[Sro 19:52] bukaj22:  Sulak ląduje w Gryfach, bo Daley jest gotów do gry.
[Pią 0:28] Noodles:  witam
[Pią 0:32] bukaj22:  Witam
[Pią 1:31] Noodles:  powiem tak, Kronwall niech juz konczy, bo wyglada to coraz bardizej niepowaznie.
[Pią 1:32] Noodles:  bedziemy przegrywac mecze skoro nie wykorzystujemy nawet takich okazji jak dwoch na bramkarza :D
[Pią 1:32] Noodles:  o, Veleno dwie bramki ;)
[Pią 1:35] Noodles:  o tym ze Rasmussen gra przypomnialem sobie w 19 minucie pierwszej tercji. Nie ma chlopa w tym meczu.
[Pią 3:22] bukaj22:  Tampa robiła wszystko, by tego meczu nie wygrać, ale jednak wygrali. :D Brawo Skrzydlaci dobra robota. :P
[Pią 11:48] Roggi:  Gdybym miał do wyboru czyściec i piekło to za każdym razem wybrałbym to drugie i cieszę się, że w końcu idziemy w jakimś konkretnym kierunku, a nie przebudowa w locie i inne tego typu pierdy :D .
[Pią 17:45] Pandemon:  Tylko zeby Ken nie wpadl na pomysl zwolnienia Blashilla bo jeszcze Disco Dan cos wygra...:D
[Nie 22:01] Noodles:  witam, dzis bedzie W :)
[Nie 22:30] bukaj22:  Smith nieźle zatańczył z naszą defensywą :D
[Pon 0:10] bukaj22:  Ależ beznadziejne są te Gwiazdy na wyjazdach. Żeby przegrywać z beznadziejnymi Skrzydłami, to naprawdę trzeba się postarać.
[Pon 0:16] bukaj22:  Lol Errorsson :D
[Sro 0:49] Noodles:  wow co za tercja, czyli jednak potrafimy. 3-0 a moglo byc wyzej. Mantha jakby zaczynal odżywac, Larkin znow swietny.
[Pią 1:05] RadeKas:  kto to jest Wade Megan?
[Nie 0:17] Lurtzek:  Lol
[Nie 0:17] bukaj22:  Szybko poszło :D
[Nie 0:25] Lurtzek:  Szybko i w jakim stylu :D
[Czw 7:04] piotras1985:  @Zion nie chcę zaczynać nowego wątku więc napiszę tutaj. Da się coś zrobić z czasem zalogowania? Często przy dłuższej wypowiedzi na forum zdąży mnie wylogować i cały post idzie w pizdu. Zazwyczaj pamiętam o tym żeby go skopiować, ale jest to upierdliwe i czasem zapomnę.
[Pią 8:52] bukaj22:  Sto lat Lurtzek !
[Sob 21:02] Lurtzek:  Dzięki Kuba
[Sob 18:52] Noodles:  witam, piekna pora na mecz ;)
[Sob 18:55] Noodles:  Bernier w bramce
[Sob 19:04] bukaj22:  Witam. Wreszcie mecz o przyzwoitej godzinie. :}
[Sob 19:06] Noodles:  w piatek z Caps o 22 wiec tez dobrze ;)
[Sob 19:06] Lurtzek:  Bry
[Sob 19:08] Tomasz:  Witam. de la Rose wrócił do składu.
[Sob 19:14] Tomasz:  I to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o Helma w pierwszej formacji. ;)
[Sob 19:21] Roggi:  To jedyny sposób żeby pozbyć się go z pierwszej linii ataku. Blashill uwielbia wsadzać wyrobników wyżej niż zasługują.
[Sob 19:22] Roggi:  Naprawdę szkoda, że Swiecznikow tak się połamał, bo miałby szansę na grę w top 6.
[Sob 19:25] Tomasz:  O tym za czym optuje Blashill nie ma co się rozpisywać. Póki co miejsce Helma zajął AA. Zobaczymy z jakim skutkiem.
[Sob 19:28] Roggi:  Jest dobrze... Chyba wracamy do gry :troll:
[Sob 19:28] Tomasz:  To naturalne, że Zacha musiał się odblokować "in front of Red Wings". ;)
[Sob 19:28] bukaj22:  Brawo Athanasiou ! Świetna asysta przy bramce Zachy. :D
[Sob 20:11] Roggi:  Bukaj, gdy AA dostanie w końcu utalentowanych partnerów może być graczem PPG. Tworzy mnóstwo sytuacji, ale ma partaczy wokół siebie...
[Sob 20:49] Noodles:  gramy tak by przegrac, odnosze takie wrazenie :D
[Sob 20:50] Noodles:  gdy mamy okazje do strzalu to robimy wszystko by nie strzelac, az dziwne, ze Glenny odwazyl sie oddac strzal :D
[Sob 21:49] Yogi80:  Brawo Red Wings, Bernier znowu był niesamowity
[Sob 21:50] Roggi:  Bramkarze dają nam szansę na równą grę niemal co mecz.
[Sob 22:15] Noodles:  cholera znowu wygralismy :D
[Sob 22:16] Noodles:  fakt, Bernier nas dzis trzymal w meczu gdy przegrywalismy, w koncowce tez mial bardzo dobra obrone 1na1
[Sob 23:41] Yogi80:  Myśmy w 15 minucie drugiej tercji mieli 4 oddane strzały :) ))
[Pią 21:57] Noodles:  witam
[Pią 22:11] bukaj22:  Witam
[Pią 22:21] Noodles:  dobrze wygladamy na poczatku, a teraz PP. Mozna tu powalczyc, Caps bez Kuznietsova i Oshie
[Pią 22:49] bukaj22:  Od kilku spotkań mamy tak niesamowitego farta, że to aż się w głowie nie mieści.
[Pią 23:07] Yogi80:  Nie znam statystyk, ale my chyba oddajemy najmniej strzałów w całej lidze. I wychodzi z tego niezła skutecznosc
[Nie 1:45] bukaj22:  Wow Kronwall. :D