| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zion
2007-10-03, 14:23
Tydzien 22: @ Blackhawks; v Blackhawks; v Avalanche
Autor Wiadomość
palo 
Lodz 26ers Player

Za Red Wings od sezonu: 1998
Wysłany: 2007-03-03, 14:08   Tydzien 22: @ Blackhawks; v Blackhawks; v Avalanche

jakos chyba nam jeden mecz umknal na forum ;)

w kazdym razie - dwa mecze z Hawks, dwa zwyciestwa. Co mozna napisac? dobry start Caldera, dzieki ktoremu Lang sie obudzil - czyli nasz optymistyczna wersja z watku o wymianach sie na razie spelnia. cztery punkty w meczu w JLA Czecha to naprawde duzo jak na jego ostatnie poczynania. bez bramki w ostatnich 9 meczach.

Lidstrom w koncu uniknal asysty przy golu Homera, chociaz pan operator na meczu tuz po bramce przerzucil sie wlasnie na Tomasa a nie na kapitana. Po kilku sekundach jednak sie zorientowal, ze chyba cos z przyzwyczajenia zrobil. A juz prawie Schneider wyprzedzil Lidsa w poscigu do 200. dodatkowo gol numer 100 w przewadze.

jak widac, wymiana okazala sie tez in plus dla Blackhawks - Williams wpakowal nam dwie bramki - najpierw ladna akcja SH a potem wspaniale zdjecie krazka po probie wybicia Franzena. Prawie jak jeden z zawodnikow 26ers ;)

duzo powerplayow mieli Wings - wykorzystali je nawet niezle, bronili sie tez ok. skupilem sie troche na Calderze jak ogladalem ostatni mecz i mam wrazenie jednak, ze czasami chce za bardzo czarowac, za dlugo trzyma krazek. co prawda kilka razy ladnie mu sie udalo cos wymyslic ale jakos nie jestem przyzwyczajony do takiego widoku. ale moze po prostu tak sie skupialem, ze widzialem cos, czego tak naprawde nie bylo :)

trzeba powiedziec o golu Schneidera. Piekna akcja. Mimo iz Dacjuk punktu za nia nie dostal to jemu sie naleza najwieksze brawa (moze tez tym dwom Hawkom, ktorzy za nim popedzili). Rosjanin swietnie wzial na siebie tych dwoch panow a jak juz go mieli gwozdzic to podal do tylu do Kronwalla. nie wiem czy go widzial ale wyczucie niesamowite. potem juz z gorki - tic-tac-toe i 2:0 na 4 sekundy przed koncem ;) miodek. Dacjuk jeszcze dwa ladne podania zaliczyl - zarowno do Filppuli jak i Hudlera po prostu centralnie na lopatke. i dzieki temu ma juz tyle samo punktow co Zetterberg ;) ja sie nawet nie zorientowalem, ze tak popedzil, biorac pod uwage ostatnie zdobycze Szweda.

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Ulubiony Zawodnik: 5-game suspension Smith
Za Red Wings od sezonu: 03/04
Wysłany: 2007-03-03, 14:55   

Coz, jakbys my tak grali w playoffach... aj co to by byly za mecze. Walka, okraszona swietnymi akcjami, do tego jeszcze dajaca nam Puchar :D Akcja przy golu Schneidera rzeczywiscie fantastyczna, milo bylo popatrzec jak krazek wedruje od kija do kija, a Hawks tylko sie temu przygladaja. Ciesza gole Vala i Hudsa po takich asystach, ze ich niewykorzystac byloby grzechem.

Dwusetna bramka Lidstroma - bajus nie uwierzy :D Szkoda tylko Williego, ze nie ustrzelil hattricka, ale w koncu ustrzeli, nie ma mocnych!

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-03-03, 17:29   

palo napisał/a:
Lidstrom w koncu uniknal asysty przy golu Homera, chociaz pan operator na meczu tuz po bramce przerzucil sie wlasnie na Tomasa a nie na kapitana. Po kilku sekundach jednak sie zorientowal, ze chyba cos z przyzwyczajenia zrobil. A juz prawie Schneider wyprzedzil Lidsa w poscigu do 200. dodatkowo gol numer 100 w przewadze.

Homer wiedzial ze nie strzelil gola, dlatego mial taka zawiedziona mine. pewnie Schneider mu cos kaski sypnal, bo to on chcialby byc pierwszym obronca Wings z 200 golami na koncie. Na oslode zostala mu jednak piekna bramka.

Jak widac plaga kontuzji nie przeszkadza nam w meczach z Chicago, ktore w tym sezonie jakos nie moze sobie z nami poradzic. Jest okazja dla mlodszych, ktorzy dostaja wiecej minut na lodzie i to wykorzystuja. Nawet Lang sie ruszyl, moze obawia sie ze jak wszyscy wroca to nie bedzie dla niego miejsca :P

Edit:mam tyle postow co Nikos bramek:)

Zion 
Administrator
DetroitRedWings.pl

Ulubiony Zawodnik: Filip Zadina
Za Red Wings od sezonu: 1999-2000
Wysłany: 2007-03-03, 20:13   

Bajus napisał/a:
Edit:mam tyle postow co Nikos bramek:)

Sorry nie umiałem się powstrzymać...

Mam tyle postów co Sawchuk SO:) :P

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-03-03, 22:12   

No OK... ja od mojej liczby postow odejmie sie 128 to bede mial tyle ile minut karnych ma Lebdziuch... btw. jak takie niewinne dziecko moze liderowac w zespole pod tym wzgledem?!

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-03-04, 00:01   

wczoraj prawie znowu z Lapointem sie nie pobil :) rozbijal sie Lebdziuch ostro :D moze to bedzie nasz gritty for... defenseman? :)

Kwiat 
jesus datsyuk christ

Wysłany: 2007-03-04, 00:08   

Forward tez niby moze byc ;)

Bajus 

Ulubiony Zawodnik: Henrik Zetterberg
Wysłany: 2007-03-04, 12:38   

Dobrze, ze wczoraj polozylem sie w miare wczesnie, bo mecz jest o 18 30 i moglbym zaspac. Jak bedzie gdzies transmisja piszcie na gg.

Ozzie w bramce, Chelly gotowy do gry.

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-03-04, 23:25   

poszedlem sobie po 1. tercji na film do movieclubu, jak na niedzielny wieczor przystalo i nie dosc, ze zamiast Babel puscili Dr. Strangelove (dobry film, btw - na poczatku bylem zly ale jednak bylo warto zostac :) ) to jeszcze po powrocie zastaje taki wynik z Detroit. no nie, no nie...

udalo sie komus zlapac mecz? TV, radio? napiszcie cos ciekawego :) ja widze, po liczbach, ze nasz Fin sie rozkreca i Draperowi sie udalo cos ustrzelic. ale taki obraz strzelcow pokazuje, ze chyba nie grali na najwyzszym poziomie. sam Draper powiedzial, ze jak sie gra 20-25 minut w meczu to wygrac nie mozna. a Avs byli wkurzeni ostatnim zduszeniem przez Wings i sie odgryzli. A Nashville ucieklo. do wtorku, do wtorku... ;)

keck 
Łódź 26ers Player

Ulubiony Zawodnik: Mats Sundin
Za Red Wings od sezonu: 1000
Wysłany: 2007-03-04, 23:37   

palo napisał/a:
Dr. Strangelove (dobry film, btw - na poczatku bylem zly ale jednak bylo warto zostac :) )

ja jak zwykle nie na temat :) : Dr. Strangelove to jeden z najlepszych filmow jakie widzialem. ale nie dla wszystkich z pewnoscia. Babel tez niezly, zreszta.

Paweł 

Ulubiony Zawodnik: PD#13
Za Red Wings od sezonu: 2016/2017
Wysłany: 2007-03-05, 10:03   

palo napisał/a:
A Nashville ucieklo. do wtorku, do wtorku...

Nie uciekło, dostali z kaczkami po karnych

palo 
Lodz 26ers Player

Wysłany: 2007-03-05, 11:18   

mialem na mysli wczorajszy mecz z Kings ale najwyrazniej sie gdzies i tak rypnalem w obliczeniach :) no to nie jest tak ze. mimo wszystko... do wtorku, do wtorku...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi