| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
PO Runda 1: Detroit v Calgary
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-04-23, 15:33   

co do Schneidera to ostatnio cos mowili o tym, ze on tak specjalnie wali po bandach, zeby po odbitkach z tylu mozna bylo cos grac. tak bramke w meczu 5 zdobyl wlasnie Dacjuk. ale chyba fakt, ze z takim uderzeniem tez mozna czasami Kipera pomeczyc.

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2007-04-23, 15:54   

Wygraliśmy zasłużenie te rundę ktoś na forum LGW napisał "Red Wings - Kiprusoff 4:2" i dokładnie tak ta rywalizacja wygadała gdyby nie Kipper mogło się to skończyć przy stanie 4:0, 4:1.

W dogrywce emocje niesamowite, przy akcji z Mossem myślałem że to juz koniec ale się udało bramka Franzena piękna Kipper był bez szans chociaż obstawiałem Zetterberga na strzelca złotej bramki ;)

Przed nami 2 runda ( :sjs: , :dal: ) statystki mówią same za siebie:

Cytat:
vs. :dal:
Wings won season series, 3-1
Oct. 27 at Dallas: W, 4-3
Nov. 27 at Detroit: W, 2-1
Feb. 14 at Dallas, W, 3-1
March 30 at Detroit: L, 4-3

vs. :sjs:
Sharks won series, 3-1
Oct. 19 at San Jose: L, 5-1
Oct. 25, at Detroit: W, 2-1
Dec. 2 at Detroit: L, 3-2
Jan. 4 at San Jose: L, 9-4

druga runda z Gwiazdami ;)

reporter 

Wysłany: 2007-04-23, 19:51   

Za tym żeby grać z :dal: przemawiają nie tylko statystyki. Dla mnie :sjs: jest dużo lepszym zespołem w którym grają lepsi zawodnicy. Choć z drugiej strony gdybyśmy przeszli SJ w tej chwili to Puchar nasz. Według mnie mocniejszego przeciwnika już nie znajdziemy. Nawet na Wschodzie. Owszem być może inna drużyna z nimi wygra i to dość łatwo, ale dla :det: dobrze byłoby trzymać się od nich z daleka. Najlepiej gdyby odpadli z :ana: . Grają hokej, który nam nie leży i to już od kilku sezonów. Może ktoś pomyśli, że troche wyolbrzymiam możliwości tej drużyny, ale tak ją widzę. Nie umiemy z nimi grać i tyle, a :dal: przejdziemy łatwiej niż :cgy: .

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-04-23, 20:18   

A ja sie ciagle zastanawiam... Sharks to mocny zespol, ale nie pzresadzajmy. Tacy Ducks sa jeszcze lepszym, a wygrac sie z nimi da. Kluczem do zwyciestwa nad San Jose bedzie powstrzymanie horntona - no bo kogo oni tam jeszcze maja w formie? Marleau i Michalek, bo cheechoo z Guerinem na razie satystuja jedynie. Obrona Sharks jakos do najmocniejszych w lidze nie nalezy, ich atutem jest co prawda przebudzenie Nabokova, ale nawet teraz on, a Kipper to niebo a ziemia.

My zas defensywe mamy swietna ostatnio. Hasek w dyspozycji o jakiej moglismy marzyc przed sezonem. Szczerze, to mysle sobie, ze Satrs moga nam sie dac bardziej we znaki niz rekiny. I Turks broni jak natchniony i maja znacznie lepsze linie defensywne [boj a la Calgary nam nie grozi, bedzie trudniej]... W ataku troche bieda, ale nie wiem na ile moze ta seria z Canucks byc mylaca.

Moim zdaniem - na kogo nie trafimy, jestesmy faworytem. Chyba w tym roku w koncu mozemy sie zgodzic, ze jestesmy faworytem nie tylko na papierze, ale i po tym co pokazujemy na lodzie. twardy, solidny i zywiolowy hokej. To moze dac ladne plony w tym roku! :)

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-04-23, 22:06   

Półfinał konferencji zachoniej stał się faktem, czas na krótkie podsumowanie serii z flames. Z pewnością nie była to prosta rywalizacja i kosztowała nas sporo sił, zwycięstwo nad flames stanowi z ważny krok w drodze do celu. Detriot potwierdzili, że są zupełnie inną druzyną od tej która odpadła z Oilers w 1 rundzie rok temu i w 2004 z flames w2. Skrzydła podniosły rękawice i grały równie twardo jak Calgary, a bardzo takiej gry brakowało w porzednich latach. Bardzo mi imponował grą 44, którego wcześniej tak krytykowałem :cry: , więc jeszcze raz zwracam mu honor! Cieszy również dobra postawa Dominika Haska, oraz przełamanie się "Zettiego"... można by tu jeszcze wiele aspektów poruszyć ale zapewne "dyrekcja" pracuje już nad jakimś podsumowaniem także nie będę ich wyręczał :)

Teraz pojawia się pytanie z kim w 2 rundzie? Tutaj nasuwają się słowa Babcocka o tym, iz na zachodzie nie ma łatwych rywali ( ja bym dodał z wyjątkiem Wild, no ale oni juz odpadli). Jest w tym sporo prawdy wystarczy prześledzić tabelę końcową sezonu regularnego, nie mniej wydaje mnie się, że w 2 rundzie łatwiej grało by nam się z "Gwiazdami". Turco co prawda broni fenomenalnie z Cunucks, jednak trzeba wziąść pod uwagę to, że Vancouver nie mają zbyt dużej siły ognia, Sedinowie solidni ale nie rewelacyjni, nie jest to jeszcze tzw. "górna półka" Neaslund gra poniżej oczekiwań, także wbrew pozorom Marty Turco, aż tak wiele pracy nie ma. Ponadto w sezonie regularnym grało nam się z nimi nieźle, także w dziesiejszym meczu będę wznosił okrzyki GO STARS GO!
P.S. Strong chyba musisz przeżucić się na inną drużynę, jak nie lubisz "Skrzydełek" to chociaż kibicuj ze mną Ottawie też są z Kanady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-04-23, 22:21   

red wing napisał/a:
Bardzo mi imponował grą 44, którego wcześniej tak krytykowałem :cry: , więc jeszcze raz zwracam mu honor!

a ja z tym swoim orędziem tak jak móiłem poczekam do końca PO

co do 2 rundy- ja naprawde nie widze tam kogoś kogo powinniśmy się bać, i zgadzam się w zupełności z Kwiatkiem :)
rekiny nie grają tak fantastycznie -są spokojnie do ogrania, a z taką grą jaką ostatnio prezentuje :det: to bym się o to nie bał :lol: , a czy to będzie dalas ... ja bym wolał żeby Vancouver awansowało dalej :P :)

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2007-04-23, 22:42   

a ja mam inne pytanie nie wiecie czy wyjaśniło się cos z Homerem? czy był to poważny uraz...są jakieś newsy bo nic nie umie znaleźć?

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2007-04-24, 08:25   

No i gramy z Sharks. Moim zdaniem nie ma co myslec, ze zle trafilismy. W koncu naszym celem jest "moj przyjaciel Stanley" :P , wiec pokonac musimy kazdego kto sie napatoczy, a nie rozwazac mozliwosci. Wierze, ze damy rade, Lids wykluczy z gry JumboJoe i po klopocie 8-) .

reporter 

Wysłany: 2007-04-24, 08:43   

No to drugą rundę mamy z :sjs: :/ Miałem racje, że :dal: to nie do końca tak silna drużyna, przegrali z :van: az miło. A nasza seria z nimi wydawała mi sie bułką z masłem, ale niestety gramy z SJ. Nie ma co filozofować, trzeba z nimi wygrać. W tej serii jeszcze większą rolę odegrają bramkarze i tu okarze się tak naprawdę ile wart jest jeszcze Hasek. Mam nadzieje, że bardzo dużo :mrgreen:

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-04-24, 10:01   

Homer jest day-to-day. Babcock powiedzial, ze nie spodziewaja sie zadnych dlugoterminowych konsekwencji. Lebda tez day-to-day. Zobaczymy jak dalej bedzie.

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-04-24, 12:51   

Kto MVP po 1 rundzie(oczywiscie Kipper sie nie liczy)?

Przedstawiam trzy kandydatury:Cleary, Franzen, Lidstrom

Moj typ:Cleary-nie tylko za ten hit co Phaneuf nie wiedzial co z soba zrobic, Dan byl aktywny w kazdym meczu, walczyl jak lew, a na dodatek zbieral jeszcze baty od zawodnikow CGY, ktorzy ewidentnie polowali na niego

Nominacja dla Franzena nie tylko za ostatnia bramke, Szwed to idealny zawodnik na PO, ladne hity, szybka jazda, dobra gra w PK , uniwersalnosc , +7 w klasyfikacji +/-

Nominacja dla Lidstroma nie tylko ze wzgledu na punkty, ale na to co zrobil w tej serii z kapitanem CGY

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-04-24, 13:56   

w sumie typy bym mial podobne ale ostatecznie Cleary - za wrazenia artystyczne mozna powiedziec :) wszedzie go pelno, ciagle sie rzuca i o to chodzi.

Lidstrom odpada jako pierwszy za dwa babole w meczu numer trzy, ktore daly bramki Flames. Moze i przypadek, ze na niego trafilo ale jednak.

kiedy Franzen to +7 nazbieral to nie wiem :) ale faktycznie dal z siebie duzo. Homerowi nie idzie ale go Mul w sumie zastapil. Troche jednak szkoda Holmstroma bo przez to troche sie pierwsza linia opuscila.

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-04-24, 15:06   

MVP 1 rundy = Johan Franzen. Niestety gramy z Sharks, będzie bardzo ciężko, stawiam 4:3 dla nas.

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-04-24, 15:35   

MVP 1 rundy- Cleary
To co on wyprawiał to przeczy wszytkim prawom fizyki :P , bohater 1 rundy :)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-04-24, 15:54   

piszcie tutaj - http://www.forum.detroitr...topic.php?t=172 :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi