| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
Tydzien 7: @ Canucks, @ Flames, @ Oilers
Autor Wiadomość
Leszek 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman, Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: ????
Wysłany: 2006-11-19, 17:02   

Cytat:
Skomentowalbym jakos to, ze akurat Lang nie trafil karnego ( :P ) ale ostatnio nie mam juz do niego wiekszych zastrzezen a poza tym fajny 'dokument' puscili z jego domu w przerwie, wiec go polubilem znowu :D Ciekawe czy z Jirim mowia sobie po czesku jak kamer nie ma... cos tam slyszalem po czesku, wiec moze tak.

Też mi się to podobało ;) . Fajne było jak Hudler poszedł po pocztę i gazety i zamiast je przynieść to ciepnął pod drzwi ;) . Widać lenistwo Langa mu się udziela :D ;) . Poza tym dziwne jakby nie gadali po czesku poza kamerami :P . To tak jakby taki Bajus rozmawiał z rodziną w Stanach po angielsku a nie po polsku :P .

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-11-19, 19:36   

Co do bramki Drapera-nie znam dobrze przepisow i angielskiego, ale chodzilo chyba o to zeby zobaczyc krazek w rekawicy Rolosona, bo to ze byla ona calkowicie za bramka pokazala kamera z gory.

Oby jak najwiecej meczow Wings w soboty albo piatki, gdy oglada wiecej ludzi tocza sie takie dyskusje jak dzis, @palo-nie martw sie, przeczytalem calego posta

Leszek napisał/a:
To tak jakby taki Bajus rozmawiał z rodziną w Stanach po angielsku a nie po polsku .

No z rodzicami sie nie da, ale z reszta probuje bo to pomaga bardzo

palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2006-11-19, 19:47   

tak - chodzilo oto, zeby miec pewnosc, ze krazek wpadl do rekawicy. No ale skoro z niej wylecial to musial i do niej wleciec, chociaz to moglo sie jakos wydarzyc w miedzy czasie, aczkolwiek malo bylo to prawdopodobne. decyzja dobra :)

2 watek - Lang rozmawial z dzieciakami po angielsku i wydaje mi sie, ze ich uczy dwoch jezykow rownolegle i rozmawiaja w domu i tak i tak... Fakt, ze on tu juz troche czasu spedzil ... Hudler w sumie tez. Pewnie gadaja jak studenci IFE - tak 50/50 :)

a weekendowe mecze fajna rzecz - tez licze na wiecej :) mi jeszcze pasuja wtorki i srody bo w srody mam wolne a w czw. na 12 ;)

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2006-11-19, 20:22   

A ja juz wiem dlaczego Hudler tak smiga, a Lang sie opiernicza. Lang wstaje wczesnie, robi dzieciaka sniadanie i ubiera do szkoly. A Hudler w tym czasie spi do pozna, przez co zachowuje wiecej energii:)

palo napisał/a:
2 watek - Lang rozmawial z dzieciakami po angielsku i wydaje mi sie, ze ich uczy dwoch jezykow rownolegle i rozmawiaja w domu i tak i tak... Fakt, ze on tu juz troche czasu spedzil ... Hudler w sumie tez. Pewnie gadaja jak studenci IFE - tak 50/50

Nie wiem jak jest u Langa, ale dzieci moich kuzynow nie lubia rozmawiac w ojczystym jezyku, a jesli juz musza to strasznie sie przy tym mecza

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi