| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
Tydzien 16 - v Montreal, v Nashville, @ Columbus, @ Colorado
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-01-15, 14:03   Tydzien 16 - v Montreal, v Nashville, @ Columbus, @ Colorado

tydzien zapowiada sie bardzo ciekawie. szczegolnie meczyk z Nashville. dobrze, ze jest dzien przerwy po dzisiejszym Montrealu.

jak juz Pawel napisal w innym poscie - dzisiejszy meczyk powinien byc na Comcast. lets hope so :)

Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2007-01-15, 18:01   

Uważam, że mecz z Montrealem będzie ciekawszy. Wreszcie jakaś drużyna z tradycjami do rozwalenia i to na dodatek nie taka, z którą gramy po 8 razy na sezon (patrz: Chicago i troszkę St. Louis). No i to jeden z niewielu meczów, w których mamy oficjalne wsparcie naszych forumowych przedstawicieli Listkuf ;) .

Według http://myp2p.eu/NHL.htm dzisiejszy mecz jest na Versusie, anie na Comcaście co jest dobrą nowiną, bo z comcastem to jakieś cyrki odchodziły. Ponoć do odtwarzania potrzebny jest VLC media player, więc chętni niech się w niego zaopatrzą przed meczem. Potem tylko wkleić linka do tego programu i jazda :) .

LET"S GO RED WINGS! :)

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-01-15, 19:31   

mialem na mysli versus, napisalm comcast :) nie wiem czemu... pozdro :)

forever69 

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk Pavel
Wysłany: 2007-01-15, 23:49   

mam pytanie w czasie meczow RED WINGS slychac czasami dzwiek trabki czy moze wie ktos jak mozna sciagnac albo skad na dzwonek w telefonie ze znajomymi szukalismy kilka dni i nic nie mozemy znalezc bedziemy bardzo wdzieczni pozdrawiam

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-01-16, 12:04   

@forever69 -ja nie wiem. takimi rzeczami sie nie zajmuje i mysle, ze moze byc u nas z tym ciezko ;)

a co do meczu. dlaczego Hasek nie gra w ASG to ja nie wiem. ma 1.98 GAA i tylko 1 SO mniej niz Brodeur. i to nie to, ze tamten ma 2 a Dom ma 1... no ale moze to i lepiej - przynajmniej kontuzji nie zlapie... Hasek gral naprawde neizle moze nie liczac jednego podania w 3 tercji do napastnika Habs :) na szczescie chyba tamten byl rownie zaskoczony bo nic z tego nie wyszlo...

kilka akcji ekwilibrystycznych ze strony Dominatora, rzucony kij itp. ale koniec koncow jest shutout.

stala sie kolejna nieslychana rzecz. nie chcialem peszyc w ostatnim meczu ale chyba sie nie uchowa... Dacjuk sie cieszy... po bramce Markova ostatnio nawet podskoczyl lekko jesli dobrze to zinterpretowalem a tym razem ryj mu sie szczerzyl i poklepal kolegow po kaskach z glowa podniesiona. cos sie stalo... :) no ale teraz juz Dacjuk nie bedzie mial wytlumaczenia, zeby wiecej podawac a nie strzelac. ta akcja nie byla dobra, nie mial dobrej sytuacji. ale strzelil i ustrzelil i to sie liczy. ma chlopak talent taki to niech go wykorzystuje!!

szkoda, ze EN sie nie udalo ale przynajmniej nikt jackpota nie ustrzelil :)

aha - VLC jest niepotrzebne - WMP daje rade, mimo iz wiele osob ma zastrzezenia do tego softu ;)

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2007-01-16, 12:20   

Jak się oglądało? Ja oglądałem tylko trzecią tercję Col @ SJ i często obraz "rwał się". Wcześniej na Myp2p podawali, że "być może będzie jakiś mecz" i wszystko chodziło super, wczoraj podali linki do konkretnych meczów i pewnie dużo więcej osób oglądało.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-01-16, 13:52   

haczylo mocno niestety... najciekawsze bylo to, zejak puszczali reklamy to bylo w miare ok a nagle sie mecz wlacza i ... ... ... :) ale jakos obrazu bardzo dobra, chociaz wkurzalo mnie to ciagle doczytywanie...

jedmans 
RED WINGS

Ulubiony Zawodnik: Yzerman :)
Wysłany: 2007-01-16, 14:16   

palo napisał/a:
a co do meczu. dlaczego Hasek nie gra w ASG to ja nie wiem

po tam były na bank machlojki jakieś 8-) tylu świetnych zawodników zostało pominiętych ehhh :(

no ale wracając do meczu - obydwie bramki to w sumie nie z małego kąta strzelone :) heheheeh troche takie w stylu nhl 07 :P ale są i to się liczy
szkoda tylko ze nie strzelili tej 3 :/ - był by jackpot :lol:

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-01-17, 14:52   

palo napisał/a:
dlaczego Hasek nie gra w ASG to ja nie wiem.

Bo mecz odbywa sie w Dallas.Ogladalem jeszcze wywiad z nim po meczu i byl lekko zdegustowany, ale pozniej zaczal to olewac i powiedzial ze bedzie siedzial z rodzinka.
Dla mnie bohater meczu, tradycyjnie pare interwencji lezac na plecach, bardzo ladnie zaslanial wtedy bramke nie widzac krazka.

Paweł napisał/a:
Jak się oglądało? Ja oglądałem tylko trzecią tercję Col @ SJ i często obraz "rwał się". Wcześniej na Myp2p podawali, że "być może będzie jakiś mecz" i wszystko chodziło super, wczoraj podali linki do konkretnych meczów i pewnie dużo więcej osób oglądało.

Mi sie ogladalo ekstra, swietna jakosc,nic nie cielo(Wojciech tylko musial miec wylaczone torrenty), bardzo popieram,puszczaja oba mecze ASG i popisy, bede ogladal

jedmans napisał/a:
obydwie bramki to w sumie nie z małego kąta strzelone heheheeh troche takie w stylu nhl 07

Datsa moze nie, ale Hudera to zywcem wyjta z NHL 07. Zawalil chyba Komisarek, bo zostawil Czechowi bardzo duzo miejsca, co nie zmienia znaczenia ze strzal piekny

Leszek 

Wysłany: 2007-01-17, 19:06   

Ja niestety nie mogłem oglądać meczu. Versus leciał na jakości 800, co przy moim łączu 512 jest pomyłką. Od czasu rozdzielenia neta routerem, prędkość internetu zwolniła dosyć znacznie (numian.com wskazywał tamtej nocy prędkość dla zagranicy oscylującą w granicach 100, także nawet sopcast mi nie działał (a transmisja też była...). Tak więc zostało mi słuchanie radia, jak za dawnych lat ;) .

Powtórki też mi się nie chcą sciągnąć, więc za dużo o nich nie powiem. Powiem jeno, iż zadowolony jestem z postawy Haska, który zagrał koncertowo i ma SO, pomimo tego, że momentami robiło się gorąco pod jego bramką ;) .

Sprawa trzecia. Brodeur ma znowu 2 SO przewagi i tylko 0,01 GAA więcej, niż Dominator. Co prawda Broda ma te statsy tylko dlatego, że nie zagrał tylko w 2 meczach w tym sezonie (!!). To jest jak dla mnie chore! Hasek ma na koncie 35 spotkań rozegranych, a Brodeur 44...

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-01-17, 19:18   

Jak juz wspomnialem wolalbym zeby Haska tak czesto nie wystawiac, pierdzielic statystyki- i tak Vezina pojdzie do Brodeura, a lepiej zeby Hasek byl zdrowy na PO.

Fajnie jest ogladac meczyk-zawraca sie wtedy uwage nie tylko na strzelcow goli, ale na kazdego z zawodnikow. Lidstrom zagral po profesorsku, podobnie Chelios, pochwaly takze dla lini Maltby-Draper-Franzen.

Okazalo sie ze Kanadole nie sa tak mocni w PP jak wskazywaly statystyki, ktore odnosnie naszych special teams ciagle wzrastaja.

Dzisiaj niesamowicie wazny mecz, Kaczki teraz cieniuja, wiec jest szansa ze po kilku nastepnych meczach Detroit bedzie przewodzic w Konferencji.

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2007-01-17, 19:55   

Vezina pojdzie do Millera, nie ma co. kto widzial co on broni, wie o czym mowie.

Leszek 

Wysłany: 2007-01-17, 20:04   

Bajus napisał/a:
Jak juz wspomnialem wolalbym zeby Haska tak czesto nie wystawiac, pierdzielic statystyki- i tak Vezina pojdzie do Brodeura, a lepiej zeby Hasek byl zdrowy na PO.

Chodzi mi, nie oto, że Hasek gra mało, ale oto że Brodeur gra za dużo jak na normalnego człowieka ;)

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2007-01-18, 06:55   

5:3 z Predators i jesteśmy coraz bliżej szczytu tabeli. Coś czuję, że kolejny raz Presidents' Trophy trafi do Detroit ;)

Leszek napisał/a:

Chodzi mi, nie oto, że Hasek gra mało, ale oto że Brodeur gra za dużo jak na normalnego człowieka ;)

W ostatnich 10 sezonach Broda tylko raz zszedł poniżej 70 spotkań (67). Ma staruch zdrowie.

Leszek 

Wysłany: 2007-01-18, 11:54   

Chłopaki są w gazie. Szczególnie pierwsza linia: Zetterberg - 2 gole, 1 asysta, Holmstrom - 1 gol, 1 asysta, Dacjuk - 4 asysty. Kapitalna była druga bramka Zetterberga, jak się obrócił i strzelił tyłem, kompletnie zaskakując Vokouna. Bardzo dużo zyskał w moich oczach Hudler. Kapitalny strzał! Nie za mocny, ale taki precyzyjny, że Mason nie mógł nic zrobić.

Właśnie zobaczyłem gol Hudlera z Canadiens... DAWAĆ GO DO SCORING LINE! ;)

Cytat:
W ostatnich 10 sezonach Broda tylko raz zszedł poniżej 70 spotkań (67). Ma staruch zdrowie.

To się jeszcze okaże. Jak się posypie na starość, a ma jeszcze bodajże 4-letni kontrakt i to bardzo wysoki, to będą mieli Devilsi bardzo ciekawie. A kilka było takich przypadków, że przez całą karierę koleś wymiatał, a pod koniec jak doznał kontuzji to już się nie wyleczył do końca (patrz: Mogilnyj). A tyle spotkań na pewno odbije się na Brodeurze. Prędzej, czy później.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi