| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2013-06-26, 08:38
GAME 03 - Dallas Stars : Detroit Red Wings
Autor Wiadomość
Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Hronek, Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2013-01-22, 07:56   GAME 03 - Dallas Stars : Detroit Red Wings

GAME 03 - 22.01.2013 - Wtorek - 7:30 pm (1:30)

2DALLAS STARS : DETROIT RED WINGS1

Detroit - Joe Louis Arena

:dal: 1-1-0, 3rd Pacific :det: 1-1-0, 5th Central

:sjs: : :dal: - 5:2 :nsh: : :det: - 3:2
:dal: : :nsh: - 0:2 :nsh: : :det: - 1:3
:stl: : :dal: - 3:2 :det: : :nsh: - 1:2
:pho: : :dal: - 3:4 :det: : :stl: - 0:6
:dal: : :min: - 0:1 :det: : :cbj: - 4:3

Punkty: :dal: Jaromir Jagr 4 :det: Pavel Datsyuk 2
Bramki: :dal: Jaromir Jagr 2 :det: Pavel Datsyuk 1
Asysty: :dal: Jaromir Jagr 2 :det: Niklas Kronwall 2
Kary: :dal: Philip Larsen 6 :det: Jordin Tootoo 15
Plus/Minus: :dal: Stephane Robidas 2 :det: Niklas Kronwall 2

:dal:
-

:det:
Darren Helm
Todd Bertuzzi
Jakub Kindl
Jonathan Ericsson
Jan Mursak
Jonas Gustavsson
Carlo Colaiacovo
Mikael Samuelsson

32 - Kari Lehtonen

1 - 0 - 0 - .925 - 3.00 - 0

35 - Jimmy Howard

1 - 1 - 0 - .869 - 4.53 - 0

W - P - R - SV% - GAA - SO
prawdopodobni bramkarze na mecz

-

-

prawdopodobne linie na mecz

TV:
PL: -
USA: FSDetroit (HD), FSSouthwest (HD)

NET:
NHL GameCenter Live

Radio:
:dal: WBAP (820AM)
:det: WXYT (1270 AM)
Red Wings Radio

Internet:
http://live.detroitredwings.pl

Skrót:
Link
Raport:
Link
Zdjęcia:
Link

RadeKas 
:troll:

Ulubiony Zawodnik: Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 98-99
Wysłany: 2013-01-22, 09:01   

Mozesz tam dopisac Colaiacovo, ktory "won't play for some time" :troll: . Szokujace, ze Colaiacovo zlapal kontuzje, wiem.

Noodles 

Ulubiony Zawodnik: Pavel Datsyuk
Za Red Wings od sezonu: 2003/04
Wysłany: 2013-01-22, 12:47   

Lista kontuzjowanych wrecz imponujaca. Ciekawe czy po meczu ze Stars sie powiekszy... :/

Jestem ciekaw naszej postawy. Z Blues (czolowym zespolem Zachodu) bylo... zle :mrgreen: , z Jackets (najslabszym zespolem Zachodu) juz lepiej. Dallas jest gdzies tak po srodku ale gramy u siebie a tu zazwyczaj gramy swoje. Zobaczymy czy forma idzie w gore i kleska w St. Louis byla tylko wypadkiem czy tez wypadkiem bylo zwyciestwo w Columbus :troll:

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2013-01-22, 13:48   

Być może Jackets nie są najsłabszym zespołem Zachodu - w bramce gra Bobrowski, który jak dla mnie nie powinien ustępować miejsca Bryzgałowowi w Philly; obrona w tym roku też jest niezła - Wisniewski może pozostanie zdrowy na dłużej, a Johnson to dobra cena za Catera. Ponadto Dubinsky i Anisimow za Nasha to też nie tak źle dla składu Kurtek (no i Foligno - myślę, że gra podobnym stylem co Dubinsky, a jego angaż wyjdzie na dobre kierownictwu zespołu z Columbus).

bukaj22 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Za Red Wings od sezonu: 1997-98
Wysłany: 2013-01-22, 18:45   

Dziś oficjalnie ma zakończyć karierę Tomas Holmstrom. Konferencja prasowa ma się odbyć tuż przed meczem z Dallas Stars. Mam nadzieję , że własna hala poniesie Red Wings do zwycięstwa , choć na pewno łatwo nie będzie.

A wracając do starcia z Jackets , to podobał mi się Lashoff. Świetnie się porusza i byłem pod wrażeniem jak sobie radził w PK 5-on 3 u boku Datsa i Zetterberga. Myślę , że rośnie nam fajny obrońca. :}

Natomiast ogólnie rzecz biorąc nie wiem czy tylko mi się wydaje , ze nasi obrońcy są dość wolni. Było kilka sprintów po krążek w naszej strefie obronnej i prawie każdy nasi zawodnicy przegrywali. W dodatku co zrozumiałe nasza defensywa nie jest zbyt zgrana i naprawdę może się zdarzyć wszystko pod naszą bramką. :D

Fajne zachowanie Kronwalla przy bramce na 3-3. Byłem pewien , że będzie strzelał a ładnie odegrał i Dats bez problemu trafił do siatki. No i prawdziwą wisienką na torcie było trafienie Brunnera. Chyba podglądał Datsa na DVD. :}

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Wysłany: 2013-01-22, 19:50   

Samuelsson wypada (pachwina) w jego miejsce z :gra: powołany Gustav Nyquist :)

RadeKas 

Wysłany: 2013-01-22, 19:57   

Dziwne, ze nie Knuble :troll: .

Krzywy 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg, Pavel Datsyuk
Wysłany: 2013-01-22, 20:37   

Mimo starań GM zaczynamy grać młodzieżą :troll:

rethon 
Skazany na sukces

Za Red Wings od sezonu: 1999/2000
Wysłany: 2013-01-23, 12:00   

Moim zdaniem graliśmy dużo lepiej niż z Blues, choć Stars im nie wiele ustępują po wzmocnieniach. Przegraliśmy przez obronę, wyprzedzę lekko przyszłość, i powiem jak ZAWSZE przez obronę. Howard ratował nas tyle razy ile się dało, ten drugi strzał z którego padła bramka z resztą jak i pierwszy były nie do obrony. Nie da sie wygrac meczu bramkarzem samym. Pozwolę sobie zauważyć nie poza ostatnią akcją i może jeszcze jedną, przez cały mecz niewidoczny był Datsyuk, siedzi jakoś w cieniu...
Nie można chyba zrzucić winy za cały mecz na Laschoffa, w końcu to jego drugi czy trzeci mecz w NHL, błędy się zdarzają, niestety w NHL wystarczy jeden błąd i spotkanie przegrane.
Zetterberg przepiękna akcja jak ściągnął tych dwóch graczy STARS na ich tercji obronnej, i ten słupek Flippa ... Kiedy to robił, w czasie akcji od raz przypomniała mi się ta akcja z ostatniego żenującego meczu w PO z Predators...
Podsumowując:
Graliśmy lepiej niż w ostatnim meczu z porządnym zespołem (czytaj :stl: ) jest lepiej chyba, wydaje sie ze chlopaki sie rozkrecaja. Ale myślę że gdyby nie bardzo dobrze u stawiony Howard kilka razy to byłoby srogie lanie jak to się na śląsku mówi :) .

Sytuacja z Kentem przed mecze... Umarłem ze śmiechu.
Chciałbym zobaczyć minę Hollanda jeśli pojawi sie prawdopodobieństwo że zakończymy grę w RS. Będzie bardzo ciężki sezon z tak niepewną obroną :( strach się bać!

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Wysłany: 2013-01-23, 13:17   

Apropo wczorajszego meczu gdy zbliżała się ostatnia minuta pierwszej tercji wsłuchałem się, kto wypowie te słowa. Bardzo się zdziwiłem, gdy usłyszałem głos Ś.P Budd Lyncha. Jak potem doczytałem nasza organizacja przygotowała nagranie które będzie odtwarzane przed ostatnią minutą, w ten sposób chcą uhonorować wieloletnia prace zmarłego spikera. Bardzo dobry pomysł.

Roggi 

Ulubiony Zawodnik: Paweł Dacjuk
Za Red Wings od sezonu: 2001
Wysłany: 2013-01-23, 14:46   

Jeszcze jeden taki mecz i napiszę maila do GameCenter z prośbą o zwrot kasy :troll: . Normalnie odechciewa mi się później oglądać inne mecze.
Niemal wszyscy spodziewali się kłopotów w obronie po odejściu Lidsa, ale to co wyprawiamy we własnej tercji to zwyczajna amatorszczyzna, w ogóle nie kryjemy rywali.

Bardziej mnie jednak martwi zupełna bezradność w ataku, nawet w przewadze nie potrafimy nic groźnego stworzyć. Zresztą o czym tu mowa skoro niektórzy grają chyba tylko dlatego, że mają plecy u trenera. Cleary jak dostaje krążek to albo się wywraca albo go gubi...
Ogólnie cała ekipa wygląda jakby była przygotowana na odwołanie sezonu, a nie grę.

rethon 
Skazany na sukces

Za Red Wings od sezonu: 1999/2000
Wysłany: 2013-01-23, 14:47   

Z tym sie zgodzę, nie wiem co Cleary robi jeszcze w NHL, niedobrze mi sie robi jak widzę że on dostaje krążek

redwingsfan 
maciej

Ulubiony Zawodnik: Z
Za Red Wings od sezonu: 1997/98
Wysłany: 2013-01-23, 14:54   

dziadek Jagr nadal wymiata - pewnie to kwestia jest "special stick" które targa ze sobą
8 kontuzjowanych i z konieczności Huskins Lashoff - może i maja zadatki ale ale
czemu Knuble nie spróbuje jak mam tylu kontuzjowanych?

Kyle Q to pomyłka utwierdzam się w tym coraz bardziej
Dats i Z zaczynają wracać - sporo zagrań z najwyższej pólki
mały Jordin trafił wreszcie hit .....yeahhhhh - ale ogónie słabo

jak na razie z tych podpisanych grajków żaden nie rokuje - jeno Brunner na 3-4 linię (sporo starzałów ale efektów niewiele, bramka jego to de facto brama Datsa)

ehhh ciężko to widzę

Smith mnie osobiście nie przekonuje - a w lini z Kyle to już w ogóle "worst team line"
serio Commo64 byłby chyba lepszy od Kyle a na pewno tańszy
w tych 3 meczach nie ma co pisac o obronie bo ona nie istnieje - został sam Howard który na prawde wymiata i robi co może

stawiam gruszki przeciw jabłkom że jakby Nick założył łyżwy i wyszedł z marszu to grałby lepiej niż ta łamaga KQ

a Kenny zamiast łatać dziurę młodzieżą i po taniości kontraktowac odpady mógł sięgnąć do wora i podpisac konkretnych zawodników a nie podobizny

Lurtzek 

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina, Joe Veleno, Sergei Fedorov
Za Red Wings od sezonu: 1995-1996
Wysłany: 2013-01-23, 15:08   

redwingsfan napisał/a:
jeno Brunner na 3-4 linię

Jak Brunner ma talentu raptem na 3-4 linię to poza Datsem i Zettą nie mamy kim grać ;)

rethon napisał/a:
Chciałbym zobaczyć minę Hollanda jeśli pojawi sie prawdopodobieństwo że zakończymy grę w RS.

Holland robi co może, a dobrze zrobił przed tym psuedosezonem (polecam spojrzeć na miejsca 12-15 w tabeli wschodu i dorobek punktowy tych drużyn :troll: a :nyr: nawet oddali swojego picka w 1 rundzie do :cbj: ), że nie odwalił akcji jak Burke i nie ściągnął jakiegoś grajka na gwałt za 2x1st. Te pierwsze rundy mogą być wiele warte.

redwingsfan napisał/a:
a Kenny zamiast łatać dziurę młodzieżą i po taniości kontraktowac odpady mógł sięgnąć do wora i podpisac konkretnych zawodników a nie podobizny

jakieś konkretne nazwiska? czy tak sobie gadamy, żeby gadać? :)

RadeKas 

Wysłany: 2013-01-23, 16:27   

Co jak co ale miejsce w tabeli Rangers po 2 meczach z bardzo silnymi rywalami to slaby argument.

"Holland robi co moze" to tez naduzycie roku, chyba ze nic nie moze to wtedy faktycznie :troll: .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi