak dalej myślę,że we wtorek kończymy zabawe! Nasz pierwszy atak po prostu nie do zatrzymania, wspaniały! Piękny mecz, od drugiej tercji bylismy lepsi w każdym calu od "rekinów". p.s. Nabokov dzięki za bramkę :mrgreen:

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-05-05, 22:55   

Tak naprawde dzieki Nabokovowi caly mecz zaczal isc po naszej mysli. Po pierwszej bramce Goca bylem niepocieszony, bo chyba sporo winy przy tej akcji ponosil Hasek. strzal nie wydawal sie trudny - choc nie oceniam do konca, bo akurat wtedy mialem problemy z laczem ;)

Homer zagral popisowke! Swietny gosc. Ma w tylku wszytsko i wszytskich procz tego co nalezy do jego obowiazkow, a wiec stania pzred bramkarzem i zaslaniania mu pola widzenia. On jest w tym niezastapiony, co pokazal przyklad Berta w popzrednich meczach. Z Homerem nasze PP naprawde stwarza zagrozenie... szkoda, ze do calosci szczescia brakuje Mathieu, bo Cheli na niebieskiej to mowiac prawde wieksze zagrozenie, anizeli pozytek... CHOC przy bramce Zetty wykazal sie przytomnoscia i pieknie zagral do Lidstroma, przed ktorym bylo pusciutko.

Dacjuk - akcja z Nabokovem pokazala jego spryt i to, ze nie odpuszcza... ucz sie pan, panie Huselius! Swietnie podsumowal wszytsko Hull - Nabokov musial sie glupio czuc po takim 'BIG play' ;) Zetta tez bardzo dobrze, chlopak walczyl twardo - a to kocham!

Btw. Co to Bert tam za hita komus z Sharks sprzedal w koncowce drugiej czy kiedy tam, ze glosno bylo, ale bnie pokazali? Jakies blizsze info na ten temat? :) Aha, jesli juz o Bercie mowie, dzis jak caly zespol pokazal cos ciekawego...Mmimo to, chce wiecej! Znacznie wiecej!

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-05-05, 23:35   

Bert zagral po swojemu znowu - ze dwa dobre zagrania, dwa razy sie przewrocil i raz w kogos wpadl i mial szczescie, ze nikt nie odgwizdal ;)

super zagrala pierwsza linia i dzieki temu wygralismy. w sumie od nich sie oczekwialo produkcji najwiekszej, wiec nei ma co narzekac, ze inni dzisiaj cicho siedzieli. tak wlasnie patrze, ze Dacjuk nie dostal gwiazdki za mecz - swinstwo...

Homer od powrotu gra genialnie. dobrze, ze dostal w to oko bo chyba inne zmysly podbramkowe mu sie jeszcze bardziej wyostrzyly ;)

podobnie jak Kwiat, po bramce Goca i kontuzji Schneidera mialem mieszane uczucia ale na szczescie niepotrzebnie. Braku szostego obroncy nie bylo widac w ogole a Lidstrom nawet 30 minut nei zagral :P Ciekawe czy 23 wroci na 6. mecz a jak nie to kto w jego miejsce.

co do Cheliosa to ja sobie wypraszam krytyke :) Dziadek gra najlepszy hokej kariery ;) no moze nie do konca i jest w swietnej formie zarowno w obronie (co nie dziwi :) ) ale i tez potrafi zamieszac w ataku i wcale nie jest taki niepewny, mimo iz szybkoscia ciagle nei grzeszy. nadrabia czym innym.

powtorze super taktyke jedmansa - teraz tylko wygrac u nich i po sprawie :D nic dodac, nic ujac!

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-05-05, 23:41   

Palo, alez ja nie krytykuje tylko mam uzasadnione obawy. Wiem, ze Cheli gra swietny sezon jak na siebie i swoj wiek, ale byla jedna grozna sytaucja, kiedy krazek poszedl gora do neutralnej i zaczela sie ganiania... u nas zostal jeden gosc [nie wiem czy Lidstrom czy Zetta]. Poza tym nie mam zadnych pretencji czy obiekcji do niego, gra super, jest dosc pewny w obronie - podoba mi sie jego gra. A hit na jakis Scharku - sweet, szczegolnie efekt zderzenia z banda :D

Jedyne do czego sie moge przyczepic to bodaj sytuacja w tzreciej tercji kiedys Sharks nas cisneli - najpierw bylismy w PK, a pozniej juz w pelnych skladach. I tak: w PK swietnie gramy z przodu, ale we wlasnej tercji wydaje mi sie, ze zbyt pasywnie nasza gra wyglada. Mozna by sie pokusic o podejscie do goscia, zeby nie mial mozliwosci podania, bo teraz San jose podaja jak chca... wiecej forecheckingu [nie mylic jak szpaku z cross checkingiem :P ].

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99

Wysłany: 2007-05-06, 00:30   

palo napisał/a:

Ciekawe czy 23 wroci na 6. mecz a jak nie to kto w jego miejsce.

Zlamany nadgarstek, Koniec PO dla 23...

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-05-06, 00:34   

Kronwalll gdzie Ty jestes jak Cie nie ma :/ Do dupy z takim szczesciem, z calym szacunkiem... Brak Schneidera czy to z Sharks czy juz w nastepnej rundzie z Ducks [jest spora szansa na to], moze byc dla nas wyrokiem... no, ale na razie podniecajmy sie rozwalkowaniem rybek akwariowych ;)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-05-06, 01:36   

@ Kwiatek - jak im sie lepiej gra blokujac strzaly to niech tamci sobie podaja :) to chyba tylko tak groznie wyglada ale z tego ciezko im cokolwiek zrobic bo nie decyduja sie nawet na bomby z dystansu, zeby cokolwiek ugrac. to nasi sie przyczaja i wyczekaja 100% sytuacje do wywalenia krazka. niech bedzie i tak :)

i powiedz no cos wiecej o jakims obroncu z GRA, ktory moglby tutaj przyjsc :0

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-05-06, 02:39   

Palo ja jestem tyle obeznany w formie naszych Gryfiatek moze troche lepiej od Ciebie ;) W tym sezonie konczylo sie na ogladaniu boxscorow jedynie. Tutaj info o pieciu graczach przyslanych do Detroit: http://www.griffinshockey...?article_id=825

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2007-05-06, 08:46   

studio po 2. tercji o golu Datsyuka...

prowadzacy: I don't really know how Evgeni Nabokov feels right know.
Hull: Stupid.

uwielbiam kolesia :D .

congrats za zwyciestwo.

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-05-06, 10:25   

mecz naprawdę świetny- dużo walki
nasi tak jak zawsze dali ciała w 1 tercji (rodzi się jakaś nowa tradycja w meczach z :sjs: :P ), potem było już o wiele lepiej- ja jestem pod wrażeniem demonstracji prędkości Dacjuka przy prezencie Nabokova :)

cała nasza 1 linia odżyła , a dzięki komu- oczywiście Homerowi
o obronę to bym się tka nie bał- wczoraj pokazała że bez Schneidera sobie poradziła i to świetnie- no oczywiście szkoda go no ale traki jest hokej

Haska też trzeba pochwalić - przy tej 1 bramce dał ciała no ale potem to tak jak mówiłem-robocop :)

Palo napisał/a:
powtorze super taktyke jedmansa - teraz tylko wygrac u nich i po sprawie :D nic dodac, nic ujac!

mogłeś zacytować tą bardziej "spójną" i "zwięzłą" wypowiedź :P ;)

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-05-06, 15:06   

To ja dodam kolejna supertaktyke na SJ-jesli chcemy wygrac dajmy sobie na poczatku wpakowac bramke:)

Niestety nie moglem ogladac meczu(ale tez mialem ciekawie-rajd PK:) i po highlightsach moge pochwalic nasza pierwsza linie(ostatnia bramka majstersztyk) i Haska, bo pare groznych strzalow wylapal

Brak Schneidera i Nikosia na pewno odczujemy, obaj dobrzy w PP, teraz Lidstrom nie bedzie schodzil z lodu w takich sytuacjach, Lebda i Samuelsson beda mu zamiennie towarzyszyc. Lebda najprawdopodobniej zagra w poniedzialek, jesli nie zdazy sie wykurowac, to zagra Meech.

I jeszcze cytat z mlive, ktory bardzo mi sie spodobal: ' Brett Lebda (sprained ankle) is expected back for Game 6. Not sure how this will affect the pairings. Nicklas Lidstrom-Danny Markov will likely stay intact. Maybe Chelios-Lebda and Andreas Lilja-Quincey, maybe Lilja-Lebda and Chelios-Quincey. Maybe Lidstrom plays 40 minutes.'

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Wysłany: 2007-05-06, 15:44   

Warto jeszcze chyba dodać, że Red Wings po raz kolejny udowodnili,że są inna drużyną od tej sprzed dwóch czy też sezonu, kiedy to właśnie przy stanie 2:2 mając piąty mecz u siebie przegrywali, co praktycznie przekreślało szansę na awans tym razem jest inaczej, "skrzydełka" w tym sezonie są zespołem z charakterem, trochę mi przypominają tę ekipę z 2002 roku ! A to dobry znak, który może pomóc osiągnąć cel ostateczny.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-05-08, 06:06   

jedmansowi sie udalo z taktyka :D

dosc szczesliwe zwyciestwo ale sie liczy. Dwie szanse wykorzystane przez Samuelssona i bardzo dobra obrona, ktora dawala sobie rade naprawde w niezlych opalach. Hasek sie nie popisal raz ale chyba tylko tak dla emocji bo poza tym to gral na najwyzszych obrotach.

duze brawa dla naszego PK, ktore gralo chyba z 50minut a przynajmniej tak to wygladalo - byle krazek za niebieska, byle dalej :) no ale jesli tak ma zadzialac to niech dziala. chociaz ja sie mniej denerwuje jak to Wings atakuja i krazek jest duzo dalej od niebieskiej :D

Sammy ladnie przymierzyl w okienko i ladny zwod poszedl. jeszcze wtedy dzwieku w transmisji nie bylo i nie wiedzialem czy trafil :D ale trafil. Szkoda, ze potem Maltby nie wykorzystal breakaway'a - w zla strone poszedl jak slusznie jeden z komentatorow zauwazyl. jakby odbil na lyzwy a nie na kij to by mial pusta bramke. ale brawa dla Nabokova.

Thornton znowu zatrzymany, Marleau pokazal sie jednym podaniem do Bernier, ktorego na breakaway'u zatrzymal Hasek, Michalek tez nic nie pokazal. najlepszy gracz Sharks to znowu Nabokov i Grier ;)

Szukujemy sie na kolejne zwierzatka - tym razem Kaczki!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi