| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
2020 NHL Entry Draft
Autor Wiadomość
Tomasz 

Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2020-08-16, 18:00   

Noodles napisał/a:
Wczesniej o tym pisalem, jesli wierzyc wczesniejszym doniesieniom to Kings poinformowali agenta Byfielda, ze nie beda go brac z #2. Czyli albo Suetzle albo Drysdale? Nie jest tajemnica, ze LA szuka D.

Wiem, pamiętam co pisałeś. Tylko, że mnie te doniesienia nie przekonują. W dzisiejszej NHL, kluby niezwykle rzadko przyznają się do czegokolwiek publicznie. Dlatego takie raporty trzeba brać z pewną rezerwą. Podobnie, gdy dotyczą :det: . Dopóki nie odbędzie się draft. Dziennikarze i środowisko mogą sobie spekulować do woli. A sam mind set, w :lak: może się zmienić w ostatniej chwili. Aby potwierdzić to o czym pisze. Dodam tylko, że ostatnio czytywałem, że ten #2 będą cieli jednak wymienić. Więc, jak sam widzisz pomysłów nie brakuje. Poczekajmy i przekonajmy się, jak będzie w rzeczywistości.

Noodles napisał/a:
Jesli doszloby do takiej wymiany to pick bylby w okolicach 18-20 wyboru. I jesli chcielibysmy Askarova to trzeba by sie bylo gdzies wspiac z tym pickiem w okolice moze 11-13 wyboru, wyzej byloby ciezko.

Jednak nawet wtedy Askarov moze juz byc "zdjety". Z #9 wybiera MIN i moim zdaniem jest to mocny kandydat do brania Rosjanina. Nastepni, ktorzy moga ochoczo zerkac w strone Askarova to CAR i EDM.

Zgadza się, więc tym trudniej cokolwiek wytypować. Rok wcześniej Knight miał pójść w pierwszej dziesiątce i nie poszedł. Może tym razem Askarow do niej wskoczy i rozwieje nadzieję.

Inna sprawa, że kompletnie nie mam pewności, czy on jest wysoko na listach tutejszych skautów. I choćby dlatego doradzam spokój, gdy chodzi o tego młokosa. Nie Tobie Noodles. Raczej kolegom. ;)

Noodles napisał/a:
Fakt, ze czapka plac zostaje nietknieta to sporo klubow juz ma cieplo... pod czapka co moze wymuszac podczas draftu moze nawet lekko desperackie ruchy by zrobic miejsce pod czapka i podpisac tego kogo sie chce ze swoich wolnych agentow, stawia nas w dosc korzystnej sytuacji. My mozemy wykorzystac sytuacje i zrobic jedna czy dwie wymiany by pozyskac jakies dodatkowe wybory.

Niedawno Yzerman powiedzial, ze przebudowa przez draft moze byc skuteczna itp ale by nie trwala wiecznosc to trzeba trafiac takze w dalszych rundach. Przebudowa oparta tylko na trafionych wyborach z pierwszej rundy bedzie trwac wiecznosc. Dlatego tak wazne jest skuteczne draftowanie drugiego dnia. Idac za tymi slowami sadze, ze bedziemy tuz przed draftem lub podczas draftu szukac wymian by pozyskiwac kolejne wybory bo im wiecej ich sie ma tym wieksza szansa skutecznych "strzalow" podczas draftu.

Na to po cichu liczę. Nie wyobrażam sobie, że Yzerman nie podejmie rękawic. Niekoniecznie, gdy chodzi o ten #4. Uważam, że :det: i tak mogą odrobinę pohandlować i wykorzystać niezręczną sytuację innych ekip. Mało tego, mogą się w rozsądny sposób odrobinę wzmocnić. Zakładając, że ściągają gracza (w domyśle solidnego weterana), któremu zostało więcej jak dwa sezony na kontrakcie.

Tych kombinacji jest naprawdę mnóstwo. Wszystko zależy od tego, jaki ostatecznie plan chce wdrożyć Yzerman. Oczywiście, to ilu z naszych RFA ostatecznie podpiszemy, także da pewien pogląd co będzie się jeszcze działo, nim ekipa z Detroit wróci na lód.

Dla mnie pewniakami są trzy nazwiska: Mantha, Bertuzzi, Fabbri. Ale już z grona: Erne, Perlini, Ehn, Timaszow, Bowey, Hirose, Turgeon, czy Wood. Każdy z nich może równie dobrze wylądować w innej organizacji. Najważniejsze, aby nikt z obecnych UFA nie został przedłużony. Wtedy otworzy się prawdziwa szansa dla Rasmussena i innych graczy, aby przebić się do wyjściowego składu.

Jestem pewien, że kilka nowych twarzy zawita do organizacji. Obojętnie do :det: , czy raczej z myślą o :grg: .

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Wysłany: 2020-08-17, 21:30   

Noodles napisał/a:
Jesli doszloby do takiej wymiany to pick bylby w okolicach 18-20 wyboru. I jesli chcielibysmy Askarova to trzeba by sie bylo gdzies wspiac z tym pickiem w okolice moze 11-13 wyboru, wyzej byloby ciezko.

Jednak nawet wtedy Askarov moze juz byc "zdjety". Z #9 wybiera MIN i moim zdaniem jest to mocny kandydat do brania Rosjanina. Nastepni, ktorzy moga ochoczo zerkac w strone Askarova to CAR i EDM.

Tomasz napisał/a:
Zgadza się, więc tym trudniej cokolwiek wytypować. Rok wcześniej Knight miał pójść w pierwszej dziesiątce i nie poszedł. Może tym razem Askarow do niej wskoczy i rozwieje nadzieję.

Inna sprawa, że kompletnie nie mam pewności, czy on jest wysoko na listach tutejszych skautów. I choćby dlatego doradzam spokój, gdy chodzi o tego młokosa. Nie Tobie Noodles. Raczej kolegom. ;)

Poniżej zestawienie z wyborami bramkarzy w ostatnich pięciu latach oraz bramkarze w systemie organizacji wybierających z numerami od 5 do 15.

Po przeanalizowaniu go wychodzi, że na Askarova mogą skusić się :njd: (7), :buf: (8), :min: (9). Dlatego moim zdaniem ciężko będzie dokonać wymiany, żeby zejść niżej i go wybrać.

Cytat:
5. Ottawa Senators
2019 - R2 - #37 - Mads Sogaard
2018 - R6 - #157 - Kevin Mandolese
2017 - R6 - #183 - Jordan Hollett
2015 - R7 - #199 - Joey Daccord

Craig Anderson (1981) (NHL)
Marcus Hogberg (1994) (NHL)
Anders Nilsson (1990) (NHL)
Joey Daccord (1996) (AHL)
Filip Gustavsson (1998) (AHL)
Kevin Mandolese (2000) (QMJHL)

6. Anaheim Ducks
2018 - R3 - #85 - Lukas Dostal
2018 - R5 - #147 - Roman Durny
2017 - R5 - #153 - Olle Eriksson Ek
2015 - R6 - #179 - Garrett Metcalf

John Gibson (1993) (NHL)
Ryan Miller (1980) (NHL)
Olle Eriksson Ek (1999) (ECHL)
Roman Durny (1998) (ECHL)
Lukas Dostal (2000) (Liiga)

7. New Jersey Devils
2019 - R5 - #127 - Cole Brady
2018 - R5 - #136 - Akira Schmid
2017 - R5 - #129 - Gilles Senn
2016 - R4 - #105 - Evan Cormier
2015 - R2 - #42 - Mackenzie Blackwood

Cory Schneider (1986) (NHL)
Mackenzie Blackwood (1996) (NHL)
Gilles Senn (1996) (AHL)
Evan Cormier (1997) (ECHL)

8. Buffalo Sabres
2019 - R3 - #67 - Erik Portillo
2017 - R2 - #54 - Ukko-Pekka Luukkonen

Carter Hutton (1985) (NHL)
Linus Ullmark (1993) (NHL)
Jonas Johansson (1995) (AHL)
Ukko-Pekka Luukkonen (1999) (ECHL)

9. Minnesota Wild
2019 - R2 - #59 - Hunter Jones
2019 - R7 - #197 - Filip Lindberg
2015 - R4 - #111 - Ales Stezka

Devan Dubnyk (1986) (NHL)
Alex Stalock (1987) (NHL)
Mat Robson (1996) (AHL)
Kaapo Kahkonen (1996) (AHL)
Dereck Baribeau (1999) (ECHL)
Hunter Jones (2000) (OHL)

10. Winnipeg Jets
2019 - R5 - #144 - Logan Neaton
2018 - R6 - #184 - Jared Moe
2017 - R6 - #167 - Arvid Holm
2016 - R6 - #157 - Mikhail Berdin

Connor Hellebuyck (1993) (NHL)
Laurent Brossoit (1993) (NHL)
Mikhail Berdin (1998) (AHL)
Eric Comrie (1995) (AHL)
Arvid Holm (1998) (SHL)

11. Nashville Predators
2019 - R5 - #148 - Ethan Haider
2018 - R7 - #213 - Milan Kloucek
2017 - R5 - #154 - Tomas Vomacka
2016 - R6 - #168 - Konstantin Volkov
2015 - R5 - #145 - Karel Vejmelka
2015 - R7 - #205 - Evan Smith

Pekka Rinne (1982) (NHL)
Juuse Saros (1995) (NHL)
Connor Ingram (1997) (AHL)

12. Florida Panthers
2019 - R1 - #13 - Spencer Knight
2015 - R3 - #77 - Sam Montembeault
2015 - R7 - #206 - Ryan Bednard

Sergei Bobrovski (1989) (NHL)
Sam Montembeault (1996) (NHL)
Chris Driedger (1994) (NHL)
Ryan Bednard (1997) (AHL)
Philippe Desrosiers (1995) (AHL)

13. Carolina Hurricanes
2019 - R2 - #36 - Pyotr Kochetkov
2018 - R7 - #197 - Jacob Kucharski
2017 - R4 - #104 - Eetu Makiniemi
2016 - R3 - #75 - Jack LaFontaine
2016 - R5 - #134 - Jeremy Helvig
2015 - R4 - #93 - Callum Booth

James Reimer (1988) (NHL)
Petr Mrazek (1992) (NHL)
Alex Nedeljkovic (1996) (AHL)
Anton Forsberg (1992) (AHL)
Jeremy Helvig (1997) (ECHL)
Callum Booth (1997) (ECHL)

14. Edmonton Oilers
2019 - R3 - #85 - Ilya Konovalov
2018 - R2 - #62 - Olivier Rodrigue
2017 - R3 - #78 - Stuart Skinner
2016 - R5 - #123 - Dylan Wells
2015 - R7 - #208 - Miroslav Svoboda

Mikko Koskinen (1988) (NHL)
Mike Smith (1982) (NHL)
Stuart Skinner (1998) (AHL)
Shane Starrett (1994) (AHL)
Angus Redmond (1995) (ECHL)
Dylan Wells (1998) (ECHL)
Olivier Rodrigue (2000) (QMJHL)

15. Pittsburgh Penguins
2016 - R2 - #55 - Filip Gustavsson

Matt Murray (1994) (NHL)
Tristan Jarry (1995) (NHL)
Casey DeSmith (1991) (AHL)
Emil Larmi (1996) (ECHL)
Alex D'Orio (1990) (ECHL)

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2020-08-24, 20:24   

Z każdym kolejnym tygodniem coraz bardziej kiełkuje we mnie myśl żeby wybrać jednak z #4 Drysdale'a :/

1) Nie jesteśmy jak liczyliśmy w pozycji żeby dostać elitany talent do ataku więc nasza przebudowa potrwa zapewne dłużej niż zakładamy. Warto więc zbudować fundamenty z tyłu zwłaszcza jeżeli nasze wyprowadzanie krążka od lat jest największym dramatem w lidze.

2) Hughes i Maker szaleją we współczesnej NHL dzięki dynamicznej jeździe na łyżwach. Choć dysponują prawdopodobnie lepszym przyśpieszeniem to technika jazdy, zwrotność młodszego Kanadyjczyka są zwyczajnie niesamowite. Chłopak kupił mnie totalnie kilkoma clipami, na których był w stanie dogonić napastników rywala i zneutralizować zagrożenie jadąć tyłem na łyżwach!

Coraż częściej mówi się i pisze, że utalentowani skrzydłowi to tylko problemy z capem i nic więcej :troll: .
Jestem bardzo ciekaw, którą drogą pójdziemy:
a) Perfetti, Raymond, Drysdale - pod sezon zasadniczy
b) Lundell, Sanderson, Askarow - pod kątem play off
c) Rossi - zapłaczę się jeżeli sięgniemy po niego z #4 :facepalm:

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2020-09-09, 21:39   

NHL Entry Draft:

1 runda - 6 października (wtorek)
2-7 runda - 7 października (środa)

Draft wirtualny czyli zdalny, bez ekip w jednej hali.
Zatem za niecale 4 tygodnie bedziemy madrzejsi (albo glupsi jesli Y znow zaskoczy). :P

Rynek UFA rusza 9 pazdziernika (piatek).

Pandemon 

Ulubiony Zawodnik: Steve Yzerman
Za Red Wings od sezonu: 1997
Wysłany: 2020-09-10, 15:15   

Nie bylem pewny co do tematu więc Zion uzna gdzie powinno to być i ewentualnie przeniesie.

Za kilka minut będzie Q&A ze SY tutaj do obejrzenia ---> .https://www.youtube.com/w...DetroitRedWings

Zapewne padną pytania o draft i Rynek FA aczkolwiek konkretów pewnie nie będzie ale obejrzeć zawsze warto

Tomasz 

Wysłany: 2020-09-11, 10:35   

Pandemon napisał/a:
Za kilka minut będzie Q&A ze SY tutaj do obejrzenia ---> .https://www.youtube.com/w...DetroitRedWings

Zapewne padną pytania o draft i Rynek FA aczkolwiek konkretów pewnie nie będzie ale obejrzeć zawsze warto

Dobrze, że o tym wspomniałeś. Wstawiam krótki materiał z tego, co nas najbardziej interesowało w tym prawie 2 godzinnym segmencie.

Nie było pytań o draft, jako taki, ani rynek wolnych agentów. Sam Yzerman skupił się bardziej na prospektach. I dał do zrozumienia, że dwóch lub trzech będzie miało realną szansę, aby przebić się do składu. Ale powtórzył także klubową mantrę o tym, że młodzież będzie grać tylko w tedy, gdy sztab będzie ich widział regularnie w składzie. W innym przypadku zaczną w Gryfach, wrócą do ligi juniorskiej lub będą kontynuować sezon w Europie.

Pandemon 

Wysłany: 2020-09-11, 11:51   

Spodziewałem się czegoś innego niż to co obejrzałem ale dobre i to. Co do sztabu to mam nadzieję, że im krócej będą w organizacji tym lepiej. Czas na totalny Clean House na ławkach trenerskich...nawet w Grand Rapids.

Tomasz 

Wysłany: 2020-09-15, 19:35   

Pandemon napisał/a:
Spodziewałem się czegoś innego niż to co obejrzałem ale dobre i to. Co do sztabu to mam nadzieję, że im krócej będą w organizacji tym lepiej. Czas na totalny Clean House na ławkach trenerskich...nawet w Grand Rapids.

Doskonale Cię rozumiem, ale nic nie wskazuje na to, że to nastąpi. A przynajmniej nie teraz. Tylko kolejny bardzo słaby sezon. Jest w stanie sprawić, że Yzerman zastanowi się na poważnie nad zmianą sternika (NHL/AHL).

Odbijając i wracając do głównego wątku. Dziś ukazał się tekst o takim tytule: Three potential picks, three paths forward for the Red Wings at No. 4

I właśnie skończyłem go czytać. Do draftu jeszcze 3 tygodnie. Tak jak wynika z tytułu. Bultman proponuje trzy ścieżki. Co w praktyce oznacza centra (pierwsza propozycja) i tutaj rozwodzi się nad przydatnością i atrybutami, jakie posiada Perfetti (a w domysle także Rossi). Druga ścieżka to dynamiczny skrzydłowy. I tutaj ciekawostka bo wybór pada na Raymonda, który nominalnie jest przecież centrem, ale w teorii chodzi o najlepszego dostępnego gracza z tym numerem w drafcie. jako kolejny przykład wspomniany jest Holtz. I wreszcie ostatnia domniemana wersja wydarzeń. A więc robiący różnicę obrońca. I tutaj także nie brak ciekawego zabiegu. Wyborem według autora może być... Sanderson. A nie wyżej pozycjonowany Drysdale. Co pokazuje, że aby ogarnąć sens tego artykułu. Trzeba nieco bardziej wytężyć wyobraźnię. I postarać się zrozumieć cały proces.

Na koniec zahaczę jeszcze o tekst Pronmana: Biggest need for all 31 teams in the 2020 NHL Draft

Kompletnie nie ma niespodzianki, jeśli chodzi o akapit poświęcony :det: . Autor po prostu stwierdza, że potrzebny jest... talent. Obojętnie na kogo nie postawi grupa twardogłowych z Detroit.

Roggi 

Wysłany: 2020-09-18, 20:10   

Cytat:
Obojętnie na kogo nie postawi grupa twardogłowych z Detroit.

Ptaszki ćwierkają, że to będzie jednak Drysdale 8-) . No zobaczymy...

Top 10 draftu 2021 nafaszerowany jest obrońcami i to głównie LHD:

- Owen Power
- Simon Edvinsson
- Carson Lambos (mój absolutny faworyt na chwilę obecną :mrgreen: )
- Luke Hughes

Wystarczy skończyć w top 8 od dołu i ktoś z tej grupy z pewnością będzie dostępny :? .

W 2022r. zapolujemy na napastnika z wysokim numerem, bo budując się od tyłu powinniśmy być jeszcze wystarczająco słabi na to.
Także 3 lata i prawdopodobnie dopiero włączymy się do walki o PO :roll:

Pandemon 

Wysłany: 2020-09-18, 20:46   

Ptaszki mogą fałszować albo to podpucha pod Sens żeby go zgarneli a nam wpadnie jeden z C.

Roggi 

Wysłany: 2020-09-22, 05:27   

Im bliżej draftu tym więcej przetasowań w rankingach wśród skautów.

Raymond świetnie wyglądał na inaugurację rozgrywek w SHL. Stutzle natomiast po tych letnich sparingach nie dostaje już tyle miłości i niektórzy widzą go nawet poza top 6. W dodatku okazało się, że ma 5'11...
Ciężko mi jednak uwierzyć w to, że ktoś z dwójki :lak: :ott: zmieni nagle swoje predyspozycje :roll: .
Emil Andrae po tym co ostatnio pokazuje wskoczy zapewne do pierwszej rundy. Maker i Hughes zadziałali na wyobraźnię GM-mów i warunki fizyczne nie będę w tym przypadku dla kogoś zbytnią przeszkodą...

Dylan Holloway to ponoć faworyt Hollanda w Edmonton :D

Noodles 

Wysłany: 2020-09-22, 20:21   

Dzis spotkalem sie z informacja jakiegos insidera (nie pamietam nazwiska ale jedno z tych glosniejszych kanadyjskich), ze OTT chce brac Strucla i Rossiego. To by znaczylo, ze Drysdale nie jest dla nich najwazniejszy. To troche zaskakujace. Tak w ogole to moze sie okazac, ze Drysdale wypadnie poza top5 (jesli my wybierzemy F i sprawdza sie przecieki nt. Ottawy).

Coraz bardziej jestem za tym by brac Raymonda. On ma 18 lat a zaczal juz drugi sezon w szwedzkiej lidze (z golem w pierwszym meczu). Ma papiery na top line w NHL. W dodatku to napastnik z prawym uchwytem kija a takich nam wyraznie brakuje. Szwed najdalej za rok bedzie gotowy do gry w NHL. Dla mnie on jest #1 z naszym pickiem jesli top3 pojdzie tak jak sie wszyscy spodziewaja.

Roggi napisał/a:
Emil Andrae po tym co ostatnio pokazuje wskoczy zapewne do pierwszej rundy. Maker i Hughes zadziałali na wyobraźnię GM-mów i warunki fizyczne nie będę w tym przypadku dla kogoś zbytnią przeszkodą...

Modlic sie by spadl do #32... Swietny chlopak ale nie ma na niego takiego hajpu wlasnie przez warunki fizyczne i gre w defensywie, ktora wymaga poprawy.

I jeszcze jeden Szwed. Theodor Niederbach (o ktorym tez juz kiedys pisalem). Kapitalnie zaczal ten sezonw juniorach, 2+6 w 4 meczach, debiut w SHL kwestia czasu.

Dwa tygodnie do draftu, zegar tyka.

Tomasz 

Wysłany: 2020-09-24, 14:34   

Roggi napisał/a:
Raymond świetnie wyglądał na inaugurację rozgrywek w SHL. Stutzle natomiast po tych letnich sparingach nie dostaje już tyle miłości i niektórzy widzą go nawet poza top 6. W dodatku okazało się, że ma 5'11...

Noodles napisał/a:
Coraz bardziej jestem za tym by brac Raymonda. On ma 18 lat a zaczal juz drugi sezon w szwedzkiej lidze (z golem w pierwszym meczu). Ma papiery na top line w NHL. W dodatku to napastnik z prawym uchwytem kija a takich nam wyraznie brakuje. Szwed najdalej za rok bedzie gotowy do gry w NHL. Dla mnie on jest #1 z naszym pickiem jesli top3 pojdzie tak jak sie wszyscy spodziewaja.

Panowie i właśnie tego wątku dotyczy ostatni tekst Bultmana: Could a hot start by Lucas Raymond affect the Red Wings’ No. 4 pick?

Patrząc na jego wczesne popisy. Fajnie to wygląda od strony technicznej. A przecież niedawny preseason w Szwecji także miał mocny (5GP, 4G +2A). Osobiście nie mam nic przeciwko temu chłopakowi z #4.

Roggi 

Wysłany: 2020-09-25, 01:07   

SY pracując w Tampie boleśnie nauczył się na własnej skórze żeby nie wybierać skrzydłowych z wysokim wyborem w 1 rundzie (Connolly, Drouin) :facepalm: . Jak się okazało, zatrudniając dobrych skautów można ich spokojnie wyrwać dużo dalej ...

Po drugie nasze ubiegłoroczne picki to duże chłopy lub szczury lodowe.

Dlatego moim subiektywnym zdaniem sprawa sprowadzi się do trzech nazwisk: Rossi, Drysdale, Sanderson :lol: .

Mój pick: Rossi (to taki rok gdy wszystko poszło do dupy więc dlaczego tutaj ma być inaczej :lol: )

Podajcie swoje i zrobimi mały konkurs. Ciekawe kto trafi...

Noodles 

Wysłany: 2020-09-25, 12:32   

Powtorze sie (pewnie juz poraz kolejny :troll: ). Uwazam, ze bledem bedzie brac w tym roku z #4 obronce. Top10 tego draftu wyglada bardzo ubogo jesli chodzi o obroncow, jest tam wlasciwie tylko Drysdale i na sile wpycha sie tam Sandersona :facepalm: Mam nadzieje, ze Yzerman nie zrobi bledu bo za taki uznam wybranie D. Wszyscy jaraja sie Drysdalem bo widza w nim kolejnego Hughesa czy Makara. Ale on wcale nie musi sie okazac zawodnikiem tego typu na poziomie NHL. Sanderson to w ogole nie jest top10 tego draftu ale ze wzgledu na ubogi top wsrod D za takiego sie go robi. Bron Boze nie wybierac Sandersona, Drysdala tez nie chce. Draft 2021 zapowiada sie kapitalnie wsrod D a biorac pod uwage, ze sezon 2020/21 bedziemy znow ssac to mamy wielka szanse na swietnego D w przyszlym roku.
Nie idzmy po prąd. W zeszlym roku wzielismy D, w tym roku wybierzmy F. Zwlaszcza, ze paru naszych prospektow wyglada coraz bardziej obiecujaco (Seider, Toumisto, Johansson).

Roggi napisał/a:
SY pracując w Tampie boleśnie nauczył się na własnej skórze żeby nie wybierać skrzydłowych z wysokim wyborem w 1 rundzie (Connolly, Drouin)

Co to w ogole za "argument"? TOR z wysokim pickiem wybieralo Marnera czy Nylandera, CAR Svechnikova, WPG Laine i Ehlersa, CGY Tkachuka, EDM Draisaitla.
Talent sie zawsze obroni jesli jest odpowiednio prowadzony. Z Drouinem nie wyszlo bo chyba tez chlopakowi troche odbilo ale w trakcie draftu to to byl absolutny top3 jesli chodzi o talent. Nie rozumiem czemu mielibysmy teraz rezygnowac ze skrzydlowego bo kiedys Drouin czy Connolly nie wypalili. Co Connolly czy Drouin maja wspolnego ze skrzydlowymi z tegorocznego draftu? NIC.

Roggi napisał/a:
Mój pick: Rossi (to taki rok gdy wszystko poszło do dupy więc dlaczego tutaj ma być inaczej )

Podajcie swoje i zrobimi mały konkurs. Ciekawe kto trafi...

(Zakladajac ze top3 draftu to beda Lafreniere, Byfield, Stuetzle)

Moj pick: Raymond. Jesli nie on to Rossi lub Holtz.

Jesli wybierzemy kogo z tej trojki bede zadowolony choc do Rossiego mam watpliwosci ze wzgledu na jego slabe warunki fizyczne. Raymond nie jest od Austriaka jakos znaczaco wiekszy ale za nim przemawia fakt, ze gra juz w seniorach i to z powodzeniem a Rossi narazie blyszczy tylko w juniorach.

Nie chce D ani Perfettiego (ktory chyba bedzie gorszy niz Rossi) ani Lundella. Chcialbym tez uniknac sensacyjnego wyboru jak rok temu Seider, tzn wybranie z takim wysokim pickiem goscia co w rankingach nawet w top10 nie byl. Nie chce byc znow zaszokowany :lol:

Odpowiedz do tematu