| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 13:23
Tydzien 20: @ Flyers; @ Stars; @ Coyotes
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-02-12, 18:31   Tydzien 20: @ Flyers; @ Stars; @ Coyotes

newsy padly ale my jedziemy dalej.

dla zrobienia ladnosci zrobilem update stronki i dopisalem news o GT :) mamy o tym tez dyskutowac!! :D

wzialem Zetterberga bo co do tego to nie ma chyba zadnych watpliwosci. Dzisiaj gramy z Flyers i musimy uwazac, zeby Forsbergowi nic nie zrobic jak go chcemy pozyskac ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-02-12, 18:39   

Foppa jest przereklamowany, to stara dupa jest juz, niewiele warta w playoff... oOo. Szcerze to kolesia nie znosze i mysle, ze sie taki Larionow by sie wkurzyl jakby zobaczyl tego pajaca w jersey'u Red Wings.

Co do meczu z Philly - chyba nie moze pasc inny wynik jak tylko i wylacznie zwyciestwo naszych? Z Flames zagralismy popisowo, co zaowocowalo znana juz szeroko wiesniacka postawa graczy z Kanady. Takich burakow [nie pojedynczych, ale calej druzyny] szukac ze swieczka w NHL.

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2007-02-12, 18:55   

Ja też jestem przeciwko Forsbergowi. Za duże ryzyko, lepiej sprowadzić kogoś z mniejszym nazwiskiem, ale za to z lepszymi perspektywami, a w składzie i tak mamy dosyć staruchów. Tak więc trzeba go dzisiaj delikatnie uszkodzić i będzie po sprawie.

BTW: Nagy przeszedł do Dallas :(

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-02-12, 19:00   

A o Nodzia sie upominalismy? Chyba tylko na Doanie nam zalezy, co? A cos wiecej o tym Bertuzzim jest na necie, jakies konkretniejsze rumory?

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-02-12, 19:05   

prosze pisac o tym w temacie o transferach :) zeby wygladalo, ze sie cos dzieje na forum,ok ? :D

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-02-12, 20:37   

Ja tylko dodam, ze Henka zostal uznany najlepszym zawodnikiem minionego tygodnia nie tylko przez Ciebie palo, ale takze ludzi z NHL.com :) Sie chlopak w koncu rozkrecil, ach... ten blysk w jego grze to jest to czego nam brakowalo przez duza czesc tego sezonu. Jak Zetta gra z Datsem, to i reszta ludzi gra - reakcja lancuchowa.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-02-12, 20:45   

nie ja, nie ja tylko redakcja detroitredwings.pl ;) ale widac, ze wspaniale umysly hokejowe mysla podobnie ;)

a tak na serio to naprawde te ruchy jake Dacjuk potrafi odwalic to sa niezle czasami. A jak to robia w trojke ze Szwedami to jest na co popatrzec :) A do tego wcale nie sa takie cherlaki. Ten check Zettereberga na Giordano, kiedy tamten chcial Szwedowi przywalic to byl miodny ;) Dats tez sie poobijal troche a hit Stuarta zbyt duzego wrazenia na nim nie zrobil i chwile potem byl scoring chance.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-02-12, 20:56   

Znaczy wiesz palo, Dats ze szwedem moze cos robia ;) Homer jak mowil sam niewiele robi, gdy oni rozgrywaja krazek ;) A co Dacjuka... zaczynam miec nieodparte wrazenie, ze gdy on i Zetta przejeli stery w tej ekipie, Pawel stal sie pewniejszy siebie, bardziej otwarty [stad tyle usmiechnietych fotek]. To mi sie podoba! :)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-02-12, 21:07   

Homer moze z krazkiem nic nie robi ale tyle zamieszania tworzy i chaosu w druzynie przeciwnej, ze jest niezastapiony ;)

no i te tip-iny. to jest genialne po prostu ;) Tak jak wczoraj zazartowali (a mieli nastroj do zartow) komentatorzy, ze tym razem nie bedzie musial czekac do poniedzialku, zeby mu bramke uznali :)

i jeszcze te teksty z Cheliosem i 1000 punktem ;) jak pogra do 50, 51, 52, 53... to uzbiera :D

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-02-12, 21:14   

Ja wiem ile dla nas wart jest Homer i tego nie podwazam :) Wczoraj zreszta tlumaczylem kibicowi Dallas, ze Homer to nie tylko tip-iny i powolny czolg. Wiem, ze dla kogos, kto nie interesuje sie Red Wings na co dzien zestaiwenie Homera, ktory wyglada jakby sie gubil na lodzie, patrzac na to co robia Zetta z Datsem.

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-02-12, 21:23   

palo napisał/a:
nie ja, nie ja tylko redakcja detroitredwings.pl ;) ale widac, ze wspaniale umysly hokejowe mysla podobnie ;)

Przecież wspaniałe umysły hokejowe i redakcja detroitredwings.pl to jedno i to samo ;) .

Fajnie, że są transmisje w internecie, bo będzie można spożytkować te ferie jak należy :)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-02-12, 21:57   

Kwiat napisał/a:
Ja wiem ile dla nas wart jest Homer i tego nie podwazam :) Wczoraj zreszta tlumaczylem kibicowi Dallas, ze Homer to nie tylko tip-iny i powolny czolg. Wiem, ze dla kogos, kto nie interesuje sie Red Wings na co dzien zestaiwenie Homera, ktory wyglada jakby sie gubil na lodzie, patrzac na to co robia Zetta z Datsem.

Wiesz, Homer 38 pkt ma, wiec ogolnie taki cienki nawet z zewnatrz nie jest :) Wiem, ze nie podwazasz i nie mysalelm tak od poczatku ;) Ale fajnie sobie czasami pogadac, nie? :D

wyglada jakby sie gubil bo go ciagle ktos tam od tylca bierze, wiec ma ciezko chlopak ;) i tak niezle sie na nogach trzyma ;)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-02-12, 22:05   

Od tylca mowisz... w wiezieniu Homer by sobie poradzil jak malo kto. Ciekawe czemu nie zaangazowali go do Prison Break ;Swoja droga, dzisiaj mamy swietna oakzja zeby sie Cleary na nowo odnalazl. wczoraj dwie asysty, a teraz mecz z slabiutkimi Lotnikami, jak Akustyk mowil byc moze dzis wiecej bedzie grac druga linia, wiec nadaza sie swietna oakzja do podreperowania bilansu punktowego.

Czy wy tez uwazacie, ze z Howardem w bramce obrona Wings musi sie bardziej starc? Cos mi sie zdaje, ze Howard w obecnej formie jest tak samo pewny jak Ozzie byl [kiedy jeszcze byl zdrowy, a to w koncu mialo byc na odwrot, Hasek out w polowie sezonu czy nawet szybciej, a Ozzie jako starter... ach ten los przewrotny skurw... skurczybyk ;) ]

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-02-12, 22:08   

mi sie podobal Homer na treningu-'A my to gramy na meczach?'

Dzisiejszy mecz jest jedyny jaki przewiduje skedzul ligi wiec jest duza szansa na obejrzenie, nawet jesli nie bedzie na versus

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-02-12, 22:12   

tak - to z tekstami z treningow bylo genialne. "Ja nie jade pierwszy bo nei mam pojecia co robimy. Wiesz co robimy? :) "

ja dzisiaj sie na mecz nie skusze. jutro mam caly dzien zawalony - wczoraj meczu mialo nie byc i mialem isc wczesnie spac i dzisiaj ogladac. Bajus - raport o 10 na moim biurku ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi