| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:23
PO Runda 1: Detroit v Calgary
Autor Wiadomość
red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-04-14, 18:27   

Ja wyznaje zasadę taką, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Uważam,że jeszcze warto zaczekać z powrotem 44 i wystawić go troche później, Hudler i Filppula zagrali świetne spotkanie i naprawde zdejmowanie któregoś z nich byłoby mimo wszystko błędem, zważając że są w dobrej formie fizycznej jak i psychicznej, są po prostu "w gazie". Taktyka na mecz numer dwa jest prosta powtórzyć mecz numer 1, grać szybko i twardo! Wtedy efekt przyjdzie! GO WINGS GO!!!!!!!!!!!!!!!

reporter 

Wysłany: 2007-04-14, 19:21   

No tak. Ja pisałem jednak o sytuacji kiedy Bert na dobre się wyleczy, bo też nie jestem za jego przedwczesnym powrotem (droga po Stana długa :mrgreen: ). Wtedy będzie trzeba zrezygnować z któregoś chłopaka i tu widziałbym Hudlera. Według mnie jest za mały na PO ;) .

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-04-14, 20:01   

Poki co Bert bedzie pauzowac takze w drugim meczu. Hudler bedzie mogl udowodnic swoja przydatnosc, bo widze, ze Wy wszyscy juz na dobre go skreslacie...

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-04-14, 20:46   

Kwiat napisał/a:
Poki co Bert bedzie pauzowac takze w drugim meczu. Hudler bedzie mogl udowodnic swoja przydatnosc, bo widze, ze Wy wszyscy juz na dobre go skreslacie...

Wszyscy? Jak wszyscy? Przecież mówiłem, że wolałbym zdjąć ze składu Samuelssona :P

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-04-14, 21:28   

ja tez go nie skreslam, nie u siebie :) po prostu wydaje mi sie, ze jak ktos ma poleciec to wlasnie on.

a tak w ogole to tez mamy dyskusje - kleska urodzaju nam sie porobia :P

reporter 

Wysłany: 2007-04-14, 21:47   

Ja też nikogo nie skreślam. Tzn. co palo, mamy się nie wypowiadać?

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-04-15, 05:22   

reporter napisał/a:
Tzn. co palo, mamy się nie wypowiadać?

A bo ten palo juz nie wie czego chce. Zobaczyl troche swiata i mysli ze gwiazdeczka

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-04-15, 09:57   

wlasnie podoba mi sie, ze mozemy dyskutowac o tym kto ewentualnie musi poleciec a nie jak zapychac dziury :)

caly urok internetu, ze nie wiadomo jaka czlowiek ma mine jak pisze :)

u nas w Szwecji... ;)

pieniek

Wysłany: 2007-04-15, 13:21   

Panowie wiem że nie na temat (a może właśnie na temat :) ) - ale gdzie można oglądnąc meczyk dzisiejszy bo jest musze przyznać o ludzkiej porze ! Na sopcast będzie?

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-04-15, 14:33   

jak gdzies bedzie to sie dowiesz tutaj lub tam na forum :) musi gdzies byc

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2007-04-15, 18:02   

sop://211.152.34.35:3912/15678

JEST :D

red wing 
LET'S GO RED WINGS!

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1998-1999
Wysłany: 2007-04-15, 21:15   

No to weekend kończy się super!!!!! Ale nasze "skrzydełka" tym razem dostarczyły sporo emocji 2 tercja kiepska zdecydowanie dla flames, na ale od czego mamy "dominatora" :) Należy zdecydowanie poprawić grę w przewadze, 5 na 3 trzeba wykorzystywać!!!! na szczęcie to się nie zemściło, na ale gdyby nie głupie kary flames to mogłoby być nerwowo do końca. Filppula gra jak natchniony 2 mecz drugi gol, Datsyuk jak zawsze solidny, no ale martwi troche postawa "Zettiego" szarpie, walczy no ale on musi strzelać bramki, miejmy nadzieje, że wkrótce coś ustrzeli. Zrobiliśmy swoje 2:0 dla nas, teraz wygrać jeden mecz w calgary, i u siebie kończymy zabawe, w meczu numer 5, moim zdaniem będzie 4:1 dla nas! no ale nie należy też popadać w euforie, co sie wydarzyło w play - offs w 1999r i 2001r chyba nie trzeba przypominać :( Trzeba być skoncentrowanym do końca!!!! i dokończyć dzieła, gaszenia płomieni. GO WINGS GO!!!!!!!!!!!!

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-04-15, 21:19   

Zetta ma okres ochronny, nie gral 19 meczow to musialo sie odbic na jego formie. Grunt, ze wlasnie szarpie, gra przytomnie... na stzrelanie przyjdzie czas jak inni przestana dostarczac nam bramek.

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-04-15, 21:50   

red wing napisał/a:
2 tercja kiepska zdecydowanie dla flames, na ale od czego mamy "dominatora"

Jesli rywal oddaje trzy strzaly mna bramke, to nawet ja z moim brzuchem gdybym stal na bramce zostalbym bohaterem tercji. 2 tercja o tyle byla slabe, ze stworzylismy mniej sytuacji strzeleckich niz w pozostalych dwoch

red wing napisał/a:
Należy zdecydowanie poprawić grę w przewadze, 5 na 3 trzeba wykorzystywać!!!! na szczęcie to się nie zemściło, na ale gdyby nie głupie kary flames to mogłoby być nerwowo do końca

No i znow sie nie zgodze:) Wlasnie gra w PP super wygladala,krazek chodzil jak po sznurku, moze czasami za bardzo chcieli wjechac z nim do bramki(tak to to by Schneider przypierdzielil i mielibysmy takich samych strzelcow w 1 i 2 meczu) ale Cgy mieli PP bez oddanego strzalu a my bombardowalismy i zamykalismy non stop

red wing napisał/a:
no ale martwi troche postawa "Zettiego" szarpie, walczy no ale on musi strzelać bramki, miejmy nadzieje, że wkrótce coś ustrzeli.

Zetta nie czuje jeszcze tak krazka, co podkreslali komentatorzy wyszukujac rozne sytuacje. A moze przestraszyl sie Datsa, ktory wyrasta na lidera zespolu? :P

red wing napisał/a:
Zrobiliśmy swoje 2:0 dla nas, teraz wygrać jeden mecz w calgary, i u siebie kończymy zabawe, w meczu numer 5, moim zdaniem będzie 4:1 dla nas!

I kolejny raz sie nie zgodze :evil: Po co sie meczyc,pojedziemy ich 4:0

A tak jeszcze co do meczu to podobalo mi sie jak Zetta zwalil Kippera a Stuart Langa:)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-04-15, 21:59   

we wtorek mecz ogladam nie ma bata.

co do Zety to tak tylko zeby nie bylo jak w ostatnich latach Dacjuk. Kontuzja zrobila swoje - to raz. Strzelac tak naprawde nie musi, mysle, o ile reszta w miare dziala. Poza tym Dacjuk nie mial w ostatnich latach czasu na rozwiniecie skrzydel a w tym roku, mam nadzieje, jeszcze chlopaki troche pograja to sie Szwed rozpedzi.

tymczasem po wyniku i statsach jestem optymistycznie nastawiony do wycieczki do Kanady :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi