| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:23
PO Runda 1: Detroit v Calgary
Autor Wiadomość
Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-04-15, 22:07   

palo napisał/a:
we wtorek mecz ogladam nie ma bata.

to jest nas dwoch:)

palo napisał/a:
tymczasem po wyniku i statsach jestem optymistycznie nastawiony do wycieczki do Kanady

No ladnie, Szwecja, Filandia a teraz Kanada, niezly internacjonal sie zrobil

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-04-15, 22:17   

Bajus napisał/a:
Kippera a Stuart Langa:)

prawie głowę mu urwało :mrgreen:

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2007-04-15, 22:26   

Co tu gadac, znowu nasi zagrali swietnie. Najbardziej cieszy mnie postawa Datsa, bardzo chcialem zeby wreszcie udowodnil swoja wartosc i w 2 pierwszych meczach toz robil. Kapitalny steal i strzal przy ktorym, jak to powiedzieli komentatorzy, Kipper zapytal "skad sie wzial ten krazek?" :mrgreen: . Jak juz Henk dojdzie do siebie to moze byc niezla sieka. No i ta wspaniala statystyka strzalow. 51-15 :lol: . Gdyby nie ten robot na bramce :cgy: nie byloby co zbierac z plomyczkow.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-04-15, 22:32   

Jak juz bajus poruszyl temat hitow... to w naszej grze brakuje mi wlasnie tego elementu. To znaczy - przy bandach zauwazylem, ze w znakomitej wiekszosci przypadkow nasi nie wchodza w rywala, ale wyhamowuje... jedyny wyjatek to Cleary, ktory jest inni niz wszyscy nasi - taki jakis bardziej Flamesowaty [i bardzo dobrze! zadziornosc chlopcze, zadziornosc mowie!]. W Calgary to sie nbie pieprza z takimi sprawami i jak sie da to wala w rywala... biedny Lebda dzis zostal potarmoszony za wsze czasy... Pozytyw to wejscie [z kara niestety] Schneidera na Amonte. To bylo bardzo mile dla oka :D

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-04-15, 22:39   

Ale za to Phaneuf z Datsem to przesadzil, widac bylo wyraznie wysuniety okieć.

Moze te hity CGY sa bardziej efektowniejsze, bo w statystykach widze(musze sie przyznac ze troszedzke grzebalem) ze i tak mamy o 2 wiecej od Calgary

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-04-15, 22:46   

Gdzie Ty grzebiesz, co? :P Ja jeszcze Homera musze pochwalic. On nie ma rozumu, wyobrazni, on jest chory, ma dola? Jak inaczej mozna tlumaczyc stanie przed Kipperem, bez kasku i byc ostrzeliiwanym przez Schneidera i Lidstroma co chwila... SIC! Pozniej juz sie poprawil z tym kaskiem przy licznych spotkanaich pierwszego stopnia z Kipperem.

pieniek

Wysłany: 2007-04-16, 06:39   

Co do Homera -to czy czasem nie dostał tym krążkiem - nie pokazał się w 2 tercji. Troche to było niepokojące zwłaszcza że to jeden z graczy którzy grają ciałem.
Na pochwałe moim zdaniem zasługuje Cleary i Fillipula grali bardzo aktywnie w każdym aspekcie gry.
Cały mecz w końcu oglądnąłem - dzięki za namiary. Ale co do tej przewagi to po za strzałami szczerze nie widziałem jej. W drugiej tercji cisneli nas strasznie. Obrona Flames wymuszała strzały z daleka, dość mocno pilnując naszych strzelców. Kilka razy niepotrzebnie krzyczałem goooool !!!- a żeby tego Kippera - on chyba nie jest człowiekiem :)

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-04-16, 18:18   

Im więcej oglądam Flames, tym bardziej ich nienawidzę. To co pokazywali w pierwszej tercji to był szczyt chamstwa i bezczelności. Ktokolwiek śmiał stać przed Kipperem od razu było obsiadany przez 2 obrońców i przewracany, bity... Głównie chodzi mi tu o Hudlera, który został nieźle poturbowany za to tylko, że stał przed Kiprusoffem i próbował strzelić. Podobnie było z Homerem, który dostał jeszcze w głowę za to samo...
Albo pan Warrener (jak zwał tak zwał), który zamiast walczyć o krążek wolał poczęstować chyba Cleary'ego kijem w plecy na wysokości nerek... Całe szczęście, że sędziowie byli przytomni, bo mogło by to źle się skończyć dla kogoś z Wings...

Ktoś powinien powiedzieć Flamesom, że hokej to taka gra, w której trzeba umieścić takie małe czarne w takiej wygiętej rurce, przed którą stoi taki śmieszny ludzik i robi wygibasy...

Flames z tym swoim stylem gry są żenujący.

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-04-16, 20:30   

fizol fizolem zostanie i nic tego nie zmieni :P ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-04-16, 21:18   

Najlepsze jest to, ze dosc czesto nasz przewracany Wings ladowal na Kipperze... kusza los, oj kusza ;) Teraz przymnajmniej mamy jaja i cos robimy jak nas Flames troche przygnmiota [brawo Cleary!]

Swoja droga wczoraj ladnie w meczu Pens - Sens pokazali jak w pierwszych meczach gracze Pingwinow bezczelnie polowali na Emery'ego... to dopiero zenujaca zagrywka Therriena...

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-04-17, 17:04   

No to dzisiaj odbedzie się kluczowy mecz dla tej serii, jeśli go wygramy to już pójdzie "z górki". Bardzo ważna będzie 1 tercja, ponieważ zapewne flames ruszą "z kopyta" także będzie sznasa na kontry, jak zagramy tak twardo jak w dwóch ostatnich spotkaniach, to będzie ok. GO WINGS GO!!!!!!!!!!!

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-04-17, 19:00   

Czy ktoś wie jak się przedstawia sprawa z transmisją dzisiejszego meczu RED WINGS? Bo grają na końcu, także mogą być na SopCast inne meczyki.

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2007-04-17, 19:17   

No wlasnie tez mnie to ciekawi bo nie wiem czy wstawac na 4 czy nie.

Narazie pewne jest, ze mecz bedzie na TVAnts.

EDIT:
Na sopcascie na NHL3 bedzie mecz. Problem taki, ze zaczna transmisje dopiero jak sie poprzedni skonczy, wiec modlmy sie o brak dogrywek :D .

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2007-04-17, 19:33   

na stronce pisze że będzie na NHL3 ale po zakończeniu meczu :ott: - :pit: (11:00 pm) czyli pewnie od drugiej tercji...ale może będzie wcześniej.

EDIT: RadeKas też to zauważyłeś ;)

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-04-17, 19:37   

Przecież możecie zainstalować TVAnts i oglądać od początku, więc w czym problem? ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi