| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Rejestracja | Zaloguj |
Znalezionych wyników: 142
Polskie Forum Detroit Red Wings - Forum strony DetroitRedWings.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 7 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 93655

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-14, 00:00   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 7 - Penguins : Red Wings
palo dzięki za zmianę posta i przepraszam. Jestem tylko zwykłym małym kibicem i nie będę się wypowiadał dopóki nie ochłonę.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 7 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 93655

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-13, 23:43   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 7 - Penguins : Red Wings
Ble ble ble. Chyba nie będziemy licytować kto dłużej kibiuje? Mnie boli jak cholera. Nic nie cztam, nic nie oglądam mam to wszytstko w dupie. Byliśmy lepsi, a oddaliśmy puchar!!! Ale już się z tym powoli godzę, czekam na następny sezon i na zmiany. Ja p***e krozbi z pucharem, no w d**e jeża nie chyba jestem w piekle, a może jeszcze śpie :(
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 6 - Red Wings : Penguins
reporter

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 46357

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-10, 13:25   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 6 - Red Wings : Penguins
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie sen z powiek spędza nie możliwość przegranej w G7 ale to, że mogą wygrać pingwiny. Z naszą porażką się pogodzę, ale myśl o tym, że Crosby będzie jeździł z pucharem po JLA przyprawia mnie o dreszcze. Każdy inny zespół tylko nie oni!!! Mam nadzieję, że podobnie myśli cały nasz zespół i oszczędzą nam tego widoku.
  Temat: Transfery, plotki i inne pierdoły
reporter

Odpowiedzi: 1020
Wyświetleń: 388525

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: 2009-06-10, 12:16   Temat: Transfery, plotki i inne pierdoły
Ja byłem za Hossą, ale teraz też już go nie chcę. Mamy swoich zdolnych młodych, mamy kim grać, a trzeba sobie zostawić trochę miejsca pod czapką na ewentualne ruchy. Hossa początek PO miał jak cię mogę, ale teraz to w sumie prawie nic nie gra. Walczy, walczy ale nic z tego nie wynika.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 6 - Red Wings : Penguins
reporter

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 46357

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-10, 07:39   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 6 - Red Wings : Penguins
Graliśmy zupełnie bez iskry. Wyglądało to tak jakbyśmy przed wejściem na lód myśleli już o G7. Trzecia tercja bardzo dobra i gdyby tak policzyć, to zmarnowaliśmy co najmniej cztery dogodne sytuacje do wyrównania (w tym dwa PP). Chyba nie muszę przypominać co niewykorzystane sytuację lubią robić. Siódmy mecz może się różnie ułożyć, ważne będzie kto strzeli pierwszą bramkę. Miejmy nadzieję, że to będziemy my, bo jak gramy na luzie gramy lepiej. Według mnie jesteśmy faworytami, daje pingwinom z 30% na wygraną. Nie ma co panikować, w połowie powtórzyć grę z G5 i będzie dobrze.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 5 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 55045

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-07, 19:23   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 5 - Penguins : Red Wings
Bettmana widziałem w czasie transmisji. Był wkurzony jakby mu ktoś milion dolców zapierniczył.

Krzywy napisał/a:
Co do Conn Smythe Trophy jestem na 90 procent przekonany że trafi w ręce Cindi albo Małkina.


Bez przesady. A co oni takiego pokazali w finale, chyba łzy i zgrzytanie zębów :) Jeśli nie zdobędą Stana, a to raczej nie ulega wątpliwości, to Conn Smythe trafi do Detroit. Stawiam na Osgooda albo Zetę, innej opcji nie widzę.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 5 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 55045

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-07, 13:59   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 5 - Penguins : Red Wings
Jak nie zostanie to jego strata. Na jego miejsce ktoś się znajdzie, może nie tej klasy, ale poradzimy sobie. Za rok znowu jedziemy po Stana skompletować Hat-tricka :)
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
reporter

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 67894

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-03, 20:20   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
Witamy, witamy. Rodzina coraz większa :)

Mecz w naszym wykonaniu nie był zły, ale brakowało tego czegoś. Widać też, że cały zespół jest już chyba bardzo zmęczony, trzecia tercja to dobitnie pokazała. Zetterbergowi nie ma co się dziwić, grał co najmniej za trzech. Nie wiem czy Babcock dobrze robi wystawiając go ciągle przeciw Crosbyemu. Zadanie pilnowania go można by podzielić na dwóch nawet bez Datsa. Sid wcale nie jest taki groźny, bo spala się jak przedszkolak. Całą ich grę ciągnie Małkin i to jemu moim zdaniem trzeba poświęcić więcej uwagi. Dats wróci, tylko czy na pewno w pełni sił. Nie wiadomo czy będzie mógł pokazać swój największy kunszt.

Gdyby Osgood zagrał na takim poziomie jak w JLA, zapewne byśmy wygrali. Przytrafił mu się słabszy występ.

Młodzież również trochę słabiej się zaprezentowała. Pamiętam szczególnie Helma, który bardzo często się rozbijał i przy tym przewracał.

Hossa niby ogólnie dobrze, miał tam kilka wjazdów, ale one nic nie wnoszą. Nie ma podań nie ma strzałów, od niego musimy wymagać duuużżżo więcej.

Najgorzej gramy jednak w PK. No co się z tą drużyną stało. Cały sezon taką kichę w tym elemencie odwalamy, że szok. Obserwuję, analizuję i nie wiem czemu to nam nie wychodzi (w sumie Babcock też nie wie). Niby ruch jest, krycie jest, a bramki ciągle wpadają. Nie wiem czy jest szansa na poprawienie tego elementu. Myślę, że jeśli przez cały sezon to się nie udało to nie mamy szans. Dlatego musimy wystrzegać się kar jak ognia.

Następny mecz koniecznie musi być wygrany, bo jeśli nieloty poczują, że mogą, to będzie męczarnia przez 7 gier. A naprawdę nie zniosę widoku pucharu w rękach ... ble właśnie to sobie wyobraziłem :?
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
reporter

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 67894

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-03, 03:44   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
Spoko będzie tylko Dats musi wrócić. Zetta sam nie da rady zajeździ się chłopak. Plan nadal aktualny - jedna wygrana i kończymu u siebie, będzie nawet lepiej niż rok temu.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
reporter

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 67894

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-03, 02:55   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
Jasne, że musimy to wygrać, bo w G4 możemy nie mieć tej przewagi. Z drugiej strony zastanawiam się czy Pingwiny stać na lepszą grę z nami. Brak Datsa, to jest ta różnica byłoby 4:1 dla nas.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
reporter

Odpowiedzi: 65
Wyświetleń: 67894

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-02, 17:52   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 3 - Red Wings : Penguins
red wing napisał/a:

Popieram, ja dopiero co zmieniłem pracę, pracuje 2 tydzień i teoretycznie muszę sprawiać dobre wrażenie, mam różne szkolenia itd. wiec nie wypada za bardzo aby głowa opadała na biurko;) ale wystarczy przypomnieć sobie akcję Abdelkadera z game 2 i już jest ok;) Leszek dawaj, dawaj wykładowcy na Wydziale Historycznym są wyrozumiali;) jakoś ogarniesz;) JA tam finału żadnego nie popuszcze;)


Ja jestem w podobnej sytuacji, ale metodę na takie dolegliwości mam inną. Do G3 przygotowuję się od powrotu do pracy. Mianowicie przespałem się już 3 godz., wpadłem sobie na forum, machnąłem posta (właśnie tego :P ) i za chwilę dalej walę w kimę do 2. Trzy i pół godziny meczu, kupa radości no i można brać prysznic i do pracy :)
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 2 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 53566

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-02, 06:29   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 2 - Penguins : Red Wings
Jeśli Draper zagra to na pewno za Leino. Nie sądzę żeby po kontuzji, a nawet bez niej zaprezentował się lepiej niż Helm czy Abrakadabra.

Byłbym całkiem spokojny o wynik finału gdyby nie brak Datsa. Jeśli potwierdzi się jego nieobecność to myślę, że na wyjeździe bardziej odczujemy jego nieobecność. Nie myślę tu o grze z przodu, ale bardziej z tyłu. Nieloty muszą coś zmienić w swojej grze, może ustawieniu. Z Datsem łatwiej byłoby zareagować na te zmiany.

Gdybyśmy pierwsi strzelili bramkę, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w szeregach Pingwinów rozsiałaby się panika. To mógłby być klucz do zwycięstwa.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 2 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 53566

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-06-01, 15:41   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 2 - Penguins : Red Wings
raistlin76

Szkoda gadać i nie warto z nimi dyskutować. Najlepiej gdyby na wyjeździe Skrzydła wlepili im z 5 bramek i byłoby po dyskusji. Choć w sumie też znaleźliby jakiś wytłumaczenie, tylko nie takie, że ich marketigowe gwiazdeczki nie potrafią grać kiedy im się przeszkadza.
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 1 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 32857

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-05-31, 10:44   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 1 - Penguins : Red Wings
Zagraliśmy bardzo słaby mecz i mam nadzieje, że więcej w tej serii się nam taki nie przytrafi. Pierwsza tercja wyrównana, w drugie grali tylko Pingwiny, a w trzeciej ograniczyliśmy się w zasadzie do bronienia wyniku. Mieliśmy dużo szczęścia, cwaniactwa no i Osgooda, dzięki temu wygraliśmy.

Pierwszy mecz pokazał, że nie będzie łatwo i obyśmy z JLA wyjechali z wynikiem 2:0. Nie ma co opierać się na finale z przed roku, bo gramy z dużo lepszą drużyną, a sami nie wiedzieć dlaczego gramy słabiej, choć teoretycznie powinniśmy grać lepiej, ale cały ten sezon pokazuje, że tak nie jest.

Młodzież pokazała się wspaniale i widać, że pełnią coraz większą rolę w drużynie. Nasi weterani, będą mieli godnych zastępców.

Co do sytuacji kiedy Zeta nakrył ręką krążek na plecach Osgooda. Nie znam się za dobrze na przepisach, ale komentatorzy w Kanadzie sugerowali, że za takie zagranie powinien być karny.

Szkoda przestrzelonych hitów Kronwalla, ale Małkin i jego partnerka i tak w zasadzie sobie nie pograli i tu na plus oczywiście, bo tam poza wspomnianą parą goli prawie nikt strzelać nie potrafi.

Dziś trzeba zagrać dużo lepiej, no i przede wszystkim wygrać :)
  Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 1 - Penguins : Red Wings
reporter

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 32857

PostForum: 2008/09   Wysłany: 2009-05-30, 18:09   Temat: STANLEY CUP FINAL - GAME 1 - Penguins : Red Wings
Trochę lipa :( ale najważniejsze, że Lidstrom gra. Bez Datsa sobie poradzimy :)
 
Strona 1 z 10
Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16